Ne 4.9.11 18:45 MIKU3 Godotovi čekatelé Vzteklé Želvičky   (HL8P)
Ne 4.9.11 20:00 MIKU3 Klikaři FC Petrovice B   (HL8O)
Pá 21.10.11 19:30 MIKU3 Černý koně TMK Bílá pohroma   (HL7F)
Pá 21.10.11 20:45 MIKU3 Forejt FC Beach attack 90210   (HL7F)
Ne 30.10.11 18:45 MIKU2 Soutokoněmí Power WCC   (HL8O)
Ne 30.10.11 20:00 MIKU2 Bobika FC Sanitka AS   (HL8N)

4. 12. 11 18:45 DEKAN Les Basables Callida CS 11. 6:3 (4:0)
O utkání rozhodla první čtvrthodina, ve které hráli hosté v oslabení. Petr Fišer, Lubomír Tesař
Les Basables Callida CS
Radek Janoušek – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Ladislav Dyntar, Jiří Kabelka, Ladislav Příhonský, Tomáš Příhonský vs Arnošt Adámek – Ladislav Čejka, Marek Červenka, Dušan Kundrát, Petr Laurich, Borek Nagy, Michal Nehyba, Radek Nezval
3., 27. Jiří Brychta
5. Jiří Kabelka
8., 49., 57. Pavel Brychta
32. Michal Nehyba
37. Petr Laurich
55. Ladislav Čejka
20. 11. 11 18:45 P1 Benda OFC Les Basables 10. 3:3 (0:3)
Utkání dvou poločasů, hosté měli lepší vstup do utkání a již ve 23. minutě vedli 0:3. Ve druhé půli se hra změnila a domácí začali na place dominovat. Zápasu ve finále slušela remíza. Vladislav Ščiklin, Vít Zukal
Benda OFC Les Basables
Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Jakub Kricner, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Radek Janoušek – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Ladislav Dyntar, Jiří Kabelka, Ladislav Příhonský, Tomáš Příhonský
39. Jiří Kabelka
13. 11. 11 20:00 MIKU3 Les Basables My 9. 2:3 (1:3)
Týmu "My" patřil první poločas, hrál aktivněji, měl více šancí a vstřelil tři branky, když obdržel pouze jednu. Druhý poločas bylo vše obráceně, Les Basables snížili náskok na rozdíl gólu a mohli i vyrovnat, což se nakonec nestalo a tým "My" udržel vedení až do konce. Husák
Les Basables My
Radek Janoušek – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Jan Kopřiva, Miroslav Pinkas, Ladislav Příhonský, Tomáš Příhonský vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Robert Grande, Karel Helman, Jakub Lacina, Martin Soušek, David Václavek, Aleš Vaníček, Michal Žofka
22., 48. Jiří Brychta 12., 16. Tomáš Bělíček
24. Michal Žofka
6. 11. 11 16:15 HANSP Šotgani Les Basables 8. 5:3 (3:1)
Domácí měli silnější začátek a během 8 minut vedli 3:0 a vypadalo to na jednoznačný zápas. Ale soupeř se zlepšil, dal gól a měl šance na víc, ale neproměnil nebo trefoval tyče. Jinak zasloužené vítězství domácích. Vojtěch Kišš, Oldřich Šára
Šotgani Les Basables
Jiří Vaněk – Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Kryštof Klimeš, Oldřich Pikhart, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Martin Zeljak, Jan Zlesák vs Radek Janoušek – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Vojtěch Fiala, Ladislav Příhonský, Tomáš Příhonský
53. Tomáš Příhonský
23. 10. 11 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Les Basables 7. 2:0 (2:0)
Hezké utkání, rozhodl vyníkající výkon golmana Sokolu. Trnka
Sokol Vysočany B Les Basables
Karel Linhart – Jiří Kočovský, Vratislav Kracman, Jiří Povýšil, Tomáš Simon, Dominik Stuchlík, Rostislav Zelenský vs Radek Janoušek – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Miroslav Pinkas, Ladislav Příhonský, Tomáš Příhonský
18. Tomáš Simon
21. Vratislav Kracman
16. 10. 11 18:45 MIKU1 Les Basables Kolomajzna TJ 6. 1:4 (0:4)
Kolomajzna ovládla první poločas hlavně zásluhou pestřejší koncovky. Les Basables zabrali až ve druhém dějství, ale více než čestný úspěch jim vítězové nedovolili.
Les Basables Kolomajzna TJ
Radek Janoušek – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Ladislav Dyntar, Jiří Kabelka, Miroslav Pinkas, Ladislav Příhonský, Tomáš Příhonský vs Karel Klíma – Radoslav Čepák, Martin Horák, Pavel Hruška, Michal Košlík, Martin Kozelka, Ondřej Malíček, Jiří Philipp, Boris Zahradníček
40. Jiří Brychta 5., 17. Ondřej Malíček
6., 23. Radoslav Čepák
9. 10. 11 13:45 KBELY Hashlerka THC 1993 B Les Basables 5. 5:2 (2:2)
Domácí tým využil toho, že hosté nemohli vystřídat a ve druhém poločase s přehledem strhl vítězství na svou stranu. Martin Vohánka, Vojtěch Havlovec
Hashlerka THC 1993 B Les Basables
Karel Černý – Pavel Bartůněk, Ladislav Borůvka, David Cyprian, Jan Janda, Pavel Kudrnáč, Petr Šmíd, Michael Špaček vs Radek Janoušek – Jiří Brychta, Ladislav Dyntar, Lukáš Hofman, Miroslav Pinkas, Jakub Štolba
6., 38., 60. Petr Šmíd
24. Michael Špaček
43. David Cyprian
10. Jiří Brychta
13. Miroslav Pinkas
2. 10. 11 20:00 MIKU1 Les Basables Internazionale AC 4. 2:3 (1:3)
Hosté byli jednoznačně lepší, po celý zápas předváděli atraktivní fotbal. Domácí ale dokázali konkurovat díky své bojovnosti. Pavel Merta, David Rybín
Les Basables Internazionale AC
Radek Janoušek – Pavel Brychta, Vojtěch Fiala, Lukáš Hofman, Jiří Kabelka, Jan Kopřiva, Ladislav Příhonský, Tomáš Příhonský, Jakub Štolba vs Oleg Ciumas – Andrey Abroskin, David Ambartsumyan, Andrei Kuzminau, Dejan Markovič, Yaroslav Mohylnyk, Rodion Nikitin, Oleg Shvedov
3., 37. Pavel Brychta 59 Pavel Brychta 7., 13. Oleg Shvedov
16. Rodion Nikitin
49. Oleg Shvedov
25. 9. 11 20:00 MIKU3 Free team Les Basables 3. 9:0 (0:0)
Les Basables hráli bez střídání, první půli udrželi ještě bezbrankovou remízu, druhý poločas už síly nebyly a brankostroj se rozjel. Kryštof
Free team Les Basables
Ondřej Frýba – Robert Apolín, David Ejem, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Miroslav Král, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota vs Radek Janoušek – Pavel Brychta, Vojtěch Fiala, Jan Kopřiva, Ladislav Příhonský, Tomáš Příhonský