14. Benda 1964 OFC SUP 13 2 1 10 17:52 5

St 14.4.10 18:30 HRAB2 Blesk VK VET A Anton aus Tirol   (VL2B)
St 14.4.10 19:45 HRAB2 V.I.P. Tuscarora B   (HL7C)
St 28.4.10 18:30 HRAB3 Kolotouš FC Socra AFK Karlín FC VET   (VL3A)
St 28.4.10 19:45 HRAB3 HNK Praha FC Senioři Praha B   (HL8E)
St 12.5.10 18:30 HRAB1 Anton aus Tirol Pankráckej válec   (VL2B)
St 12.5.10 19:45 HRAB1 OrangeBoom Senioři Praha B   (HL8E)

21. 6. 10 18:30 HRAB1 Suprtechno Houbaři 13. 2:2 (2:1)
Poměrně tvrdé utkání plné osobních soubojů a nevraživosti skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Suprtechno Houbaři
Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Jiří Kotrč, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček vs Jiří Kotjužanský – Jaromír Bican, Josef Čáslavský, Václav Erben, Jiří Lechnýř, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Stanislav Straka
24. Jiří Kotrč
26. Jaroslav Kotalík
16. Stanislav Petroušek
37. OG
34. Jiří Lechnýř
48. Josef Čáslavský
14. 6. 10 20:15 P1 Betl KFK SUP Suprtechno 12. 3:1 (2:1)
Utkání hodně ovlivnilo vyloučení hostujícího hráče již v šesté minutě, kdy z následné penalty soupeř vyrovnal. Poté domácí obléhali bránu hostí a ti vyráželi do breaků. Klid domácím dal až hráč Herzog.
Betl KFK SUP Suprtechno
Jiří Petrla – Petr Burian, Jan Chleboun, Jan Doseděl, Karel Groš, Radomír Hala, Antonín Herzog, Jiří Mužíček, Jiří Prokop, Zdeněk Zajíček vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček
7. Jan Chleboun
12. Zdeněk Zajíček
53. Antonín Herzog
3. Miroslav Soucha 6. Luboš Petr
7. 6. 10 18:30 HRAB1 Suprtechno Cormoran FC SUP 11. 1:2 (1:1)
Po poločasovém nerozhodném stavu se štěstí přiklonilo na stranu hostů. Mikoláš Teska, Libor Kodl III.
Suprtechno Cormoran FC SUP
Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček vs Václav Kautský – Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Daniel Los, Jan Trnka, Jiří Vacík, Martin Vosátka
26. Miroslav Soucha 16. Martin Vosátka
47. Jiří Vacík
31. 5. 10 18:30 HRAB2 Benda 1964 OFC SUP Suprtechno 10. 1:9 (0:4)
O vítězi nebylo od úvodních minut pochyb. Hosté si proti domácím dobře zatrénovali. Tým Benda odehrál celý zápas v početním oslabení, kdy nedorazil Milota a to hostům ještě více usnadnilo roli.
Benda 1964 OFC SUP Suprtechno
Milan Bělohlav – Jiří Kosina, Martin Milota, Petr Pittner, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček
56. Michal Prokop 4., 38., 53. Jiří Šipoš
6. Miroslav Soucha
17. Pavel Gerschon
30., 52., 58. Zdeněk Polanský
47. Jiří Kotrč
25. 5. 10 19:30 zzPODVI Suprtechno Tycho de Brahe SUP 9. 2:0 (1:0)
Pohledné utkání hrané v klidné atmosféře. Hráči domácích se v úvodu ujali vedení, které ve druhé půli navýšili a zaslouženě vyhráli.
