Út 18.5.10 17:00 HANSP FC F*C* VET Buran Buran VET   (VL4C)
Út 18.5.10 18:15 HANSP PAVAPA Motl Slamník I.USP   (HL4B)
Út 18.5.10 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Pigs FC   (HL6B)
Út 1.6.10 17:00 HANSP Orion Praha SK B Veteráni Ďáblice   (VL3B)
Út 1.6.10 18:15 HANSP VSK MFF UK Praha A Slamník I.USP   (HL4B)
Út 1.6.10 19:30 HANSP Kojots United Arctica Islandica   (HL5B)

24. 6. 10 20:15 P3 VŠSK MFF UK B Alkohol Tea FC 11. 1:4 (0:2)
Zápis nedodán, sestavy a minuty branek pouze orientační, střelci nezjištěni.
VŠSK MFF UK B Alkohol Tea FC
Marek Zelc – Viktor Bobro, Vladimír Šišma, Jakub Suchý, Petr Sváček, Michal Vališka, Jan Vyhnánek vs Martin Kříž – Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík
45. OG 10., 20., 40., 50. OG
10. 6. 10 19:30 zzZARUB Alkohol Tea FC Tazy FPC 10. 2:4 (1:1)
Slušně hraný zápas s dobrou úrovní a nasazením. Alkohol měl mírnou převahu, ale nedokázal proměnit šance. Hráči Tazy na ty své čekali a v 54.minutě rozhodl Dopita. Pojistku pak přidal minutu před koncem Kroužek. René Rohan
Alkohol Tea FC Tazy FPC
Kamil Nezval – Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Jaroslav Šimek – Jan Dopita, Jan Galgonek, Tomáš Kroužek, Pavel Martinec, Jan Stibůrek, Michal Zákostelský
23. Jan Neuvirth
33. Stanislav Slušný
11., 54. Jan Dopita
39. Michal Zákostelský
59. Tomáš Kroužek
3. 6. 10 17:00 HANSP Demínka A Alkohol Tea FC 9. 9:1 (4:1)
V poli poměrně vyrovnané utkání, ale Demínka měla v úvodu a hlavně v závěru zápasu neuvěřitelnou gólovou efektivitu. Alkohol si takový debakl za svůj výkon nezasloužil. Arnošt Barták, Ivan Moravec
Demínka A Alkohol Tea FC
Jan Jonák – Zdeněk Baťha, Robert Imrich, Stanislav Kasa, Jan Kropík, Kristian Šodor, Miroslav Tůma vs Martin Soška – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík
3., 58. Jan Kropík
4., 22., 43., 56., 60. Robert Imrich
7. Zdeněk Baťha
58. Kristian Šodor
3. Jan Neuvirth
27. 5. 10 17:00 DEKAN Alkohol Tea FC Stará garda 8. 5:1 (2:1)
Krásné rychlé utkání odehrané v duchu fair play. Josef Březina
Alkohol Tea FC Stará garda
Martin Kříž – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Josef Jurásek – Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Jakub Mejzlík, René Roušar, Thomas Šoltys, Petr Turínek
8. Tomáš Václavík
9., 57. Martin Pochopin
49. Jiří Neuwirth
59. Stanislav Slušný
23. Pavel Horáček
20. 5. 10 18:15 zzZARUB Dodo´s kings Alkohol Tea FC 7. 1:6 (0:2)
Alkohol měl početní převahu, kterou v pohodě zvládl a zaslouženě zvítězil. Litovat může jen hostující gólman, který v závěru přišel o čisté konto. Peter Kováč, Ondřej Fitz
Dodo´s kings Alkohol Tea FC
František Bureš – Vladimír Brunclík, Michal Kobliha, Václav Paroubek, Petr Strazzer vs Martin Pochopin – Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík
58. František Bureš 5. Jan Neuvirth
24., 35. Stanislav Slušný
43. Tomáš Václavík
46. Martin Soška
53. Kamil Nezval
13. 5. 10 18:15 MIKU2 Alkohol Tea FC MVS Vršovice A 6. 1:2 (1:1)
