9. 6. 10 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Pivušky FC 10. 2:3 (1:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů.
Josef Rezek – David Barcal, Milan Huňát, Miroslav Sachl, David Sankot, Tomáš Šťastný, Vilém Ungermann, Roman Zajíc vs Richard Novotný – Josef Baštář, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Jiří Januška, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
35. David Barcal
14., 36. Jiří Januška
40. Jindřich Černý
2. 6. 10 18:15 HANSP Pirelli Hajdaláci z Masné 18 FK 9. 6:1 (3:0)
Tvrdé, ale fér utkání. Fotbalovější byli hráči Pirelli a to rozhodlo. Jiří Michálek, Jiří Zeman
Pirelli Hajdaláci z Masné 18 FK
Radim Šulej – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina vs Josef Rezek – David Barcal, Milan Huňát, Miroslav Sachl, Tomáš Šťastný, Vilém Ungermann, Roman Zajíc
59. Vilém Ungermann
26. 5. 10 20:45 DEKAN Hajdaláci z Masné 18 FK Motol FN 8. 3:5 (2:4)
Na šestou ligu dost slušná úroveň. Spousta bojovnosti, techniky i ekvilibristiky a pěkné góly. Skóre nebylo na hře úplně vidět, ale výsledek je zasloužený. Josef Fraško, David Chyba
Hajdaláci z Masné 18 FK Motol FN
Josef Rezek – David Barcal, Milan Huňát, Miroslav Sachl, Jan Šolc, Tomáš Šťastný, Vilém Ungermann vs Tomáš Kabrhel – Martin Budinský, Jiří Krejčík, Daniel Lindák, Lukáš Nemetz, František Oravec, Martin Pluchta, Pavel Podrazil, Peter Tobiaš, Štefan Vozár, Tomáš Vrba
8. Tomáš Šťastný
16., 31. David Barcal
4., 57. František Oravec
10. Tomáš Kabrhel
12. Tomáš Vrba
24. Peter Tobiaš
19. 5. 10 18:15 HANSP Kamberský pípy Hajdaláci z Masné 18 FK 7. 6:0 (1:3)
Jednoznačné vítězství. Hajdaláci byli jasně lepší po celé utkání a svou převahu potvrdili i brankově.

STDK utkání kontumovala pro start hostujícího hráče v trestu.
Martin Suchý, Jaroslav Procházka
Kamberský pípy Hajdaláci z Masné 18 FK
Daniel Herold – Pavel Javorský, Milan Jechoutek, Stanislav Kubů, Petr Moravec, Pavel Otradovec, Karel Sláma vs Josef Rezek – David Barcal, Milan Huňát, Ondřej Liška, Miroslav Sachl, David Sankot, Libor Šimánek, Vilém Ungermann
4. Karel Sláma
31. Pavel Javorský
19., 37. Vilém Ungermann
21., 56. David Barcal
29. David Sankot
48. Libor Šimánek
12. 5. 10 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK 1.FC Holešovice 6. 2:6 (2:0)
Hajdaláci šli poměrně rychle do dvoubrankového náskoku, který udrželi celý první poločas. Holešovice ale během devíti minut druhé půle výsledek otočili a začali na hřišti kralovat. Skóre narostlo i díky vyloučení domácího hráče.
Hajdaláci z Masné 18 FK 1.FC Holešovice
Milan Huňát – David Barcal, Ondřej Liška, Miroslav Sachl, David Sankot, Tomáš Šťastný, Vilém Ungermann vs Jan Kubát – Antonín Holec, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Ladislav Mach, Jan Šalát, Ondřej Sopr
25. Jan Šalát
5. 5. 10 19:30 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK VŠSK MFF UK C 5. 4:2 (2:1)
Za deštivého počasí bylo k vidění pěkné fotbalové utkání, ve kterém nebyl ani jeden ze soupeřů jasně lepším týmem. Nakonci se přeci jen mohli radovat z vítězství 4:2 hráči domácího celku Hajdaláci z Masné a to především díky hatricku hráče Ungermanna.
Hajdaláci z Masné 18 FK VŠSK MFF UK C
Josef Rezek – David Barcal, Milan Huňát, Ondřej Liška, Miroslav Sachl, David Sankot, Vilém Ungermann vs Matej Buzgo – Oldřich Dominik, Ivan Jankovič, Radoslav Janoštiak, Tomáš Pintér, Jan Salava, Jan Záruba
4., 23., 44. Vilém Ungermann
51. David Sankot
23., 46. Radoslav Janoštiak
28. 4. 10 18:15 HANSP Emperators Hajdaláci z Masné 18 FK 4. 2:1 (2:1)
O těsném vítězství týmu Emperators bylo ve vyrovnananém utkání rozhodnuto již do přestávky. Tomáš Bartoněk, Tomáš Slavík
Emperators Hajdaláci z Masné 18 FK
Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, David Hejra, Michal Kalina, Rostislav Řepík, Pavel Vrtiška vs Josef Rezek – Milan Huňát, Miroslav Sachl, David Sankot, Tomáš Šťastný, Vilém Ungermann, Roman Zajíc
14. Michal Kalina
27. Rostislav Řepík
25. David Sankot
21. 4. 10 18:15 BECH Hajdaláci z Masné 18 FK Czech line 3. 0:3 (0:2)
Zcela jasné utkání. Hosté vyhráli 3:0, přičemž vítězný gól byl už ten první ze 12.minuty.
Hajdaláci z Masné 18 FK Czech line
Milan Huňát – David Barcal, Ondřej Liška, Miroslav Sachl, David Sankot, Tomáš Šťastný, Vilém Ungermann, Roman Zajíc vs Stanislav Smeták – Petr Jirka, Jiří Loda, František Stránský, Silvestr Svoboda, Karel Vnouček, Petr Vodička, Libor Zientek
44 Ondřej Liška
45 Ondřej Liška
12. Petr Vodička
14. Karel Vnouček
41. Libor Zientek
7. 4. 10 18:15 HANSP South Stars Hajdaláci z Masné 18 FK 2. 3:0 (1:0)
Utkání pískal pouze jeden rozhodčí. Mužstvo, které mělo více ze hry prohrálo. Libor Viták
South Stars Hajdaláci z Masné 18 FK
Miroslav Daniš – Petr Dvořák, Miloslav Hrdlička, Jaroslav Petrovic, Martin Špička, Petr Vejvoda, Jan Zdráhal vs Josef Rezek – David Barcal, Milan Huňát, Miroslav Sachl, Jan Šolc, Vilém Ungermann, Roman Zajíc
8., 59. Jan Zdráhal
31. Petr Vejvoda
31. 3. 10 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Roosevelt boys 1.FC 1. 2:2 (1:0)
Průměrné utkání skončilo naprosto zaslouženou remízou.
Hajdaláci z Masné 18 FK Roosevelt boys 1.FC
Josef Rezek – David Barcal, Milan Huňát, Miroslav Sachl, David Sankot, Tomáš Šťastný, Roman Zajíc vs Jiří Švestka – Michal Bilíček, Jaroslav Chmela, Pavel Lukavský, Václav Mňouček, Michal Páník, Martin Zíka