Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 4.12.11 | 18:45 | HOSTI | My Benda OFC | 11. | 2:3 |
Ne 4.12.11 | 18:45 | DEKAN | Les Basables Callida CS | 11. | 6:3 |
Ne 4.12.11 | 18:45 | ZAK | Sokol Vysočany B Debakl FC | 11. | 3:4 |
Ne 4.12.11 | 18:45 | TEMPO | Kolomajzna TJ Drny FC | 11. | 3:5 |
Ne 4.12.11 | 18:45 | BECH | Hashlerka THC 1993 B Free team | 11. | 0:6 k. |
Ne 4.12.11 | 18:45 | HANSP | Internazionale AC Šotgani | 11. | 13:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šotgani | 11 | 8 | 0 | 3 | 45:34 | 16 |
2. | Hashlerka THC 1993 B | 11 | 7 | 0 | 4 | 38:33 | 14 |
3. | Benda OFC | 11 | 6 | 1 | 4 | 29:25 | 13 |
4. | Drny FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 26:29 | 13 |
5. | My | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:34 | 11 |
6. | Internazionale AC | 11 | 10 | 0 | 1 | 67:30 | 10 |
7. | Kolomajzna TJ | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:43 | 10 |
8. | Sokol Vysočany B | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:27 | 9 |
9. | Debakl FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:39 | 9 |
10. | Free team | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:26 | 8 |
11. | Callida CS | 11 | 3 | 0 | 8 | 34:44 | 6 |
12. | Les Basables | 11 | 1 | 1 | 9 | 22:44 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 4.9.11 | 16:15, 17:30 | MIKU2 | Kolomajzna TJ |
Ne 4.9.11 | 18:45, 20:00 | HANSP | Šotgani |
Ne 4.9.11 | 18:45, 20:00 | MIKU3 | Les Basables |
Ne 11.9.11 | 20:00 | ZAK | Debakl FC |
Pá 16.9.11 | 19:30, 20:45 | MIKU3 | Kolomajzna TJ |
So 17.9.11 | 08:45, 10:00 | P1 | Benda OFC |
So 17.9.11 | 13:45, 15:00 | ZAK | Hashlerka THC 1993 B |
Ne 18.9.11 | 20:00 | ZAK | Debakl FC |
Pá 23.9.11 | 18:15, 19:30 | HANSP | Šotgani |
So 24.9.11 | 11:15, 12:30, 13:45 | ZAK | Sokol Vysočany B |
Ne 25.9.11 | 20:00 | ZAK | Debakl FC |
So 1.10.11 | 08:45, 10:00 | P1 | Benda OFC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | David Ambartsumyan | Internazionale AC | 18 |
2. | Lukáš Poláček | Les Miserables | 17 |
3. | Oleg Shvedov | Audi United FC | 15 |
4. | Ruslan Murzakanov | Dynamo UK | 15 |
5. | Tomáš Čebiš | Drny FC | 11 |
6. | Michal Košlík | Kolomajzna TJ | 11 |
7. | Michal Žofka | Prastará dáma | 11 |
8. | Marek Šifta | Debakl FC | 10 |
9. | Tomáš Bělíček | My | 9 |
10. | Ondřej Vobnášil | Benda OFC | 9 |
11. | Yaroslav Mohylnyk | Internazionale AC | 9 |
12. | Kryštof Klimeš | Sporčestr City FC | 8 |
13. | Ondřej Kracman | Sokol Vysočany B | 8 |
14. | Ondřej Malíček | Klucy PFS | 8 |
15. | Miloslav Svatoš | Benda OFC | 7 |
16. | Andrei Kuzminau | Internazionale AC | 7 |
17. | Jiří Brychta | Holosmetky FC B | 7 |
18. | Radoslav Čepák | Kolomajzna TJ | 7 |
19. | Ladislav Borůvka | Sean team A | 6 |
20. | Marek Červenka | Callida CS | 6 |