So 1.10.11 11:15 zzNOVOB No fear KK Příkopy FC   (HL8J)
So 1.10.11 12:30 zzNOVOB Plameňáci 1.FC A Kalich club Žižkov   (HL7H)
So 1.10.11 13:45 zzNOVOB Devils of Zderaz GTL A   (HL5G)
So 3.12.11 08:45 DEKAN Bened VFK JH   (HL4E)
So 3.12.11 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Emergency   (HL7G)
So 3.12.11 11:15 DEKAN Komety FC A Alej FK B   (HL6H)

4. 12. 11 18:45 HANSP Internazionale AC Šotgani 11. 13:1 (13:1)
Hosté v oslabení nedokázali odolávat krásným kombinacím domácích. Ve 31. minutě bylo utkání předčasně ukončeno pro zranění hráčů hostů.
Internazionale AC Šotgani
Andrey Abroskin – David Ambartsumyan, Andrei Kuzminau, Yaroslav Mohylnyk, Ruslan Murzakanov, Oleg Shvedov vs Dušan DrličiakLukáš Poláček, Jiří Šrámek, Martin Zeljak, Jan Zlesák
4., 7., 25., 30. Andrei Kuzminau
9., 16., 21., 28. Ruslan Murzakanov
10., 29. David Ambartsumyan
14., 23. Oleg Shvedov
22. Yaroslav Mohylnyk
26. Lukáš Poláček
20. 11. 11 12:30 P1 Free team Internazionale AC 10. 4:8 (4:4)
Utkání bohaté na góly. V první půli bylo utkání jak na houpačce, týmy se střídaly v přebírání iniciativy. Ve druhém poločase už vládli jen hosté. Jiří Mach, Tomáš Dumbrovský
Free team Internazionale AC
Daniel Frýba – Robert Apolín, David Ejem, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Miroslav Král, Petr Malknecht, Petr Meckel vs Andrey Abroskin – David Ambartsumyan, Andrei Kuzminau, Yaroslav Mohylnyk, Ruslan Murzakanov, Rodion Nikitin, Oleg Shvedov
45., 50., 58. David Ambartsumyan
13. 11. 11 18:15 HRAB3 Internazionale AC Drny FC 9. 3:0 (2:0)
Jednoznačné utkání.
Internazionale AC Drny FC
Oleg Ciumas – Andrey Abroskin, David Ambartsumyan, Yaroslav Mohylnyk, Ruslan Murzakanov, Rodion Nikitin, Oleg Shvedov vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Martin Hruška, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa
8. Rodion Nikitin
15. Andrey Abroskin
46. David Ambartsumyan
6. 11. 11 18:45 ZAK Debakl FC Internazionale AC 8. 1:3 (0:2)
Hezký a slušný zápas. Tomáš Fořt, Petr Kudrna
Debakl FC Internazionale AC
Luboš ValentJiří Horský, Jan Podpěra, Tomáš Repaský, Jan Šuráň, Martin Valent, Miloslav Vašák vs Yaroslav Mohylnyk – David Ambartsumyan, Oleg Ciumas, Andrei Kuzminau, Ruslan Murzakanov, Rodion Nikitin, Oleg Shvedov
42. Jiří Horský 15. Andrei Kuzminau
29. David Ambartsumyan
48. Oleg Shvedov
23. 10. 11 12:30 DEKAN Internazionale AC Callida CS 7. 7:6 (4:1)
Rychlé a technické utkání, kterému dvě třetiny času dominovali hráči Internazionale AC. Pak jim ale došly síly a ještě se museli bát o výsledek.
