Út 11.5.10 18:15 ARIT Filipi SK Kareto-Reco   (HL4B)
Út 11.5.10 19:30 ARIT Bublifuck VET FC F*C* VET   (VL4C)
Út 11.5.10 20:45 ARIT Šachta UK President FC   (HL4B)
Po 31.5.10 18:15 MIKU3 Jemné a Solené 1.FC Vršovice Breaker´s FPC   (HL6D)
Po 31.5.10 19:30 MIKU3 Viktor 1.FC Traktor Praha A   (HL7A)
Po 31.5.10 20:45 MIKU3 PAVAPA Motl Filipi SK   (HL4B)

24. 6. 10 19:30 MIKU3 MVS Vršovice A Ya Basta! B 11. 10:1 (4:0)
V poklidném tempu a proti pěti srdnatě bojujícím protihráčům postupně domácí zvyšovali vedení i když hosté své šance také měli. Pavel Fligl, Milan Kuboš
MVS Vršovice A Ya Basta! B
Leoš Knap – Richard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Ondřej Grabiáš, Milan Mareš, Lukáš Veselý, Petr Veselý vs Jan Fiala – Mikuláš Čimbura, Petr Michálek, Jan Ramba, Martin Veselý
4. Petr Ehmig
8., 10., 36., 38., 57. Petr Veselý
19., 33., 54. Lukáš Veselý
48. Ondřej Grabiáš
55. Martin Veselý
7. 6. 10 17:00 HANSP Medicína MVS Vršovice A 10. 7:1 (7:0)
Medicína mělo scénář utkání od počátku pevně v rukách respektive v nohách a výsledek utkání tomu přesně odpovídá, a to i přesto že téměř celý druhý poločas hráli pouze ve čtyřech. Aleš Mecner
Medicína MVS Vršovice A
Václav Pilnáček – Martin Kotlár, Josef Kukelka, Martin Macko, Rastislav Macko, Pavol Mokoš, Tomáš Petr vs Vladimír Zeman – Richard Brinke, Leoš Knap, Libor Nohejl, Karel Ševčík, Lukáš Veselý, Petr Veselý
31 Václav Pilnáček 37. Lukáš Veselý
3. 6. 10 19:30 DEKAN MVS Vršovice A Real TIDE XXL 9. 7:7 (4:4)
Velice kvalitní utkání se spoustou pohledných akcí na obou stranách nakonec dopadlo zasouženým dělením bodů. Zápasu nechyběla patřičná tvrdost a nasazení, ale nutno dodat, že celý zápas proběhl v duchu fair play. Libor Petřina
MVS Vršovice A Real TIDE XXL
Richard Brinke – Petr Ehmig, Ondřej Grabiáš, Leoš Knap, Milan Mareš, Libor Nohejl, Karel Ševčík, Lukáš Veselý, Martin Veselý vs Radek Řehoř – Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Martin Satar, Libor Troch, Luděk Vošta, Martin Vošta
32., 57. Pavel Bošek
25. 5. 10 18:15 zzPODVI Komtupapa MVS Vršovice A 8. 9:1 (4:0)
Utkání dobré úrovně s velmi jednoznačným průběhem. Hráči domácích vedli již v poločase o čtyři branky a po změně stran přidali ještě dalších pět, a proto zaslouženě vyhráli.
