12. Hajdaláci z Masné 18 FK 11 1 1 9 15:49 3

Út 13.4.10 18:15 MIKU1 FC F*C* VET Slepí koně VET   (VL4C)
Út 13.4.10 19:30 MIKU1 Faraon Klokan club Perón V   (VL1A)
Út 13.4.10 20:45 MIKU1 Suprtechno Endoprotéza   (SVL2B)
Út 4.5.10 18:15 MIKU1 Orion Praha SK B Rychlé pípy VET   (VL3B)
Út 4.5.10 19:30 MIKU1 Katovna Žižkov Klokan club Perón V   (VL1A)
Út 4.5.10 20:45 MIKU1 Balabuška Old TJ Boca Seniors VET   (VL2A)

16. 6. 10 20:15 P2 Roosevelt boys 1.FC Emperators 11. 0:8 (0:3)
Hosté sice nastoupili v počtu 5+1, ale již od úvodního hvizdu udávali tempo hry. Jediné, co kazilo zápas, byl hráč domácích číslo šest, svými řečmi a neustálým provokováním. Jinak oko diváka bylo potěšeno.
Roosevelt boys 1.FC Emperators
Jiří Švestka – Michal Bilíček, Jaroslav Chmela, Petr Fojtl, Jiří Marek, Michal Páník, Petr Šimsa, Jiří Sommer vs Lukáš Mrňavý – David Hejra, Michal Kalina, Rostislav Řepík, Tomáš Slifka, Pavel Vrtiška
14 Petr Fojtl 7., 54. Pavel Vrtiška
26., 59. Tomáš Slifka
28., 34. Rostislav Řepík
47., 51. David Hejra
9. 6. 10 18:15 DEKAN Emperators Ramutant CF 10. 2:1 (2:0)
V prvním poločase jasně převažovalo mužstvo Emperators. Po půli se hra vyrovnala, ale mužstvo Ramutant už nestačilo vyrovnat. Jan Papoušek, Martin Ondrák
Emperators Ramutant CF
Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, David Hejra, Martin Janouch, Michal Kalina, Rostislav Řepík, Pavel Vrtiška vs Ludvík Polášek – František Klečka, Václav Král, Jana Novotná, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra
27. Martin Janouch
29. Lukáš Mrňavý
49. Michal Opava
2. 6. 10 17:00 zzTKSPA Pivušky FC Emperators 9. 0:5 (0:2)
Jednoznačné utkání, jednoznačný výsledek.
Pivušky FC Emperators
Richard Novotný – David Bochníček, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, David Hejra, Martin Janouch, Michal Kalina, Rostislav Řepík, Tomáš Slifka, Pavel Vrtiška
10., 49. David Hejra
12. Pavel Vrtiška
46. Rostislav Řepík
53. Michal Kalina
26. 5. 10 19:00 STER1 Emperators Pirelli 8. 1:0 (1:0)
Na šestou ligu pohledné utkání, ve kterém zvítězil šťastnější tým. Domácí se do vedení dostali ze standartní situace a výsledek už udrželi. Hosté sice po celý zápas tlačili a útočili, ale výborně chytající Mrňavý vytáhl neuvěřitelné zákroky.
Emperators Pirelli
Lukáš MrňavýMartin Čechovič, Tomáš Chvapil, David Hejra, Martin Janouch, Michal Kalina, Tomáš Slifka vs Radim Šulej – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina, Martin Svoboda
21. Tomáš Slifka
19. 5. 10 20:45 DEKAN Motol FN Emperators 7. 1:7 (0:3)
Emperators měli celý zápas převahu a v poklidném tempu dovedli zápas do vítězného konce. Martin Líbal
Motol FN Emperators
Luboš Bouřil – Martin Budinský, Lukáš Kadlec, Daniel Lindák, Lukáš Nemetz, Peter Tobiaš, Štefan Vozár vs Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, Martin Janouch, Michal Kalina, Tomáš Slifka, Pavel Vrtiška
57. Martin Budinský 8. Tomáš Slifka
14., 58. Tomáš Chvapil
20., 33. OG
42. Martin Janouch
56. Michal Kalina
12. 5. 10 19:00 STER1 Emperators Kamberský pípy 6. 1:1 (0:0)
Rozhodčíí komentář neuvedl. Michal Weidenthaler, Ladislav Volf
Emperators Kamberský pípy
Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, David Hejra, Martin Janouch, Michal Kalina, Tomáš Slifka, Pavel Vrtiška vs Stanislav Balík – Daniel Herold, David Hnilička, Lukáš Javorský, Pavel Javorský, Milan Jechoutek, Michal Kříženecký, Stanislav Kubů, Petr Moravec, Pavel Otradovec, Karel Sláma, Jan Vosátka
43. Tomáš Chvapil 31. Pavel Javorský
5. 5. 10 18:15 BECH 1.FC Holešovice Emperators 5. 1:3 (1:2)
Vyrovnaný, dramatický zápas, který se hrál ve vypjatém duchu. Oba soupeři byli fotbaloví a i přes špatné počasí to byl pěkný fotbal. Lukáš Hofman
1.FC Holešovice Emperators
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Ladislav Mach, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs David HejraMartin Čechovič, Tomáš Chvapil, Martin Janouch, Michal Kalina, Lukáš Mrňavý, Rostislav Řepík, Tomáš Slifka, Pavel Vrtiška
2. Ondřej Sopr 2. Tomáš Slifka
37. Tomáš Chvapil
47. Tomáš Chvapil
28. 4. 10 18:15 HANSP Emperators Hajdaláci z Masné 18 FK 4. 2:1 (2:1)
O těsném vítězství týmu Emperators bylo ve vyrovnananém utkání rozhodnuto již do přestávky. Tomáš Bartoněk, Tomáš Slavík
Emperators Hajdaláci z Masné 18 FK
Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, David Hejra, Michal Kalina, Rostislav Řepík, Pavel Vrtiška vs Josef Rezek – Milan Huňát, Miroslav Sachl, David Sankot, Tomáš Šťastný, Vilém Ungermann, Roman Zajíc
14. Michal Kalina
27. Rostislav Řepík
25. David Sankot
21. 4. 10 17:00 BECH Emperators VŠSK MFF UK C 3. 2:1 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání. Hosté vstřelili kontaktní gól až v 58.minutě a to už bylo na srovnání pozdě.
Emperators VŠSK MFF UK C
Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, Martin Janouch, Michal Kalina, Rostislav Řepík, Tomáš Slifka vs Matej Buzgo – Oldřich Dominik, Ivan Jankovič, Radoslav Janoštiak, Tomáš Pintér, Jan Salava, Tomáš Tejnora, Jan Záruba
30. Martin Janouch
47. Rostislav Řepík
58. Tomáš Pintér
7. 4. 10 18:15 BECH Czech line Emperators 2. 2:4 (2:0)
Nástup se povedl domácím a první půli také vyhráli 2:0. Ve 2.půli se hostům podařilo vyrovnat. Utkání rozhodl vlastní gól Czech liine, který padl dvě minuty před koncem.