Internazionale AC Callida CS
Andrey Abroskin – David Ambartsumyan, Andrei Kuzminau, Yaroslav Mohylnyk, Ruslan Murzakanov, Oleg Shvedov, Evgeny Stukalov vs Arnošt Adámek – Ladislav Čejka, Marek Červenka, Dušan Kundrát, Petr Laurich, Michal Nehyba, Radek Nezval, Daniel Schleichert
55. Petr Laurich
16. 10. 11 18:45 P2 Benda OFC Internazionale AC 6. 6:0 (1:3)
Utkání, ve kterém hosté dominovali, kazil pouze hráč hostů Markovič. Celý zápas pouze fauloval a měl vůči řízení utkání výtky. V poslední minutě loktem konkautoval soupeře, a byl po druhé žluté kartě vyloučen. Následně vrazil do hlavního rozhodčího a utkání bylo v 59. minutě předčasně ukončeno. Zdeněk Grůša st., Martin Grůša
Benda OFC Internazionale AC
Bohumil Váňa – Jan Baudyš, Filip Jiřikovský, Jakub Kricner, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Oleg Ciumas – Andrey Abroskin, Dejan Markovič, Yaroslav Mohylnyk, Ruslan Murzakanov, Rodion Nikitin, Oleg Shvedov
11. Filip Jiřikovský 6., 9., 31., 37., 41. Ruslan Murzakanov
21., 44., 52. Oleg Shvedov
38., 50. Yaroslav Mohylnyk
22. Dejan Markovič
59. Dejan Markovič
9. 10. 11 12:30 ZAK Internazionale AC My 5. 7:5 (2:3)
Internazionale byl po celý zápas lepším týmem a zaslouženě zvítězil. Tým My dokázal dobře využívat horší obranu domácích a kdyby ve druhém poločase lépe proměňoval své šance mohl pomýšlet na bod. Filip Kolár, Michal Čermák
Internazionale AC My
David Ambartsumyan – Oleg Ciumas, Andrei Kuzminau, Dejan Markovič, Yaroslav Mohylnyk, Ruslan Murzakanov, Rodion Nikitin, Oleg Shvedov vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Jakub Lacina, Michal Žofka
32. Jakub Lacina
2. 10. 11 20:00 MIKU1 Les Basables Internazionale AC 4. 2:3 (1:3)
Hosté byli jednoznačně lepší, po celý zápas předváděli atraktivní fotbal. Domácí ale dokázali konkurovat díky své bojovnosti. Pavel Merta, David Rybín
Les Basables Internazionale AC
Radek Janoušek – Pavel Brychta, Vojtěch Fiala, Lukáš Hofman, Jiří Kabelka, Jan Kopřiva, Ladislav Příhonský, Tomáš Příhonský, Jakub Štolba vs Oleg Ciumas – Andrey Abroskin, David Ambartsumyan, Andrei Kuzminau, Dejan Markovič, Yaroslav Mohylnyk, Rodion Nikitin, Oleg Shvedov
3., 37. Pavel Brychta 59 Pavel Brychta 7., 13. Oleg Shvedov
16. Rodion Nikitin
49. Oleg Shvedov
25. 9. 11 17:30 ZAK Internazionale AC Sokol Vysočany B 3. 8:2 (6:1)
Jednoznačný zápas, Internazionale AC rozdrtil Vysočany B vysokým výsledkem. Tomáš Bárta, Dan Raiser
Internazionale AC Sokol Vysočany B
Andrey Abroskin – David Ambartsumyan, Andrei Kuzminau, Dejan Markovič, Yaroslav Mohylnyk, Rodion Nikitin, Oleg Shvedov vs Dominik Stuchlík – Jiří Horák, Miloš Hrdlička, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Karel Linhart
6., 20. Yaroslav Mohylnyk
8. Dejan Markovič
24., 26., 29., 45. David Ambartsumyan
32. Oleg Shvedov
5. Ondřej Kracman
39. Karel Linhart
18. 9. 11 18:45 MIKU3 Kolomajzna TJ Internazionale AC 2. 1:8 (1:4)
Hosté vyhráli zaslouženě díky kombinaci a přesnosti v zakončení. Jaroslav Cásek, Imrich Prágai
Kolomajzna TJ Internazionale AC
Karel Klíma – Petr Burda, Radoslav Čepák, Martin Horák, Martin Kozelka, Ondřej Malíček, Jiří Philipp, Boris Zahradníček vs Oleg Ciumas – David Ambartsumyan, Andrei Kuzminau, Dejan Markovič, Yaroslav Mohylnyk, Ruslan Murzakanov, Oleg Shvedov
23. Ondřej Malíček 4., 48. Dejan Markovič
4. David Ambartsumyan
10., 38., 41. Oleg Shvedov
29. Yaroslav Mohylnyk
58. Ruslan Murzakanov
11. 9. 11 13:45 KBELY Internazionale AC Hashlerka THC 1993 B 1. 7:2 (3:1)
Velmi dobré utkání, domácí byli lepší v koncovce. Vojtěch Češka, Jiří Zelenka
Internazionale AC Hashlerka THC 1993 B
Oleg Ciumas – Andrey Abroskin, David Ambartsumyan, Andrei Kuzminau, Ruslan Murzakanov, Rodion Nikitin, Oleg Shvedov vs Karel Černý – Pavel Bartůněk, Ladislav Borůvka, Pavel Kudrnáč, Martin Mleziva, Petr Šmíd, Michael Špaček