10. Oblouci 81 AFC SUP 13 5 1 7 29:27 11
11. Dehet Old 1.FC SUP 13 3 0 10 20:47 6
14. Kotlářka CAHA FC SUP 13 1 2 10 9:35 -2

Ne 26.9.10 11:15 zzANG Dýně AC B Tornádo Labuť PM   (HL8Q)
Ne 26.9.10 12:30 zzANG Eskadra smrti VAL-VAL.Team   (HL8O)
Ne 26.9.10 13:45 zzANG Les Basables Sací komando Modřany   (HL7J)
Ne 28.11.10 08:45 zzANG Borek hodinářství 1.FC Sananim FC A   (HL2A)
Ne 28.11.10 10:00 zzANG Bohemia AFK PKD 2006   (HL5H)
Ne 28.11.10 11:15 zzANG Jednota Košík Partizan Praha   (HL5H)

9. 12. 10 19:15 ZAK Sen ČM PG supervet Dřevorubci Modřany S 13. 0:4 (0:2)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Hráno v duchu fair play. Zdeněk Branžovský
Sen ČM PG supervet Dřevorubci Modřany S
Rudolf Bobek – Miroslav Ackermann, Roman Jireš, Zdeněk Kolář, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Petr Vorel
5. Jiří Šlechta
23. Dušan Bruncko
48. Petr Vorel
56. Jiří Sedláček
1. 12. 10 20:45 DEKAN Dřevorubci Modřany S Betl KFK SUP 12. 3:4 (1:2)
Na sněhu hluboko v noci se do sebe pustili velební kmeti. Místy se trochu jiskřilo od kopaček a ještě více od úst, přesto zápas dospěl do zdárného konce. Nikomu se nic nestalo, žízeň se udělala a tak to má být. Tomáš Mládek, Jan Uhlíř ml.
Dřevorubci Modřany S Betl KFK SUP
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Michal Turek, Petr Vorel vs Jiří Petrla – Petr Burian, Antonín Herzog, Štefan Klíma, Jan Kriesman, Jiří Mužíček
13. Jiří Sedláček
58. OG
60. Jiří Šlechta
50 Otomar Sláma 15., 21. Štefan Klíma
39., 54. Jiří Mužíček
24. 11. 10 18:15 MIKU1 Cormoran FC SUP Dřevorubci Modřany S 11. 2:1 (0:1)
Slušné a na superveterány překvapivě svižné utkání. Cormoranu se povedlo v druhé půli dvěma góly otočit výsledek.
Cormoran FC SUP Dřevorubci Modřany S
Jan Trnka – Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek, Petr Vorel
33. Jan Trnka
49. Vladislav Kašpar
27. Petr Vorel
21. 11. 10 13:45 zzANG Dřevorubci Modřany S Pražačka seniors A 10. 5:1 (3:0)
Domácí v poločase vedli a zdálo se, že mají nakročeno k výhře. To se ve druhé půli potvrdilo a zápas skončil jejich jasným vítězstvím. Stanislav Pýcha
Dřevorubci Modřany S Pražačka seniors A
Ivan Moucha – Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek, Petr Vorel vs Petr Kubín – Miroslav Bílek, Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Horník, Martin Líbal, Miroslav Průžek, Branislav Večerek
10. Ludvík Szarka
14., 26. Jiří Sedláček
57. Jiří Šlechta
59. Otomar Sláma
39. Branislav Večerek
14. 11. 10 13:45 zzANG Nejistá sezóna SUP Dřevorubci Modřany S 9. 1:0 (0:0)
Poměrně vyrovnané utkání, které rozhodla šťastná branka. Zdeněk Záluský, Ondřej Fitz
Nejistá sezóna SUP Dřevorubci Modřany S
Jaroslav Hamrník – Jiří Beneš, František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, František Šťasta, Martin Ullmann vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Ladislav Burian, Petr Fabián, Allan Kheil, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek, Petr Vorel
48. Martin Ullmann
7. 11. 10 13:45 zzANG Dřevorubci Modřany S Oblouci 81 AFC SUP 8. 5:0 (5:0)
Řada šancí na obou stranách. Góly však střílel jen jeden tým.
