Po 5.4.10 15:00 ZAK 1.FC Košíře Sokol Vysočany C   (HL4E)
Ne 18.4.10 08:45 ZAK Nikdo nikde Oranjes 04 FC   (HL4E)
Ne 18.4.10 10:00 ZAK Sunar Krabice   (HL7I)
Pá 7.5.10 16:45 ZAK Vládci Prahy Red Leads   (HL7E)
Pá 7.5.10 18:00 ZAK Hell´s boys Delivery FC   (HL4D)

21. 6. 10 19:00 P1 PFC Kodymka SUP A Betl KFK SUP 13. 1:4 (0:1)
Utkání hrané v přátelském duchu, ve kterém měli po celou dobu navrch hosté.
Martin Baitler – Radek Adamec, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Pípal, Petr Pospíšil vs Jiří Petrla – Petr Burian, Jan Chleboun, Karel Groš, Radomír Hala, Antonín Herzog, Jiří Mužíček, Jiří Prokop
57. Radek Adamec 26., 35., 47. Jan Chleboun
34. Jiří Mužíček
14. 6. 10 20:45 zzNOVOB Cormoran FC SUP PFC Kodymka SUP A 12. 5:3 (3:2)
Rychlý nástup Cormoranu vedl k vedení 3:0. Poté však Kodymka vyrovnala hru a dostala se k zasloužené remíze. V závěru ale hostům došly síly a Cormoran přelil vítězství na svou stranu. David Šalda, Jan Zelenka
Cormoran FC SUP PFC Kodymka SUP A
Václav Kautský – Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jan Trnka, Jiří Vacík vs Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Martin Baitler, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Pípal, Roman Plura
44. Martin Baitler
8. 6. 10 19:00 P3 PFC Kodymka SUP A Benda 1964 OFC SUP 11. 3:0 (1:0)
Za neuvěřitelného deště byla Kodymka lepší. Ivan Haco, Vladimír Mádr
PFC Kodymka SUP A Benda 1964 OFC SUP
Martin Baitler – Radek Adamec, Rudolf Bok, Dušan Čech, Michal Čermák, Jiří Pípal, Roman Plura, Petr Pospíšil vs Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Martin Milota, Petr Pittner, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman
18., 32. Radek Adamec
47. Michal Čermák
1. 6. 10 18:15 zzPODVI Tycho de Brahe SUP PFC Kodymka SUP A 10. 2:2 (2:2)
Kodymka byla lepší technicky a rychlostně. Domácí podržel brankář a také pohotová střelba hráčů z pole, a tak zápas dospěl ke spravedlivému dělení bodů. Tomáš Strnad, František Hanzák
Tycho de Brahe SUP PFC Kodymka SUP A
Jaroslav PileckýKarel Filip, Martin Hesko, Michal Koscelanský, Václav Mužík, Jiří Patka, Roman Rohlík, Miroslav Volák, Pavel Živný vs Martin Baitler – Radek Adamec, Rudolf Bok, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Pípal, Roman Plura
12. Miroslav Volák
18. Jiří Patka
19. Rudolf Bok
29. Roman Plura
29. 5. 10 10:00 ZAK PFC Kodymka SUP A Rokoska SUP 9. 5:2 (2:2)
Oslabená Rokoska vydržela držet krok první poločas. Po přestávce jí už nezbyly síly, přesto dokázala, že i v menším počtu hráčů se dá odehrát důstojný zápas. Petr Jambor
PFC Kodymka SUP A Rokoska SUP
Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Pípal vs František Kašpar – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Jiří Hronek
11., 32. Dušan Čech
24. Rudolf Bok
46. Jiří Pípal
48. Radek Adamec
4. Jiří Hronek
11. Zdeněk Genčev
22. 5. 10 10:00 ZAK Traktor Humus SUP A PFC Kodymka SUP A 8. 3:2 (1:1)
Bojovné utkání, které Traktor rozhodl v závěru. Jiří Cibelius, Luboš Davídek
Traktor Humus SUP A PFC Kodymka SUP A
Luděk Chyský – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Lubor Hoďánek, Petr Lahovský, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Václav Šedivý vs Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Rudolf Bok, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Pípal, Roman Plura, Petr Pospíšil
23. Petr Lahovský
56. Tomáš Bouška
58. Václav Meisner
22. Rudolf Bok
60. Dušan Čech
10. 5. 10 18:30 HRAB2 Suprtechno PFC Kodymka SUP A 7. 3:0 (2:0)
Jednoznačné utkání, ve kterém dovedli kombinovat pouze domácí. Tomáš Strnad, Jan Červenka
