So 9.10.10 13:45 HANSP Guaraní Guláš FC   (HL6I)
So 9.10.10 15:00 HANSP Legendy FC Velká Bučina FK   (HL8L)
Ne 7.11.10 18:45 ZAK Atlanta Žižkov FC Debakl FC   (HL5I)
Ne 7.11.10 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Tycho de Brahe VET   (VL4D)

9. 12. 10 20:15 P3 Nejistá sezóna SUP Lomíci 13. 2:1 (0:0)
Pohledné utkání se spravedlivou výhrou domácích.
Jaroslav Hamrník – Jiří Beneš, Jiří Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, František Šťasta, Martin Ullmann vs Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Lubomír Král, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Aleš Veselý, Zdeněk Vondrát
33. Jiří Platil
36. Jiří Beneš
48. Jaroslav Šlauf
30. 11. 10 19:00 P1 Lomíci Oblouci 81 AFC SUP 12. 1:0 (1:0)
Na zasněženém terénu vyhrál šťastnější tým. Hosté měli více šancí, ale selhali v koncovce.
Lomíci Oblouci 81 AFC SUP
Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Aleš Veselý, Zdeněk Vondrát vs Pavel Bechyně – Pavel Dražďák, Pavel Janeba, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral
3. Zdeněk Vondrát
25. 11. 10 20:15 P1 Lomíci Valník 11. 4:0 (2:0)
Vyrovnané utkání. Pavel Janeček, Jan Sodomka
Lomíci Valník
Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Ivo Kubín, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Aleš Veselý, Zdeněk Vondrát vs Miroslav Chloupek – Karel Chaloupka, Pavel Charvát, Zdeněk Fiala, Jan Halouska, Josef Kouba, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka
20., 45. Josef Svoboda
27. Jaroslav Šlauf
51. Jaroslav Bánovský
18. 11. 10 20:15 P1 Kotlářka CAHA FC SUP Lomíci 10. 2:4 (1:3)
Slušně odehrané utkání, ve kterém hosté rozhodli o své výhře v první půli. V té druhé chvílemi úplně přestali hrát, nicméně domácí zvládli jejich náskok už pouze korigovat.
Kotlářka CAHA FC SUP Lomíci
Jaroslav Kvarda – Robert Alferi, Jiří Kufr, Karel Máchal, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Zdeněk Václavík vs Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Ivo Kubín, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Aleš Veselý, Zdeněk Vondrát
8., 38. Robert Alferi 4. Jaroslav Šlauf
9. Miloslav Hronek
26. OG
35. Jaroslav Bánovský
11. 11. 10 20:15 P1 Lomíci Dehet Old 1.FC SUP 9. 4:2 (1:1)
Domácí byli ve větším počtu a to rozhodlo o výsledku. Pavel Čihák, Tomáš Girl
Lomíci Dehet Old 1.FC SUP
Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Lubomír Král, Josef Krupička, Ivo Kubín, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Aleš Veselý, Zdeněk Vondrát vs Martin Zdobinský – Zdeněk Matějík, Ivan Šimmer, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Petr Votruba
15. Josef Svoboda
32., 52. Jaroslav Šlauf
45. Zdeněk Vondrát
7. Pavel Tlustý
50. Ivan Šimmer
20. Zdeněk Matějík
1. 11. 10 19:00 P1 Estudiantes Lomíci 8. 0:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas. Zvítězil šťastnější tým. Viktor Komar, Jan Malypetr
Estudiantes Lomíci
Antonín Alčer – Vladimír Eichinger, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Miroslav Švarc, Pavel Toman vs Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Aleš Veselý, Zdeněk Vondrát
19. Zdeněk Vondrát
21. 10. 10 20:15 P3 Lomíci Dřevorubci Modřany S 7. 0:1 (0:0)
První poločas byli domácí jednoznačně lepším týmem, ale nepodařilo se jim ani jednou skórovat. Druhá polovina už byla vyrovnanější a když už to vypadalo, že zápas skončí bez branek, hosté velice šťastným gólem v poslední minutě rozhodli o svém vítězství. Radovan Čertek, Petr Nezbeda
Lomíci Dřevorubci Modřany S
Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Zdeněk Vondrát vs Ivan Moucha – Ladislav Burian, Petr Fabián, Allan Kheil, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Michal Turek
60. Michal Turek
14. 10. 10 20:15 P3 SuperNova L.F.C. Lomíci 6. 1:7 (0:2)
Jednoznačný zápas, skóre mohlo být i vyšší. Lomíci neproměnili další šance. Miroslav Kalvas, Miloš Princ
SuperNova L.F.C. Lomíci
Tomáš Mládek – Pavel Čihák, Vladimír Lacina, Milan Paclík, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc vs Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Zdeněk Vondrát
58. Milan Paclík 10., 16., 57. Lubomír Král
32. Michal Hančl
33., 45. Josef Krupička
44. Josef Svoboda
7. 10. 10 20:15 P3 Lomíci Traktor Humus SUP A 5. 4:4 (1:2)
Rozhodčí se nedostavili na utkání. Po dohodě obou kapitánů odpískali náhradní rozhodčí.
