St 23.6.10 19:30 ARIT Gambrinus VH VET Ekonom WT VET   (VL1A)

16. 6. 10 20:45 ARIT Motol FN VŠSK MFF UK C 11. 10:2 (5:1)
Techničtější Motol již od začátku ukázal, že právě on si zaslouží zvítězit. Také rozhodla přesnější koncovka. Luděk Okénka, Radek Pálenkáš
Luboš Bouřil – Martin Budinský, Tomáš Kabrhel, Jiří Krejčík, Daniel Lindák, Pavel Podrazil, Peter Tobiaš, Štefan Vozár vs Matej Buzgo – Radoslav Janoštiak, Tomáš Pintér, Matěj Ryston, Jan Salava, Luděk Slinták, Jan Záruba
49. Tomáš Kabrhel
59. Luboš Bouřil
30., 32. Radoslav Janoštiak
7. 6. 10 18:15 zzPODVI VŠSK MFF UK C South Stars 10. 1:5 (0:3)
Nadprůměrné utkání 6. ligy, ve kterém dominovali sehranější a zkušenější South Stars. Zasloužené vítězství. Petr Kváča, David Snop
VŠSK MFF UK C South Stars
Oldřich Dominik – Ivan Jankovič, Radoslav Janoštiak, Luděk Slinták, Tomáš Tejnora, Jan Záruba vs Miroslav Daniš – Miroslav Charvát, Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Josef Maršík, Michal Sojka, Martin Špička, Petr Vejvoda, Jan Zdráhal
59. Ivan Jankovič 6. Jan Kašpar
10. Petr Vejvoda
28. Josef Maršík
37. Michal Sojka
54. OG
2. 6. 10 19:00 STER1 Kamberský pípy VŠSK MFF UK C 9. 2:4 (0:2)
Zápas se odehrál na hřišti plném vody. A podle toho také vypadala přesnost přihrávek. Hráči i přesto předvedli pěkný fotbal.
Kamberský pípy VŠSK MFF UK C
Stanislav Balík – Daniel Herold, David Hnilička, Pavel Javorský, Milan Jechoutek, Stanislav Kubů, Tomáš Melichar, Petr Moravec, Pavel Otradovec, Jan Vosátka vs Matej Buzgo – Oldřich Dominik, Radoslav Janoštiak, Luděk Slinták, Tomáš Tejnora, Radek Tupec, Jan Záruba
53., 60. Radoslav Janoštiak
24. 5. 10 20:15 STER2 VŠSK MFF UK C Roosevelt boys 1.FC 8. 1:2 (1:1)
Velmi bojovné a rychlé utkání plné nepřesností nakonec rozhodl šťastným gólem Bilíček. Tomáš Dobrý, Petr Šulc
VŠSK MFF UK C Roosevelt boys 1.FC
Matej Buzgo – Ivan Jankovič, Radoslav Janoštiak, Matěj Ryston, Luděk Slinták, Tomáš Tejnora, Jan Záruba vs Jiří Švestka – Michal Bilíček, Jaroslav Chmela, Petr Fojtl, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Jiří Sommer
19. Radoslav Janoštiak 17. Michal Páník
43. Michal Bilíček
17. 5. 10 20:15 STER2 1.FC Holešovice VŠSK MFF UK C 7. 2:4 (1:1)
Oboustraně vyrovnaný zápas. Hosté proměnili více šancí. Nadprůměrné utkání šesté ligy. Radek Špaček, Jan Knobloch
1.FC Holešovice VŠSK MFF UK C
Jan Kubát – Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Ladislav Mach, Filip Nádvorník, Ondřej Sopr vs Matej Buzgo – Oldřich Dominik, Radoslav Janoštiak, Tomáš Pintér, Matěj Ryston, Luděk Slinták, Tomáš Tejnora, Radek Tupec, Jan Záruba
28., 53. Ondřej Sopr 44 Filip Nádvorník 15., 35., 46. Radoslav Janoštiak
50. Matěj Ryston
10. 5. 10 18:15 MIKU2 VŠSK MFF UK C Ramutant CF 6. 0:3 (0:0)
Matfyz nebyl horším týmem, ale bez gólu se vyhrát nedá. Po bezbrankové první půli se Ramutant rozehrál a třemi góly si zajistil zaslouženou výhru.