Komtupapa MVS Vršovice A
Milan Lávička – Roman Hnilo, Michal Omelka, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Miroslav Špaček, Jiří Štěrba vs Ondřej Grabiáš – Petr Anděra, Richard Brinke, Petr Ehmig, Leoš Knap, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Karel Ševčík, Petr Veselý
51. Leoš Knap
17. 5. 10 19:45 HRAB2 MVS Vršovice A Bílej balet 7. 2:1 (1:0)
Utkání rozhodla nemožnost hostů střídat. Po rychlém gólu se zdálo, že Vršovice rozjedou brankostroj, ale v dalším průběhu se brankáři překonávali. Oba týmy už skórovaly pouze jednou a z výhry se tak radovali domácí. Jiří Fiala, Kyjak
MVS Vršovice A Bílej balet
Ondřej GrabiášRichard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Leoš Knap, Milan Mareš, Libor Nohejl, Karel Ševčík, Lukáš Veselý, Petr Veselý vs Jaroslav Ondráček – Martin Lukšík, Václav Lukšík, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák, Martin Zima
1., 39. Petr Veselý 34. Vladimír Vlk
13. 5. 10 18:15 MIKU2 Alkohol Tea FC MVS Vršovice A 6. 1:2 (1:1)
Zasloužené vítězství techničtějšího týmu Vršovic, proti bojovnému týmu Alkohol, hrajícímu na rychlé protiútoky. Petr Kozlík, Pavel Kadeřábek
Alkohol Tea FC MVS Vršovice A
Petr Nevařil – Kamil Nezval, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Ondřej Grabiáš – Petr Anděra, Richard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Leoš Knap, Milan Mareš, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Karel Ševčík, Lukáš Veselý, Martin Veselý
5. Martin Pochopin 3. Lukáš Veselý
54. Leoš Knap
29. 4. 10 17:00 KBELY MVS Vršovice A VŠSK MFF UK B 5. 5:2 (4:1)
Hosté prospali začátek a zlepšený výkon ve 2.poločase jim už k ničemu nepomohl. Svižné a velmi slušně vedený zápas. Marek Novotný, Zdeněk Sekavec
MVS Vršovice A VŠSK MFF UK B
Václav Suchý – Richard Brinke, Petr Ehmig, Leoš Knap, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Karel Ševčík, Lukáš Veselý, Petr Veselý vs Marek Zelc – Oldřich Dominik, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jakub Suchý, Miroslav Ulrich, Michal Vališka, Jan Vyhnánek
3. Karel Ševčík
5. Petr Ehmig
19. Libor Nohejl
27., 60. Petr Veselý
12. Jakub Suchý
45. Jan Líkař
20. 4. 10 20:45 DEKAN Tazy FPC MVS Vršovice A 4. 1:3 (0:0)
Zápas v rychlém tempu. Rozhodl větší počet hráčů na střídání a lepší technika hráčů MVS. Michal Floch, Tomáš Kvapil
Tazy FPC MVS Vršovice A
Ladislav Zákostelský – Jan Dopita, Jan Galgonek, Tomáš Kroužek, Pavel Martinec, Jan Stibůrek, Milan Zoulek vs Milan Mareš – Petr Anděra, Richard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Leoš Knap, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Petr Veselý
55. Jan Stibůrek 32. Petr Veselý
32. Petr Anděra
45. Pavel Fajt
13. 4. 10 18:15 HOSTI MVS Vršovice A Demínka A 3. 1:2 (0:2)
V prvním poločase celkem pohledné a poklidné utkání. Ve druhém přibylo nervozity a povídání a fotbal se vytratil. Hráči Demínky byli přece jen o něco lepší a vyhráli zaslouženě. Svým výkonem je podržel i gólman. Ivo Bronec, Pavel Skála
MVS Vršovice A Demínka A
Karel Ševčík – Petr Anděra, Richard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Leoš Knap, Milan Mareš, Roman Schlaichert, Lukáš Veselý, Petr Veselý vs Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Stanislav Kasa, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma
49. Leoš Knap 8. Radek Fól
11. Stanislav Kasa
43. Jan Kropík
8. 4. 10 17:00 DEKAN Stará garda MVS Vršovice A 2. 2:4 (0:2)
Jasná převaha hostujícího týmu a nervozita na kopačkách domácích vedly k vítězství Vršovic. Jiří Bidovský
Stará garda MVS Vršovice A
Josef Jurásek – Martin Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Jakub Mejzlík, Thomas Šoltys, Petr Turínek vs Vladimír Zeman – Petr Anděra, Richard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Leoš Knap, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Lukáš Veselý, Petr Veselý
46. Jakub Mejzlík
58. Jiří Kesner
22. Pavel Fajt
25. Libor Nohejl
33., 36. Petr Veselý
30. 3. 10 18:15 MIKU2 MVS Vršovice A Dodo´s kings 1. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Radovali se hráči Vršovic, ač měli jen jednoho hráče na střídání a v závěru jim trochu docházely síly. V 60.minutě dokázali domácí strhnout vítězství na svou stranu. Tomáš Krátký, Miroslav Svoboda