Lomíci Traktor Humus SUP A
Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Zdeněk Vondrát vs Luděk Chyský – Vasil Bobalik, Václav Meisner, Aleš Michálek, Martin Michálek, Petr Mládek, Jiří Přibyl, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý
32. Jaroslav Šlauf
33. Otakar Anděl
48. Jaroslav Bánovský
16. OG
25., 50., 55. Václav Meisner
23. 9. 10 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Lomíci 4. 2:3 (2:1)
Bezproblémový zápas v přátelské atmosféře a s vyrovnaným průběhem. Rozhodl náhodný gól. Michal Nechvátal
Sen ČM PG supervet Lomíci
František Turek – Miroslav Ackermann, Karel Brzek, Vlastimil Datko, Miroslav Kejha, Zdeněk Kolář, Jaroslav Pur, Roman Šejda, Miroslav Šusta, Jaroslav Toman, Miroslav Vachta, Petr Zeman vs Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Zdeněk Vondrát
9. Zdeněk Kolář
25. Jaroslav Pur
16. Josef Krupička
34., 48. Otakar Anděl
16. 9. 10 20:15 P3 Lomíci Betl KFK SUP 3. 3:2 (2:2)
Celý zápas naprosto vyrovnané utkání. Domácí šli v úvodní půlce dvakrát do vedení, ale hosté dokázali vždy rychle srovnat skóre, a tak první půle skončila smírně 2:2. V druhém dějství oba celky vycházeli ze zajištěné obrany, a když už to vypadalo, že zápas skončí dělením bodů, domácí hráč Bánovský rozhodl v poslední minutě z nenápadné akce o vítězství svého týmu. Martin Černoch
Lomíci Betl KFK SUP
Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Zdeněk Vondrát vs Petr Petřík – Petr Burian, Jan Chleboun, Karel Groš, Radomír Hala, Antonín Herzog, Štefan Klíma, Jan Kriesman, Daniel Mareš, Jiří Petrla
11. Zdeněk Vondrát
24. Jaroslav Šlauf
60. Jaroslav Bánovský
40 Josef Krupička 19. Radomír Hala
27. Jan Chleboun
32. Petr Petřík
8. 9. 10 18:15 MIKU1 Cormoran FC SUP Lomíci 2. 1:3 (1:1)
Cormoran, který předváděl celý zápas lepší fotbal, se zaslouženě ujal vedení, Lomíci ale stihli ještě do poločasu srovnat skóre a v druhé půli po dvou brejcích strhli vedení na svou stranu a utkání vyhráli. Martin Dvořák, Tomáš Holubovský
Cormoran FC SUP Lomíci
Martin Vosátka – Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Viktor Kellerstein, Josef Kurka, Daniel Los, Jiří Trázník, Jan Trnka, Jiří Vacík vs Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Zdeněk Vondrát
20. Viktor Kellerstein 22. Josef Svoboda
35. Michal Hančl
40. Zdeněk Vondrát
2. 9. 10 19:00 P3 Lomíci Pražačka seniors A 1. 1:1 (0:0)
Po vyrovnaném poločase měli Lomíci více ze hry, ale do vedení šla Pražačka. Domácí postupně nastřelili třikrát tyč a nakonec zaslouženě vyrovnali. Jaroslav Bellada, Václav Bellada
Lomíci Pražačka seniors A
Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Zdeněk Vondrát vs Vladimír Mádr – Roman Blovský, Martin Frejlach, Ivan Haco, Josef Karafiát, Ivar Kodym, Martin Líbal, Václav Matoušek, Miroslav Průžek