Zasloužené vítězství techničtějšího týmu Vršovic, proti bojovnému týmu Alkohol, hrajícímu na rychlé protiútoky. Petr Kozlík, Pavel Kadeřábek
Alkohol Tea FC MVS Vršovice A
Petr Nevařil – Kamil Nezval, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Ondřej Grabiáš – Petr Anděra, Richard Brinke, Petr Ehmig, Pavel Fajt, Leoš Knap, Milan Mareš, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Karel Ševčík, Lukáš Veselý, Martin Veselý
5. Martin Pochopin 3. Lukáš Veselý
54. Leoš Knap
6. 5. 10 19:30 zzTKSPA Alkohol Tea FC Ya Basta! B 1. 0:7 (0:3)
Utkání se jednoznačnou převahou Ya Basty. Jiří Svátek, Pavel Přeučil
Alkohol Tea FC Ya Basta! B
Martin Kříž – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Jan Fiala – Matěj Čimbura, David Hána, Petr Michálek, Vladislav Monakov, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý
9., 18., 40. Vladislav Monakov
12., 37., 48. Martin Veselý
41. Petr Michálek
29. 4. 10 18:15 MIKU1 Medicína Alkohol Tea FC 5. 1:2 (0:1)
Medicína nastoupila v počtu 4+1 a to rozhodlo, dostala gól a po doplnění mužstva už byla hra vyrovnaná.
Medicína Alkohol Tea FC
Roman Prokeš – Martin Kotlár, Josef Kukelka, Martin Macko, Jan Punčochář, Jakub Stříž vs Jan Neuvirth – Martin Kříž, Martin Pochopin, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík
49. Josef Kukelka 12. Martin Kříž
42. Stanislav Slušný
22. 4. 10 19:30 DEKAN Alkohol Tea FC Real TIDE XXL 4. 2:4 (2:0)
Zápas který nabídl spoustu pěkných fotbalových momentů. Hrálo se hodně technicky s častou střelbou. První půle byla herně vyrovnaná, ale brankově se prosadili hráči Alkoholu. V úvodu druhého poločasu vstřelili hráči Realu kontaktní gól, který soupeře totálně rozhodil a ti pak jen smutně koukali jak hosté zápas přesvědčivě otáčí. Václav Jetel
Alkohol Tea FC Real TIDE XXL
Martin Kříž – Martin Kyncl, Jan Neuvirth, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Radek Řehoř – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Martin Satar, Luděk Vošta, Martin Vošta
18. Jan Neuvirth
24. Stanislav Slušný
39. Jiří Bouše
44., 46., 51. Peter Demjanovič
56. Jiří Bouše ml.
15. 4. 10 18:15 HANSP Komtupapa Alkohol Tea FC 3. 4:1 (0:0)
Krásný zápas dvou vyrovnaných poločasů. Výsledek je pro hosty příliž krutý, nebyli horším týmem. Domací navyšovali postupně vedení, až na hrozivých 4:0. V úplném závěru zaznamenal Roubal čestný úspěch, nejkrásnější střelou kterou jsem snad kdy viděl!!! náhradní
Komtupapa Alkohol Tea FC
Miroslav Špaček – Pavel Chalupa, Roman Hnilo, Ondřej Kňava, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Jiří Štěrba vs Zdeněk Roubal – Martin Kříž, Jiří Neuwirth, Martin Pochopin, Stanislav Slušný, Martin Soška, Rudolf Thomas, Tomáš Václavík
41., 52. Roman Hnilo
50., 59. Jiří Štěrba
60. Zdeněk Roubal 42. Rudolf Thomas
8. 4. 10 18:15 zzZARUB Alkohol Tea FC Bílej balet 2. 2:3 (2:2)
Vyrovnané utkání s množstvím šancí, hrané s velkým nasazením. Šťastnější byli nakonec hráči Bílého baletu, když vítěznou branku vstřelili minutu před koncem. Stanislav Mareš, Milan Cibík