Út 1.9.09 19:00 P3 Čechie 12° SUP Ortopedie   (SVL1A)
Út 1.9.09 20:15 P3 CFC Letňany Santa Dominica VET   (VL1A)
Pá 11.9.09 19:00 P2 Těžká demence Sopouch FC   (HL5E)
Pá 11.9.09 20:15 P2 Akta - rez Bar Krušovice   (HL2A)

1. 12. 09 18:00 ZAK Matfyz Bum bar PV A 11. 5:3 (3:0)
Kombinačně pohledné utkání, které mohli vyhrát oba soupeři. V první půli hosté tlačili, ale góly stříleli domácí. Poločasový náskok nakonec Matfyzu stačil k vítězství. Pavel Korček
Matfyz Bum bar PV A
Martin Havlíček – Tomáš Husák, David Nečas, Norbert Neubauer, Zdeněk Štarman, Vítězslav Stejskal vs Ondřej Hlavata – Michal Bajcura, Martin Dušek, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban
56. Martin Dušek
24. 11. 09 19:00 P2 Bum bar PV A Lucián FC A 10. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které se hrálo v duchu fair-play, málo faulů a hodně zápalu pro hru. David Hána, Vladislav Monakov
Bum bar PV A Lucián FC A
Ondřej Hlavata – Michal Bajcura, Martin Dušek, Jan Klíma, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban vs David Pypenko – Pavel Hašek, Jan Jeřábek, Jaroslav Macek, Tomáš Trnka, Luboš Vaculík, Radek Votava
17. David Šebek
42. Michal Bajcura
56 Michal Bajcura 25. Radek Votava
36. Tomáš Trnka
17. 11. 09 19:00 P3 Little Eden FC Bum bar PV A 9. 4:2 (1:1)
Hosté se po pěkné individuální akci Malého dostali do vedení, které však udrželi necelých 10 minut. Pak se trefil Růžička a domácí se dostali "na koně". Ve druhé půli bylo pouze otázkou času, kdy Eden vstřelí vítězný gól a kolik jich bude. Byly celkem 4 a domácí po zaslouženém vítězství dali sestupu soupeře definitivu.
Little Eden FC Bum bar PV A
Milan Hrdina – Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Jan Paulín, Michal Paulín, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Martin Švestka vs Ondřej Hlavata – Michal Bajcura, Martin Dušek, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban
14., 52. Tomáš Růžička
39. Tomáš Hlaváč
54. Jan Paulín
13 Jan Paulín 5., 57. Jiří Malý 13. Jiří Malý
10. 11. 09 19:00 P3 Bum bar PV A J.R.Club A 8. 2:5 (2:3)
Jednoznačné utkání. Hosté byli kompaktnější a zaslouženě zvítězili.
Bum bar PV A J.R.Club A
Martin Dušek – Michal Bajcura, Ondřej Hlavata, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban vs Zdeněk Liška – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Oldřich Makovský, Jakub Michal, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný
38. Aleš Mička
7. 11. 09 10:00 P1 Inter Ohradní Bum bar PV A 7. 6:0 k.
Hostující Bum Bar se nesešel v dostatečném počtu.
Inter Ohradní Bum bar PV A
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Vladimír Teplan, Filip Turek vs
20. 10. 09 19:00 P2 Bum bar PV A Gambrinus VH 6. 2:10 (0:5)
Bum Bar odehrál celý zápas ve čtyřech a tak to byla především otázka skóre. Gambrinus měl trvalou převahu a postupně nastřílel soupeři deset branek. Bum bar se přesto nevzdal a snažil se chodit do brejků, ze kterých dvakrát skóroval. Férové utkání. Richard Šubrt, Václav Tejml
Bum bar PV A Gambrinus VH
Pavel Polák – Michal Bajcura, Martin Dušek, David Šebek, Vladimír Urban vs Michal Petráš – Jiří Kadlčík, Roman Kašajík, Rostislav Kotas, Jakub Ondráček, Martin Přáda, Radek Smolík, Jan Vladyka
38., 57. David Šebek 11., 14., 20. Jakub Ondráček
16. Roman Kašajík
25. Martin Přáda
42., 45. Jan Vladyka
52. Jiří Kadlčík
54., 60. Rostislav Kotas
6. 10. 09 19:00 P1 Eden 1999 Bum bar PV A 5. 8:0 (1:0)
Utkání průměrné úrovně, co něhož hosté nastoupili osabeni, přesto si v úvodu vytvořili několik šancí. Domácí o svém vysokém vítězství rozhodli na začátku druhého poločasu. Bum Bar pak utkání dohrál stylem power play a opět více útočil.
Eden 1999 Bum bar PV A
Michal Němec – Robert Domašínský, Jakub Martinek, Petr Materna, Filip Němec, Ladislav Němec, Ladislav Peroutka, Miroslav Tychtl vs Pavel Polák – Michal Bajcura, David Filinger, Ondřej Hlavata, David Šebek
14., 34., 36., 42. Miroslav Tychtl
31., 40. Petr Materna
45. Ladislav Peroutka
51. Filip Němec
29. 9. 09 19:00 P3 Bum bar PV A Dvorce SK MPI 4. 2:9 (1:5)
Rozhodčí se nedostavil, zápas odřídili náhradní rozhodčí z týmu Karcinogenní.
Vyrovnané utkání, ale Bum bar doplatil na hrubé chyby v obraně a nejistého brankáře.
Bum bar PV A Dvorce SK MPI
Přemysl Doležal – Michal Bajcura, Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Marek Kincl, Jan Klíma, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban vs Michal Šůcha – Pavel Kondraš, Pavel Lobodáš, Luboš Olmr, Matyáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl
3. David Šebek
48. Jiří Malý
1. Petr Pařízek
6. Pavel Kondraš
8., 22., 24., 40., 60. Oldřich Přibyl
51., 52. Pavel Lobodáš
22. 9. 09 19:00 P3 Bum bar PV A UTS Vršovice 3. 5:7 (4:3)
Vyrovnané utkání, ale domácí ve druhé půli odešli fyzicky a tak hráči UTS otočili vývoj a získali důležité body do tabulky. Michael Rapp
Bum bar PV A UTS Vršovice
Pavel Polák – Aleš Brichta, Martin Dušek, David Filinger, David Šebek, Vladimír Urban vs Jan Kilián – Jan Kodýtek, Jan Krtil, David Rada, David Šefara, Martin Sekan, Aleš Štorc, Jiří Sušický, Michal Wágner