So 12.11.11 08:45 TEMPO Prague United GoGo 1.NC   (HL6H)
So 12.11.11 10:00 TEMPO Tycho de Brahe FC A 4077 DUCKS   (HL4E)
So 12.11.11 11:15 TEMPO ABCOM Tycho de Brahe FC B   (HL7G)
So 3.12.11 08:45 HOSTI NeReal Žižkov FC Half and Half FC   (HL4E)
So 3.12.11 10:00 HOSTI Profesoři Xichties FC   (HL7G)
So 3.12.11 11:15 HOSTI xPěstební dělnice GTL A   (HL5G)

4. 12. 11 18:45 BECH Hashlerka THC 1993 B Free team 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Hashlerka THC 1993 B Free team
vs Ondřej Frýba – Robert Apolín, David Ejem, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Miroslav Král, Petr Meckel
20. 11. 11 12:30 P1 Free team Internazionale AC 10. 4:8 (4:4)
Utkání bohaté na góly. V první půli bylo utkání jak na houpačce, týmy se střídaly v přebírání iniciativy. Ve druhém poločase už vládli jen hosté. Jiří Mach, Tomáš Dumbrovský
Free team Internazionale AC
Daniel Frýba – Robert Apolín, David Ejem, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Miroslav Král, Petr Malknecht, Petr Meckel vs Andrey Abroskin – David Ambartsumyan, Andrei Kuzminau, Yaroslav Mohylnyk, Ruslan Murzakanov, Rodion Nikitin, Oleg Shvedov
45., 50., 58. David Ambartsumyan
13. 11. 11 16:15 HANSP Free team Šotgani 9. 0:4 (0:1)
Hosté byli jednoznačně lepším týmem a zcela zaslouženě zvítězili. Klail
Free team Šotgani
Ondřej Frýba – David Ejem, Václav Frýba, Miroslav Král, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota vs Jiří Vaněk – David Böhm, Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Kryštof Klimeš, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Martin Zeljak, Jan Zlesák
8. Tomáš Hůlovec
51. Jiří Janáč
53. Kryštof Klimeš
56. Lukáš Poláček
57. Lukáš Poláček
6. 11. 11 16:15 P3 Drny FC Free team 8. 2:1 (0:1)
Vyrovnaný a pohledný fotbálek hraný v duchu fair play.
Drny FC Free team
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Martin Hruška, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa vs Ondřej Frýba – Robert Apolín, David Ejem, Václav Frýba, Jakub Kastl, Tomáš Kopp, Miroslav Král, Petr Malknecht, Petr Meckel
41., 55. Martin Hruška 8. Miroslav Král
23. 10. 11 18:45 ZAK Free team Debakl FC 7. 2:4 (2:1)
Zápas dvou rozdílných poločasů. Debakl nakopl gól v posledních vteřinách prvního poločasu a nakonec v druhé půli přidal další a zvítězil. Trnka
Free team Debakl FC
Daniel Frýba – Robert Apolín, David Ejem, Václav Frýba, Jakub Kastl, Tomáš Kopp, Miroslav Král, Petr Malknecht vs Luboš Valent – Milan Knotek, Jan Podpěra, Marek Šifta, Jan Šíma, Alexandr Sirotek, Jan Šuráň, Martin Valent
16. Robert Apolín
20. Petr Malknecht
30., 33. Marek Šifta
46. Jan Podpěra
48. Alexandr Sirotek
16. 10. 11 13:45 ZAK Callida CS Free team 6. 1:0 (1:0)
Prohrál lepší tým, hosté celou dobu útočili.
Callida CS Free team
Arnošt Adámek – Marek Červenka, Dušan Kundrát, Petr Laurich, Michal Nehyba, Radek Nezval, Daniel Schleichert, Martin Strnad vs Ondřej Frýba – Robert Apolín, David Ejem, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Miroslav Král, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota
21. Daniel Schleichert
9. 10. 11 18:45 P1 Free team Benda OFC 5. 4:2 (2:1)
Bojovné utkání dobré úrovně, v němž domácí získali vedení, které po zbytek zápasu úspěšně udržovali. Trnka
Free team Benda OFC
Ondřej Frýba – Petr Calda, David Ejem, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Miroslav Král, Petr Malknecht, Petr Meckel vs Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Jakub Kricner, Vladimír Kůla, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
14. Ondřej Frýba
36. David Ejem
52. OG
28. Miloslav Svatoš
43. Ondřej Vobnášil
23. Miloslav Svatoš
2. 10. 11 20:00 P2 My Free team 4. 3:1 (1:1)
Pohledné utkání, do kterého lépe vstoupili hosté. Do poločasu bylo vyrovnáno a po změně stran My dvěma góly rozhodli. Trnka
My Free team
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Jakub Lacina, Michal Žofka vs Ondřej Frýba – Petr Calda, David Ejem, Václav Frýba, Jakub Kastl, Miroslav Král, Petr Meckel, Ladislav Šlápota
24. OG
32., 57. Michal Žofka
3. Miroslav Král
25. 9. 11 20:00 MIKU3 Free team Les Basables 3. 9:0 (0:0)
Les Basables hráli bez střídání, první půli udrželi ještě bezbrankovou remízu, druhý poločas už síly nebyly a brankostroj se rozjel. Kryštof
Free team Les Basables
Ondřej Frýba – Robert Apolín, David Ejem, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Miroslav Král, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota vs Radek Janoušek – Pavel Brychta, Vojtěch Fiala, Jan Kopřiva, Ladislav Příhonský, Tomáš Příhonský