Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 9.12.10 | 19:30 | MIKU3 | Oblouci 81 AFC SUP Valník | 13. | 0:1 |
St 1.12.10 | 20:45 | zzNOVOB | Valník Traktor Humus SUP A | 12. | 6:0 k. |
Čt 25.11.10 | 20:15 | P1 | Lomíci Valník | 11. | 4:0 |
Čt 18.11.10 | 19:30 | BECH | Valník Sen ČM PG supervet | 10. | 4:0 |
Čt 11.11.10 | 18:15 | MIKU1 | Kotlářka CAHA FC SUP Valník | 9. | 1:5 |
Čt 4.11.10 | 19:00 | P1 | Valník Betl KFK SUP | 8. | 5:0 |
Čt 21.10.10 | 19:00 | STER1 | Dehet Old 1.FC SUP Valník | 7. | 1:8 |
St 13.10.10 | 18:15 | MIKU1 | Valník Cormoran FC SUP | 6. | 3:2 |
Čt 30.9.10 | 20:15 | P3 | Estudiantes Valník | 5. | 0:2 |
St 22.9.10 | 19:30 | zzPODVI | Valník Pražačka seniors A | 4. | 1:1 |
Ne 19.9.10 | 13:45 | zzANG | Dřevorubci Modřany S Valník | 3. | 1:7 |
Čt 9.9.10 | 18:15 | MIKU2 | Valník Nejistá sezóna SUP | 2. | 0:3 |
St 1.9.10 | 20:45 | MIKU2 | SuperNova L.F.C. Valník | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejistá sezóna SUP | 13 | 13 | 0 | 0 | 32:8 | 26 |
2. | Valník | 13 | 9 | 2 | 2 | 42:13 | 20 |
3. | Lomíci | 13 | 9 | 2 | 2 | 36:18 | 20 |
4. | Dřevorubci Modřany S | 13 | 9 | 0 | 4 | 36:18 | 18 |
5. | Cormoran FC SUP | 13 | 8 | 1 | 4 | 47:20 | 17 |
6. | Pražačka seniors A | 13 | 7 | 2 | 4 | 31:18 | 16 |
7. | Sen ČM PG supervet | 13 | 7 | 1 | 5 | 34:28 | 15 |
8. | Betl KFK SUP | 13 | 5 | 2 | 6 | 35:32 | 12 |
9. | Traktor Humus SUP A | 13 | 4 | 4 | 5 | 29:35 | 12 |
10. | Oblouci 81 AFC SUP | 13 | 5 | 1 | 7 | 29:27 | 11 |
11. | Dehet Old 1.FC SUP | 13 | 3 | 0 | 10 | 20:47 | 6 |
12. | Estudiantes | 13 | 1 | 1 | 11 | 11:40 | 3 |
13. | SuperNova L.F.C. | 13 | 0 | 2 | 11 | 6:58 | 2 |
14. | Kotlářka CAHA FC SUP | 13 | 1 | 2 | 10 | 9:35 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 12.9.10 | 18:45 | DEKAN | Marná snaha Guinness AC (HL8P) |
Ne 12.9.10 | 20:00 | DEKAN | Los Gigoalos Red Leads (HL8O) |
Ne 24.10.10 | 11:15 | zzJUNI1 | Spořilov Represent Suchdol sabres B (HL7H) |
Ne 24.10.10 | 12:30 | zzJUNI1 | Rumové pralinky FC Alvarez D.C. (HL8N) |
Ne 5.12.10 | 15:00 | ZAK | Manchlastr FC Cosmetic (HL6L) |
Ne 5.12.10 | 16:15 | ZAK | Potíže Epic Fail (HL8N) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chaloupka Karel | 10 | 5 |
Charvát Pavel | 9 | 0 |
Chloupek Miroslav | 10 | 0 |
Fiala Zdeněk | 12 | 11 |
Halouska Jan | 11 | 2 |
Kantor Ivo | 8 | 2 |
Kouba Josef | 10 | 0 |
Tobola Luděk | 12 | 1 |
Trmal Jindřich | 13 | 9 |
Veverka Ctirad | 11 | 4 |