Po 3.10.11 19:00 STER2 Oratoř Kobylisy TBC Lachtan A   (HL4A)
Po 3.10.11 20:15 STER2 Banana Chiquíta Bronx KKK A   (HL5A)
Po 31.10.11 17:45 STER1 Seznam.cz FC Mystique Dynamo CF   (HL4A)
Po 31.10.11 19:00 STER1 Kožich II.FC Nikdo nikde   (HL6B)
Po 31.10.11 20:15 STER1 Rudý teror Sebranka FC A   (HL7A)

4. 12. 11 18:45 HOSTI My Benda OFC 11. 2:3 (1:2)
Vojtěch Hündl – Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Martin Soušek, David Václavek, Aleš Vaníček, Michal Žofka vs Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
14., 50. Michal Žofka 16. Miloslav Svatoš
24., 45. Ondřej Vobnášil
20. 11. 11 16:15 HANSP Šotgani My 10. 5:2 (2:2)
Začátek vypadal jednoznačně pro domácí, ale už v 16. minutě bylo vyrovnáno. Rozhodla poslední desetiminutovka, ve které dali Šotgani tři góly. Jiří Čížek, Vojtěch Kišš
Šotgani My
Jiří Vaněk – David Böhm, Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Kryštof Klimeš, Tomáš Lácha, Lukáš Poláček, Martin Zeljak, Jan Zlesák vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Jakub Lacina, Martin Soušek, David Václavek, Aleš Vaníček, Michal Žofka
1., 3., 60. Lukáš Poláček
52. Kryštof Klimeš
53. David Böhm
10. Karel Helman
16. Michal Žofka
13. 11. 11 20:00 MIKU3 Les Basables My 9. 2:3 (1:3)
Týmu "My" patřil první poločas, hrál aktivněji, měl více šancí a vstřelil tři branky, když obdržel pouze jednu. Druhý poločas bylo vše obráceně, Les Basables snížili náskok na rozdíl gólu a mohli i vyrovnat, což se nakonec nestalo a tým "My" udržel vedení až do konce. Husák
Les Basables My
Radek Janoušek – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Jan Kopřiva, Miroslav Pinkas, Ladislav Příhonský, Tomáš Příhonský vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Robert Grande, Karel Helman, Jakub Lacina, Martin Soušek, David Václavek, Aleš Vaníček, Michal Žofka
22., 48. Jiří Brychta 12., 16. Tomáš Bělíček
24. Michal Žofka
6. 11. 11 17:30 ZAK My Sokol Vysočany B 8. 4:1 (2:0)
Hosté měli tolik šancí, že kdyby je proměnili, tak by zvítězili, ale to se nestalo. Koncovka byla buď špatná, anebo skvěle zasáhl gólman domácích.
My Sokol Vysočany B
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Jakub Lacina, Aleš Vaníček, Michal Žofka vs Jan Pekárek – Pavel Blažek, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Karel Linhart, Jiří Povýšil, Tomáš Simon, Dominik Stuchlík, Jakub Sýkora, Rostislav Zelenský
7., 44. Jakub Lacina
27. OG
33. Michal Žofka
35. Ondřej Kracman
23. 10. 11 18:45 MIKU1 Kolomajzna TJ My 7. 3:3 (2:3)
Vyrovnané utkání.
Kolomajzna TJ My
Martin Kozelka – Petr Burda, Radoslav Čepák, Martin Horák, Karel Klíma, Ondřej Malíček, Jiří Philipp vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Jakub Lacina, Martin Soušek, David Václavek, Michal Žofka
2. Radoslav Čepák
29. Petr Burda
35. Jiří Philipp
6., 25. Tomáš Bělíček
23. Jan Chládek
16. 10. 11 13:45 KBELY My Hashlerka THC 1993 B 6. 5:2 (2:0)
Domácí zaslouženě vyhráli. Marek Jirků, Jakub Chrz
My Hashlerka THC 1993 B
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Jakub Lacina, Michal Žofka vs Karel Černý – Pavel Bartůněk, Ladislav Borůvka, Adam Černý, Filip Foit, Jan Janda, Pavel Kudrnáč, Petr Šmíd
14. Jakub Lacina
25. Michal Žofka
32., 54. Tomáš Bělíček
44. Robert Grande
32. Adam Černý
38. Jan Janda
9. 10. 11 12:30 ZAK Internazionale AC My 5. 7:5 (2:3)
Internazionale byl po celý zápas lepším týmem a zaslouženě zvítězil. Tým My dokázal dobře využívat horší obranu domácích a kdyby ve druhém poločase lépe proměňoval své šance mohl pomýšlet na bod. Filip Kolár, Michal Čermák
Internazionale AC My
David Ambartsumyan – Oleg Ciumas, Andrei Kuzminau, Dejan Markovič, Yaroslav Mohylnyk, Ruslan Murzakanov, Rodion Nikitin, Oleg Shvedov vs Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Jakub Lacina, Michal Žofka
32. Jakub Lacina
2. 10. 11 20:00 P2 My Free team 4. 3:1 (1:1)
Pohledné utkání, do kterého lépe vstoupili hosté. Do poločasu bylo vyrovnáno a po změně stran My dvěma góly rozhodli. Trnka
My Free team
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Jakub Lacina, Michal Žofka vs Ondřej Frýba – Petr Calda, David Ejem, Václav Frýba, Jakub Kastl, Miroslav Král, Petr Meckel, Ladislav Šlápota
24. OG
32., 57. Michal Žofka
3. Miroslav Král
25. 9. 11 13:45 TEMPO Drny FC My 3. 5:2 (3:0)
Hosté se sešli v počtu 4+1, což vlastně rozhodlo zápas. Drny pojaly zápas v tréninkovém tempu a i když se jim to zkraje málem hodně vymstilo, tak si nakonec došly pro pohodové vítězství.
Drny FC My
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Šimon Jonáš, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa vs Vojtěch Hündl – Jan Chládek, Robert Grande, Jakub Lacina, Aleš Vaníček
1. Radek Čebiš
11., 28., 58. Tomáš Čebiš
44. Gejza Trgiňa
41., 60. Jakub Lacina
18. 9. 11 18:45 ZAK My Debakl FC 2. 6:1 (3:0)
Za vytrvalého deště se hrál velmi kvalitní fotbal. Domácí jasně dominovali. Martin Hyža, Robert Oršulík
My Debakl FC
Vojtěch Hündl – Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Jakub Lacina, Aleš Vaníček, Zbyněk Všolák, Michal Žofka vs Luboš Valent – Jiří Horský, Tomáš Repaský, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Šuráň, Martin Valent
1. Karel Helman
9. Jan Chládek
21., 59. Michal Žofka
37. Aleš Vaníček
46. Zbyněk Všolák
42. Alexandr Sirotek
11. 9. 11 12:30 P2 Callida CS My 1. 4:1 (2:1)
V poklidném zápase rozhodla absence hráče na střídačce hostů. Martin Kopecký, Matěj Šiška