12. Hajdaláci z Masné 18 FK 11 1 1 9 15:49 3

Po 3.5.10 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Radouč FC A   (SVL1A)
Po 3.5.10 18:15 ARIT Ekonom WT VET Bakera VET   (VL1A)
Pá 28.5.10 19:00 P1 Výtržník HFC Sopouch FC   (HL5E)
Pá 28.5.10 20:15 P1 Gumídci Méďové FC Nemesis   (HL3C)
Pá 18.6.10 17:00 DEKAN Gladiators Beroun Růžoví delfínci 97,2   (HL5E)
Pá 18.6.10 18:15 DEKAN PAPE Dejvice Devils of Resslovka   (HL4D)

16. 6. 10 20:45 ZAK South Stars Czech line 11. 1:2 (0:1)
Bojovné utkání slušné úrovně. Vedení se v prvním poločase ujali hosté. Ve druhé půli zvýšili vedení, soupeř však brzy snížil a až do závěru se snažil vyrovnat. Neproměnil však ani vyložené šance.
South Stars Czech line
Miroslav Daniš – Miroslav Charvát, Petr Dvořák, Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Michal Sojka, Martin Špička, Petr Vejvoda, Jan Zdráhal vs Radek Csik – Petr Jirka, Jiří Loda, Milan Salavec, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda, Tomáš Vnouček, Jiří Zajac, Libor Zientek
53. Petr Dvořák 16. Jiří Loda
49. Libor Zientek
7. 6. 10 18:15 zzPODVI VŠSK MFF UK C South Stars 10. 1:5 (0:3)
Nadprůměrné utkání 6. ligy, ve kterém dominovali sehranější a zkušenější South Stars. Zasloužené vítězství. Petr Kváča, David Snop
VŠSK MFF UK C South Stars
Oldřich Dominik – Ivan Jankovič, Radoslav Janoštiak, Luděk Slinták, Tomáš Tejnora, Jan Záruba vs Miroslav Daniš – Miroslav Charvát, Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Josef Maršík, Michal Sojka, Martin Špička, Petr Vejvoda, Jan Zdráhal
59. Ivan Jankovič 6. Jan Kašpar
10. Petr Vejvoda
28. Josef Maršík
37. Michal Sojka
54. OG
31. 5. 10 17:45 STER3 Roosevelt boys 1.FC South Stars 9. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které zaslouženě skončilo remízou. Výkon byl bojovný a důrazný u obou mužstev, přesto se zápas hrál v duchu fair play. Karel Jindrák, Lukáš Vacíř
Roosevelt boys 1.FC South Stars
Michal Bilíček – Jaroslav Chmela, Petr Fojtl, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Petr Šimsa, Jiří Sommer vs Miroslav Daniš – Miroslav Charvát, Petr Dvořák, Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Josef Maršík, Michal Sojka, Martin Špička, Jan Zdráhal
12., 42. Petr Fojtl 26 Jiří Sommer 9. Petr Dvořák
57. Jan Kašpar
24. 5. 10 20:45 MIKU2 South Stars Ramutant CF 8. 0:6 (0:3)
Slušné utkání, domácí dostali lekci z produktivity. Jiří Křemen, Jiří Šebesta
South Stars Ramutant CF
Miroslav Daniš – Miroslav Charvát, Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Josef Maršík, Jaroslav Petrovic, Michal Sojka, Martin Špička, Petr Vejvoda vs Ludvík Polášek – František Klečka, Václav Král, Jana Novotná, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Škoda, Jiří Štětina, Michal Vávra
27 Petr Vejvoda 8., 19., 25. Michal Vávra
35., 48. Jiří Štětina
47. František Klečka
22. Václav Král
19. 5. 10 17:00 zzTKSPA Pivušky FC South Stars 7. 6:4 (2:1)
Vyrovnané a bojovné utkání, které se lámalo až v posledních 20 minutách, kdy se domácím podařilo 3x skórovat a tím zápas definitivně rozhodnout ve svůj prospěch.
Pivušky FC South Stars
Richard Novotný – Josef Baštář, Jindřich Černý, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Miroslav Daniš – Miroslav Charvát, Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Josef Maršík, Michal Sojka, Martin Špička, Jan Zdráhal
35. Martin Špička
12. 5. 10 17:00 BECH South Stars Pirelli 6. 2:1 (0:1)
Málem remízový zápas, ale domácím se podařilo těsně před koncem dát gól a proto se radovali z vítězství. Jan Šimek
South Stars Pirelli
Miroslav Daniš – Miroslav Charvát, Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Josef Maršík, Jaroslav Petrovic, Michal Sojka, Martin Špička, Jan Zdráhal vs František Jirsa – David Culek, Jiří Drha, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina
41. Jan Kašpar
59. Martin Špička
27. František Kučera 34. Marek Šetina
5. 5. 10 20:45 DEKAN Motol FN South Stars 5. 0:1 (0:0)
Pohledné utkání ovlivněné deštivým počasím s mnoha šancemi na obou stranách. O výsledku rozhodl důraz týmu South stars v brankovišti soupeře. Jan Horelica, Pavel Řezníček
Motol FN South Stars
Luboš Bouřil – Tomáš Kabrhel, Jiří Krejčík, Daniel Lindák, Lukáš Nemetz, Peter Tobiaš, Štefan Vozár vs Miroslav Daniš – Miroslav Charvát, Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Josef Maršík, Jaroslav Petrovic, Michal Sojka, Martin Špička, Jan Zdráhal
33. Jan Kašpar
28. 4. 10 19:00 STER1 South Stars Kamberský pípy 4. 1:0 (0:0)
Průměrný výkon obou mužstev. Martin Weidenthaler, Martin Šmíd
South Stars Kamberský pípy
Miroslav Daniš – Miroslav Charvát, Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Michal Sojka, Martin Špička, Petr Vejvoda, Jan Zdráhal vs Stanislav Balík – Daniel Herold, Lukáš Javorský, Pavel Javorský, Milan Jechoutek, Michal Kříženecký, Stanislav Kubů, Tomáš Melichar, Petr Moravec, Pavel Otradovec, Karel Sláma
41. Michal Sojka 50 Petr Vejvoda
19. 4. 10 17:45 STER3 1.FC Holešovice South Stars 3. 1:5 (0:2)
V první půli vyrovnané utkání. V druhém poločase získali hosté převahu, kterou dokázali zúročit a zaslouženě vyhráli. Tomáš Vobr, Filip Buriánek
1.FC Holešovice South Stars
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Jan Kubát, Ladislav Mach, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs Miroslav Daniš – Miroslav Charvát, Petr Dvořák, Jan Kašpar, Jaroslav Petrovic, Michal Sojka, Martin Špička, Petr Vejvoda, Jan Zdráhal
32. Filip Nádvorník 16. Petr Vejvoda
27. Martin Špička
36., 43. Michal Sojka
55. Miroslav Daniš
7. 4. 10 18:15 HANSP South Stars Hajdaláci z Masné 18 FK 2. 3:0 (1:0)
Utkání pískal pouze jeden rozhodčí. Mužstvo, které mělo více ze hry prohrálo. Libor Viták