Dřevorubci Modřany S Oblouci 81 AFC SUP
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Allan Kheil, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek, Petr Vorel vs Josef Svoboda – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Pavel Janeba, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral
6. Jiří Sedláček
18., 26. Allan Kheil
21. Otomar Sláma
29. Jiří Šlechta
33. Pavel Bechyně
21. 10. 10 20:15 P3 Lomíci Dřevorubci Modřany S 7. 0:1 (0:0)
První poločas byli domácí jednoznačně lepším týmem, ale nepodařilo se jim ani jednou skórovat. Druhá polovina už byla vyrovnanější a když už to vypadalo, že zápas skončí bez branek, hosté velice šťastným gólem v poslední minutě rozhodli o svém vítězství. Radovan Čertek, Petr Nezbeda
Lomíci Dřevorubci Modřany S
Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Zdeněk Vondrát vs Ivan Moucha – Ladislav Burian, Petr Fabián, Allan Kheil, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Michal Turek
60. Michal Turek
17. 10. 10 13:45 zzANG Dřevorubci Modřany S Kotlářka CAHA FC SUP 6. 2:0 (1:0)
Slušně hrané a pohledné utkání, ve kterém měli domácí více ze hry a lépe jim vycházely kombinace. V každém poločase z toho vytěžili po gólu a zaslouženě vyhráli. Michal Kalát, Vladimír Sieber
Dřevorubci Modřany S Kotlářka CAHA FC SUP
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Ladislav Burian, Petr Fabián, Allan Kheil, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Michal Turek vs Jaroslav Kvarda – Karel Máchal, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Ladislav Strnad, Jiří Svátek, Zdeněk Václavík, Vladimír Vančík
5., 35. Otomar Sláma
7. 10. 10 19:30 MIKU2 Dehet Old 1.FC SUP Dřevorubci Modřany S 5. 1:2 (0:0)
Od začátku opticky lepší Dřevorubci mohli klidně prohrát, kdyby třeba Matějík proměnil své další příležitosti. Nakonec však šťastně otočili skóre ve svůj prospěch. Martin Hošek, Richard Peer
Dehet Old 1.FC SUP Dřevorubci Modřany S
Petr Votruba – Petr Bašus, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský vs Ivan Moucha – Ladislav Burian, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek, Petr Vorel
40. Zdeněk Matějík 42. Jiří Šlechta
49. Petr Vorel
23. 9. 10 19:00 P3 Dřevorubci Modřany S Estudiantes 4. 3:1 (2:0)
Zasloužené vítězství Dřevorubců, kteří byli rychlejší a techničtější. Estudiantes hráli jenom na náhodu. Evžen Trexler, Miroslav Weiner
Dřevorubci Modřany S Estudiantes
Ivan Moucha – Ladislav Burian, Allan Kheil, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Michal Turek, Petr Vorel vs Antonín Alčer – Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda
20. Jiří Sedláček
28. Jiří Šlechta
52. Miroslav Švarc
19. 9. 10 13:45 zzANG Dřevorubci Modřany S Valník 3. 1:7 (0:3)
Poměrně vypjaté utkání, ovlivněné především tím, že oba týmy hrály od 13.minuty oslabeni o jednoho hráče a domácí neměli nikoho na střídání.
Dřevorubci Modřany S Valník
Ivan Moucha – Petr Fabián, Allan Kheil, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Michal Turek, Petr Vorel vs Miroslav Chloupek – Pavel Charvát, Zdeněk Fiala, Jan Halouska, Ivo Kantor, Luděk Tobola, Jindřich Trmal
59. Otomar Sláma 13 Petr Fabián 4., 48. Ivo Kantor
21., 37., 46. Zdeněk Fiala
29. Jindřich Trmal
58. Luděk Tobola
13. Jindřich Trmal
13. Miroslav Chloupek
8. 9. 10 18:00 zzANG SuperNova L.F.C. Dřevorubci Modřany S 2. 0:5 (0:2)
Domácí hráli ze zajištěné obrany. Hosté měli až drtivou převahu se spoustou šancí. Zasloužená výhra Dřevorubců. Velice slušně hrané utkání. Dalibor Svoboda, Václav Linhart
SuperNova L.F.C. Dřevorubci Modřany S
Tomáš Mládek – Vladimír Lacina, Milan Paclík, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Allan Kheil, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek, Petr Vorel
2. Jiří Šlechta
25., 55. Otomar Sláma
32. Petr Vorel
50. Dušan Bruncko
1. 9. 10 18:15 zzANG Dřevorubci Modřany S Traktor Humus SUP A 1. 4:1 (3:0)
V poklidném zápase zvítězil zaslouženě techničtější tým. Karel Volavka, David Hykeš
Dřevorubci Modřany S Traktor Humus SUP A
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Allan Kheil, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek, Petr Vorel vs Luděk Chyský – Vasil Bobalik, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Jiří Přibyl, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý