Pá 21.5.10 18:30 HRAB2 Černý koně TMK 5 plus 1 statečných   (HL8H)
Pá 21.5.10 19:45 HRAB2 F3N FC A Kalparta Kids   (HL6E)
Pá 11.6.10 18:15 zzPODVI Marami 1.FC Odlehlá AC   (HL8G)
Pá 11.6.10 19:30 zzPODVI Dromedarians Praha Modrý Svině A   (HL6E)
Pá 25.6.10 19:00 P3 Prosím, nesmějte se Forejt FC   (HL8H)
Pá 25.6.10 20:15 P3 Polární záře Žlutá křídla   (HL5E)

22. 6. 10 19:00 P2 Taurin 1.FC GFC Regent B 11. 0:6 k.
Regent hrál až do 56.minuty s pouhými čtyřmi hráči v poli, přesto však Taurin tuto výhodu nedokázal využít a v závěru zaslouženě přišel o dva body. Kryštof Kobeda, Martin Matějka
Taurin 1.FC GFC Regent B
Pavel Cichra – Jiří Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Ličák, Jan Plešmíd, Jan Zapletal vs Petr Klouček – Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka
13. Pavel Cichra
51., 56. Jan Zapletal
58 Pavel Cichra 36., 40. Antonín Jaroš
43. Miroslav Rozporka
60. Jan Mašl
15. 6. 10 19:00 P2 Dynamo R.U.M. A Taurin 1.FC 10. 6:0 k.
Vcelku poklidné utkání rozhodly na jedné straně individuální schopnosti některých hráčů Dynama a na druhé  fatální nepřesnost hráčů Taurinu. Jiří Malý, Václav Černohorský
Dynamo R.U.M. A Taurin 1.FC
Zbyněk Janík – Jaromír Havel, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Ludvík Peřina, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Michal Šelmeci vs Pavel Cichra – Jiří Fišer, Michal Kubík, Michal Ličák, Jiří Šidliák, Jan Vondrášek, Jan Zapletal, Pavel Zvára
4. Martin Procházka
5. Vladimír Kopecký
35. Jiří Ohainka
46. Tomáš Kafka
56. OG
8. 6. 10 18:15 ARIT Taurin 1.FC DTS Praha 9. 0:6 k.
DTS sice zvítězilo, ale morálním vítězem je Taurin. Slečna Kalousová sice není postrachem soupeře, ale DTS si s ní nedokázali 54 minut poradit Škoda jen, že její perfaktní lob ála Karel Poborský skončil ve vlastní brance. Utkání by ale nejvíce slušelo, kdyby se nikdy nehrálo. Stěhule
Taurin 1.FC DTS Praha
Jan Plešmíd – Pavel Cichra, Jiří Fišer, Radek Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Jiří Šidliák, Ivo Šíf, Jan Zapletal, Pavel Zvára vs Jakub Peterka – Daniel Benák, Mario Dlouhý, Marek Holoubek, Jakub Poukar, Michal Řeřicha, Filip Staněk, Jakub Vidman
54. OG
60. Filip Staněk
25. 5. 10 18:15 zzANG Terasy KFC B Taurin 1.FC 8. 6:0 k.
Terasy měly od začátku převahu a po vyloučení gólmana Taurinu ji dokázaly i gólově zúročit. Zasloužená výhra v pohodovém zápase. Miroslav Zahradníček
Terasy KFC B Taurin 1.FC
František Pokorný – Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček vs Jan Plešmíd – Pavel Cichra, Jiří Fišer, Radek Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Michal Ličák, Jiří Šidliák, Ivo Šíf, Jan Vondrášek, Jan Zapletal, Pavel Zvára
19. Robert Staněk
34. OG
37. Přemysl Tatíček
47. Miroslav Pecháček
59. Karel Rožec
6. Radek Fišer 27. Jan Plešmíd
18. 5. 10 18:15 HOSTI Taurin 1.FC Tazmánští čertíci 7. 0:6 k.
Jednoznačná partie, ve které zářil čert Honsa, autor pěti gólů.
Taurin 1.FC Tazmánští čertíci
Ivo Šíf – Pavel Cichra, Jiří Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Jan Plešmíd, Jan Vondrášek, Jan Zapletal, Pavel Zvára vs Matěj Kohout – Karel Hampl, Ondřej Homolka, Petr Honsa, Ondřej Imlauf, Tomáš Kubr, Václav Novák, Michal Zbořil
10., 11., 27., 29., 60. Petr Honsa
36. Tomáš Kubr
38. Michal Zbořil
4. 5. 10 18:15 zzPODVI Tučňáci Taurin 1.FC 6. 6:0 k.
Nedostavil se rozhodčí a tak pískal náhradní sudí z mužstva Tučňáků. Za drobného deště držel Taurin krok jen do 45. minuty, v poslední čtvrthodině ale odpadl.
