Ne 4.9.11 18:45 HANSP Mestek 97 FC Puk PFC   (HL7L)
Ne 4.9.11 20:00 HANSP Ugandská ťava Krabí výměšky FC   (HL6K)
Pá 23.9.11 18:15 HANSP TBC Lachtan B Lipodur FC A   (HL8I)
Pá 23.9.11 19:30 HANSP Bez názvu PAPE Dejvice   (HL5F)
Pá 7.10.11 18:15 HANSP Lipodur FC A El Barto   (HL8I)
Pá 7.10.11 19:30 HANSP PAPE Dejvice Efficenza AC   (HL5F)

4. 12. 11 18:45 HANSP Internazionale AC Šotgani 11. 13:1 (13:1)
Hosté v oslabení nedokázali odolávat krásným kombinacím domácích. Ve 31. minutě bylo utkání předčasně ukončeno pro zranění hráčů hostů.
Internazionale AC Šotgani
Andrey Abroskin – David Ambartsumyan, Andrei Kuzminau, Yaroslav Mohylnyk, Ruslan Murzakanov, Oleg Shvedov vs Dušan DrličiakLukáš Poláček, Jiří Šrámek, Martin Zeljak, Jan Zlesák
4., 7., 25., 30. Andrei Kuzminau
9., 16., 21., 28. Ruslan Murzakanov
10., 29. David Ambartsumyan
14., 23. Oleg Shvedov
22. Yaroslav Mohylnyk
26. Lukáš Poláček
20. 11. 11 16:15 HANSP Šotgani My 10. 5:2 (2:2)
Začátek vypadal jednoznačně pro domácí, ale už v 16. minutě bylo vyrovnáno. Rozhodla poslední desetiminutovka, ve které dali Šotgani tři góly. Jiří Čížek, Vojtěch Kišš
Šotgani My
Jiří Vaněk – David Böhm, Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Kryštof Klimeš, Tomáš Lácha, Lukáš Poláček, Martin Zeljak, Jan Zlesák vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Jakub Lacina, Martin Soušek, David Václavek, Aleš Vaníček, Michal Žofka
1., 3., 60. Lukáš Poláček
52. Kryštof Klimeš
53. David Böhm
10. Karel Helman
16. Michal Žofka
13. 11. 11 16:15 HANSP Free team Šotgani 9. 0:4 (0:1)
Hosté byli jednoznačně lepším týmem a zcela zaslouženě zvítězili. Klail
Free team Šotgani
Ondřej Frýba – David Ejem, Václav Frýba, Miroslav Král, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota vs Jiří Vaněk – David Böhm, Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Kryštof Klimeš, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Martin Zeljak, Jan Zlesák
8. Tomáš Hůlovec
51. Jiří Janáč
53. Kryštof Klimeš
56. Lukáš Poláček
57. Lukáš Poláček
6. 11. 11 16:15 HANSP Šotgani Les Basables 8. 5:3 (3:1)
Domácí měli silnější začátek a během 8 minut vedli 3:0 a vypadalo to na jednoznačný zápas. Ale soupeř se zlepšil, dal gól a měl šance na víc, ale neproměnil nebo trefoval tyče. Jinak zasloužené vítězství domácích. Vojtěch Kišš, Oldřich Šára
Šotgani Les Basables
Jiří Vaněk – Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Kryštof Klimeš, Oldřich Pikhart, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Martin Zeljak, Jan Zlesák vs Radek Janoušek – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Vojtěch Fiala, Ladislav Příhonský, Tomáš Příhonský
53. Tomáš Příhonský
23. 10. 11 16:15 HANSP Drny FC Šotgani 7. 2:8 (1:5)
Utkání rozhodli hosté už v prvním poločase. Domácí se nevzdávali, nastřelovali ale často tyče. Ondřej Zeman, Michal Široký
Drny FC Šotgani
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Martin Hruška, Šimon Jonáš, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa vs Jiří Vaněk – David Böhm, Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Kryštof Klimeš, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Martin Zeljak, Jan Zlesák
18., 42. Tomáš Čebiš 15 Lukáš Pitelka
54 Lukáš Pitelka
1., 19., 47. Lukáš Poláček
5., 21. Jiří Janáč
23., 52. Tomáš Hůlovec
32. Jan Zlesák
16. 10. 11 17:30 ZAK Šotgani Sokol Vysočany B 6. 3:0 (0:0)
Domácí útočili, ale museli si dávat pozor na nebezpečné brejky.
Šotgani Sokol Vysočany B
Jiří Vaněk – David Böhm, Dušan Drličiak, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Martin Zeljak, Jan Zlesák vs Vratislav Kracman – Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Karel Linhart, Dominik Stuchlík
37. Lukáš Poláček
45., 54. David Böhm
9. 10. 11 18:45 ZAK Debakl FC Šotgani 5. 2:1 (2:0)
Pohledné utkání, které vyhrálo o trochu lepší mužstvo Debakl. František Dobřanský, Miroslav Nýč
Debakl FC Šotgani
Luboš Valent – Jiří Horský, Milan Knotek, Martin Korytko, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Martin Valent, Miloslav Vašák vs Jiří VaněkDavid Böhm, Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Šrámek, Martin Zeljak
14. Marek Šifta
17. Martin Korytko
49. Dušan Drličiak
2. 10. 11 16:15 HANSP Šotgani Kolomajzna TJ 4. 5:3 (3:0)
Vyrovnané utkání, v první půli byli lepší Šotgani, v druhé půli Kolomajzna dotahovala, ale Böhm dvěma góly rozhodl utkání. Ladislav Benda, Vladimír Vindiš