VŠSK MFF UK C Ramutant CF
Matej Buzgo – Oldřich Dominik, Ivan Jankovič, Radoslav Janoštiak, Matěj Ryston, Jan Salava, Luděk Slinták, Radek Tupec, Jan Záruba vs Jiří Škoda – František Klečka, Lukáš Opava, Petr Petřina, Ludvík Polášek, Jiří Štětina, Michal Vávra
43., 60. Michal Vávra
51. Jiří Štětina
5. 5. 10 19:30 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK VŠSK MFF UK C 5. 4:2 (2:1)
Za deštivého počasí bylo k vidění pěkné fotbalové utkání, ve kterém nebyl ani jeden ze soupeřů jasně lepším týmem. Nakonci se přeci jen mohli radovat z vítězství 4:2 hráči domácího celku Hajdaláci z Masné a to především díky hatricku hráče Ungermanna.
Hajdaláci z Masné 18 FK VŠSK MFF UK C
Josef Rezek – David Barcal, Milan Huňát, Ondřej Liška, Miroslav Sachl, David Sankot, Vilém Ungermann vs Matej Buzgo – Oldřich Dominik, Ivan Jankovič, Radoslav Janoštiak, Tomáš Pintér, Jan Salava, Jan Záruba
4., 23., 44. Vilém Ungermann
51. David Sankot
23., 46. Radoslav Janoštiak
28. 4. 10 17:00 BECH VŠSK MFF UK C Pivušky FC 4. 5:0 (3:0)
Začátek oboustraně aktivní a do 23. minuty vyrovnané utkání. Po přestávce se již za rozhodnutého stavu 3:0 dohrávalo v poklidu. Tým domácích si hlídal svůj náskok a ještě přidal dvě branky. Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř
VŠSK MFF UK C Pivušky FC
Matej Buzgo – Oldřich Dominik, Ivan Jankovič, Radoslav Janoštiak, Jan Salava, Jan Záruba vs Richard Novotný – David Bochníček, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
23. Oldřich Dominik
27., 30., 39., 56. Radoslav Janoštiak
21. 4. 10 17:00 BECH Emperators VŠSK MFF UK C 3. 2:1 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání. Hosté vstřelili kontaktní gól až v 58.minutě a to už bylo na srovnání pozdě.
Emperators VŠSK MFF UK C
Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, Martin Janouch, Michal Kalina, Rostislav Řepík, Tomáš Slifka vs Matej Buzgo – Oldřich Dominik, Ivan Jankovič, Radoslav Janoštiak, Tomáš Pintér, Jan Salava, Tomáš Tejnora, Jan Záruba
30. Martin Janouch
47. Rostislav Řepík
58. Tomáš Pintér
7. 4. 10 17:00 BECH VŠSK MFF UK C Pirelli 2. 3:2 (1:2)
Vyrovnaný průběh utkání dokázali domácí po nepříznivém výsledku z první půle otočit. V posledních pěti minutách se hráči Pirelli pokusili zatlačit soupeře do defenzívy, což se jim i podařilo, ale domácí si vítězství už vzít nenechali.
VŠSK MFF UK C Pirelli
Matej Buzgo – Ivan Jankovič, Radoslav Janoštiak, Jan Salava, Tomáš Tejnora, Jan Záruba vs Radim Šulej – David Culek, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina, Martin Svoboda
19., 38. Radoslav Janoštiak
50. Ivan Jankovič
55 Jan Záruba 25. Marek Šetina
29. František Kučera
31. 3. 10 18:15 BECH Czech line VŠSK MFF UK C 1. 2:3 (1:1)
Rozhodčí komentář neuvedl. Šťástka,Kratochvíl
Czech line VŠSK MFF UK C
Radek Csik – Vladimír Dřevojan, Petr Jirka, Jiří Loda, Milan Salavec, Stanislav Smeták, František Stránský, Petr Vodička, Jiří Zajac, Libor Zientek vs Jan Záruba – Oldřich Dominik, Ivan Jankovič, Zdeněk Říha, Matěj Ryston, Jan Salava, Radek Tupec