Suprtechno PFC Kodymka SUP A
Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček vs Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Michal Čermák, Jiří Pípal, Petr Pospíšil
8., 14., 37. Zdeněk Polanský
3. 5. 10 20:15 P2 PFC Kodymka SUP A Estudiantes 6. 1:6 (0:2)
V prvním poločase byla hra poměrně vyrovnaná, ale přeci jen o trochu lepší hosté se dokázali gólově prosadit a vytvořili si do druhé půle dvougólový náskok. Domácí se po změně stran snažili marně vstřelit co nejrychleji branku, která by je vrátila zpět do hry. Byli to totiž opět hosté, kteří vstřelili gól a během dalších 12. minut přidali ještě další tři a zaslouženě vyhráli. Domácím se dvě minuty před koncem přeci jen podařilo vstřelit čestný gól a uzavřeli účet tohoto zápasu na 1:6. Michal Pospíšil, Daniel Štěpánek
PFC Kodymka SUP A Estudiantes
Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Pípal, Roman Plura, Petr Pospíšil vs Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman
58. Radek Adamec 12., 48. Pavel Toman
21., 40. Miroslav Švarc
37. Jiří Dobeš
49. Martin Just
1. 5. 10 10:00 ZAK Nejistá sezóna SUP PFC Kodymka SUP A 5. 1:0 (0:0)
Poklidné utkání slušné úrovně. První poločas skončil bez branek. Hned po změně stran získal pro tým domácích vedení střelec Kabelka a jelikož další gól již nepadl, Nejistá sezóna těsně vyhrála.
Nejistá sezóna SUP PFC Kodymka SUP A
Jaroslav Hamrník – Jiří Beneš, František Brejcha, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Jiří Platil, František Šťasta vs Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Pípal, Petr Pospíšil
31. Roman Kabelka
24. 4. 10 10:00 ZAK PFC Kodymka SUP A Žvahov 4. 1:9 (0:4)
Kodymka hrála celý zápas ve čtyřech v poli a Žvahov dokázal přesilovku patřičně využít. Čestný úspěch domácích zaznamenal hezkou střelou do šibenice Baitler. Hráno velmi slušně.
PFC Kodymka SUP A Žvahov
Čestmír Urbánek – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Kupr, Petr Pospíšil vs Petr Junek – Rudolf Bien, Petr Duda, Josef Glaser, Pavel Krča, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner
40. Martin Baitler 5. Roman Werner
13. OG
20., 55. Emil Vitásek
26. Petr Duda
35., 57. Rudolf Bien
45., 47. Josef Glaser
17. 4. 10 10:00 ZAK Endoprotéza PFC Kodymka SUP A 3. 1:0 (1:0)
Utkání odehrané bez zbytečných faulů. Jan Vacek, Václav Ježek
Endoprotéza PFC Kodymka SUP A
Ludvík Jahoda – Miroslav Fexa, Jiří Hrdlička, Milan Kuboš, Jaroslav Lukeš, Luděk Petráš, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček vs Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Pípal, Roman Plura, Petr Pospíšil
18. Luděk Petráš
10. 4. 10 10:00 ZAK PFC Kodymka SUP A Oblouci 81 AFC SUP 2. 1:3 (1:3)
Pohyblivější Oblouci přehráli v pěkném utkání Kodymku. Kohout,Kumstát
PFC Kodymka SUP A Oblouci 81 AFC SUP
Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Pípal, Roman Plura, Petr Pospíšil vs Josef Svoboda – Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Jiří Svoboda, Rudolf Zuman
30. Michal Čermák 11. Miroslav Hlavík
17. Josef Kindl
20. Rudolf Zuman
3. 4. 10 10:00 ZAK Houbaři PFC Kodymka SUP A 1. 1:1 (0:0)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě pískali zástupci týmu Houbaři. Samotný zápas proběhl v klidu, nikdo nic převratného nevymyslel, na všech byla vidět zimní přestávka.
Houbaři PFC Kodymka SUP A
Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Josef Čáslavský, Václav Erben, Jiří Kotjužanský, Milan Kramoliš, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Karel Štěpánek, Stanislav Straka vs Čestmír Urbánek – Martin Baitler, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Pípal