Suprtechno Tycho de Brahe SUP
Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček vs Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Hana Filipová, Michal Koscelanský, Jiří Patka, Roman Rohlík, Miroslav Volák, Pavel Živný
3. Jiří Kotrč
44. Zdeněk Polanský
17. 5. 10 18:15 zzPODVI Rokoska SUP Suprtechno 8. 2:4 (1:1)
Moc pěkný fotbálek, ve kterém oba týmy ukázaly že umí. Spousta šancí, nasazení a zasloužená výhra Suprtechna. Václav Nič, Martin Pistulka
Rokoska SUP Suprtechno
Jaroslav Marek – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Václav Hon, František Kašpar, Roman Zahrádka vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš
30. Roman Zahrádka
52. Miloslav Henzelín
27. Jiří Kotrč
45. Jiří Šipoš
50., 51. Zdeněk Polanský
10. 5. 10 18:30 HRAB2 Suprtechno PFC Kodymka SUP A 7. 3:0 (2:0)
Jednoznačné utkání, ve kterém dovedli kombinovat pouze domácí. Tomáš Strnad, Jan Červenka
Suprtechno PFC Kodymka SUP A
Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček vs Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Michal Čermák, Jiří Pípal, Petr Pospíšil
8., 14., 37. Zdeněk Polanský
3. 5. 10 18:30 HRAB1 Traktor Humus SUP A Suprtechno 6. 0:2 (0:1)
Velmi vyrovnané, svižně odehrané utkání, ve kterém se štěstím zvítězili hosté 0:2 z pohledu domácích. Roman Samek, Lukáš Kukla
Traktor Humus SUP A Suprtechno
Aleš Michálek – Vasil Bobalik, Martin Michálek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček
8. Miroslav Vlček
58. Luboš Petr
26. 4. 10 18:30 HRAB2 Estudiantes Suprtechno 5. 2:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas se spravedlivou remízou. Poctivá obrana obou týmů nenabídla mnoho šancí. Dušan Kuzmík, Ladislav Vaněk
Estudiantes Suprtechno
Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, František Martinec, Miroslav Švarc, Vlastibor Vejvoda vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček
23. Jiří Fiala
49. Lubomír Kubička
45., 46. Pavel Gerschon
21. 4. 10 18:30 HRAB3 Suprtechno Nejistá sezóna SUP 4. 3:0 (1:0)
Hodně poklidně hraný zápas. Takhle spací utkání jsem už dlouho neviděl.
Suprtechno Nejistá sezóna SUP
Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Jiří Kotrč, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček vs Jaroslav Hamrník – Jiří Beneš, František Brejcha, Jiří Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, František Šťasta
20. Miroslav Soucha
33. Jiří Kotrč
57. Zdeněk Polanský
13. 4. 10 20:45 MIKU1 Suprtechno Endoprotéza 2. 3:1 (2:1)
Výborné utkání, zvláště poslední pětiminutovka prvního poločasu, kdy Endoprotéza nejprve vyrovnala, ale poté hrubkou v obraně dovolila Suprtechnu znovu se ujmout vedení. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, ale v závěru přidalo vítěznou pojistku přeci jen fotbalovější a techničtější Suprtechno. Lukáš Mrňavý, Martin Čechovič
Suprtechno Endoprotéza
Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Jiří Kotrč, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha vs Ludvík Jahoda – Miroslav Fexa, Petr Fexa, Milan Kuboš, Jaroslav Lukeš, Petr Slivka, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček
18. Zdeněk Polanský
29. Jiří Kotrč
57. Jiří Šipoš
26. Jaroslav Lukeš
12. 4. 10 18:30 HRAB1 Žvahov Suprtechno 3. 1:3 (0:2)
Výsledek rozhodně neodpovídá průběhu zápasu. Zatímco domácí hráči se předháněli v tom, kdo zahodí jasnější šanci, hosté z ničeho stříleli góly. Ty dvě slepené z poloviny prvního dějství rozhodly o vítězi utkání.
Žvahov Suprtechno
Petr Junek – Petr Duda, Pavel Krča, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Jiří Kotrč, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček
40. Marek Zeman 14., 39. Zdeněk Polanský
15. Jiří Šipoš
29. 3. 10 18:30 HRAB1 Oblouci 81 AFC SUP Suprtechno 1. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém Suprtechno narozdíl od soupeře dokázalo využít dvě šance. Očekávaný závěrečný tlak Oblouků se ale nekonal. Petr Bartík, František Rada