Tučňáci Taurin 1.FC
Jiří Hroník – František Barták, Libor Basík, Marek Bílek, Rudolf Černík, Pavel Hartman, Lubomír Paprčka vs Ivo Šíf – Pavel Cichra, Jiří Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Michal Ličák, Jiří Rajsigl, Jan Zapletal, Pavel Zvára
1. Marek Bílek
15., 23., 55., 56. Pavel Hartman
43., 51. František Barták
50. Libor Basík
22. Pavel Cichra
42. Michal Kubík
27. 4. 10 18:15 zzPANK1 Sváteční mančaft Taurin 1.FC 5. 6:0 k.
O výsledku zdá se rozhodl fakt, že se Sváteční Mančaft sešel ve čtyrech do pole. První poločas byl vyrovnanou partií. Ve druhém se již plně projevila početní převaha Taurinu. Martin Ořešník, Daniel Žalman
Sváteční mančaft Taurin 1.FC
Aleš Ulrych – Jiří Kotous, Jakub Neuhybl, Ladislav Stodulka, David Wackermann vs Jan Plešmíd – Carlos Anoro Abenoza, Pavel Cichra, Jiří Fišer, Radek Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Michal Ličák, Jiří Rajsigl, Jiří Šidliák, Ivo Šíf, Jan Vondrášek, Jan Zapletal, Pavel Zvára
6. Jiří Kotous 5. Jan Zapletal
27. Michal Ličák
52. Jan Vondrášek
59. Jiří Fišer
50. Pavel Cichra
20. 4. 10 18:15 zzPANK1 Taurin 1.FC Tohle není hokej? 4. 0:6 k.
Pohledný zápas rozhodl čtyřmi góly nejlepší hráč Matička. Domácí mající ve svých řadách i slečnu zaslouží pochvalu, protže za jakéhokoli stavu pravidelně střídal. Konec utkání byl již hodně otevřený a z nevyužitých šancí domácích se rodily smrtící brejky hostů. Jiří Štechmüller, Josef Smíšek
Taurin 1.FC Tohle není hokej?
Ivo Šíf – Pavel Cichra, Jiří Fišer, Radek Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Jan Plešmíd, Jiří Šidliák, Jan Vondrášek, Jan Zapletal vs Tomáš Vobr – Filip Buriánek, Martin Dobiáš, Martin Indra, Petr Klusák, Jindřich Lenz, Pavel Mahdal, Jan Matička
40. Pavel Cichra
56. Michal Kubík
6., 10., 52., 58. Jan Matička
48. Martin Dobiáš
13. 4. 10 17:00 zzHAGIB Kvantanámo Taurin 1.FC 3. 6:0 k.
Na velice těžkém terénu plném kamenů se odehrál technický fotbal s celou řadou pěkných kombinací. Procházka,Kremlík
Kvantanámo Taurin 1.FC
Josef Kvarda – Martin Bartoníček, Petr Čáha, Martin Crkal, Martin Doucha, Ladislav Koucký, Dušan Kuzmík, Ladislav Vaněk vs Ivo Šíf – Pavel Cichra, Jiří Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Michal Ličák, Jiří Šidliák, Jan Vondrášek
6., 20. Dušan Kuzmík
17., 23. Martin Bartoníček
19. Michal Kubík
22. Jan Vondrášek
6. 4. 10 19:30 MIKU2 Taurin 1.FC JUDr. Brouk Pytlík 2. 0:6 k.
Po vyrovnané 1.půli nejlepší a nejrychlejší hráč na hřišti rozhodl o náskoku a klidném druhém poločase. Hostům též výborně zachytal gólman a tím nedopustil napjatý závěr. Zápas se odehrál v poklidné atmosféře. Jan Kadeřábek, Tomáš Panenka
Taurin 1.FC JUDr. Brouk Pytlík
Jan Plešmíd – Carlos Anoro Abenoza, Pavel Cichra, Jiří Fišer, Radek Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Michal Ličák, Jiří Šidliák, Ivo Šíf, Jan Vondrášek, Jan Zapletal, Pavel Zvára vs Vladimír Oliberius – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Kubesch, Richard Peša, Josef Vejšický
20., 37., 39. Jiří Kácovský
41. Miroslav Kubesch
45. Karel Křeček
48. Richard Peša
53. Tomáš Hlinka
30. 3. 10 19:30 HOSTI J paví Ř Taurin 1.FC 1. 6:0 k.
Zápas měl čtyři zajímavé momenty. 1.druhý gól domácích vstřelil brankář při pokusu nahrát,nebo odkopnout balón od brány, 2.za hostující tým nastoupila slečna či paní, což nebývá obvyklé, 3.hbitý zákrok jednoho z domácích, který svému spoluhráči "nahodil" zpět ošklivě vypadající vykloubený prst na ruce, 4.neproměněná loženka domácích po krásné kombinaci, kdy stačilo trefit prázdnou bránu z cca 3 metrů. Plichta by byla spravedlivější. Děkuji všem hráčům za fair play přístup. Ivo Bronec, Pavel Skála
J paví Ř Taurin 1.FC
Ivo Žídek – Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Jiří Říha, Tomáš Skuplík, Richard Zelenák vs Ivo Šíf – Pavel Cichra, Jiří Fišer, Radek Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Michal Ličák, Jan Vondrášek, Jan Zapletal, Pavel Zvára