7. Reka Group - Calvados 11 5 0 6 35:34 10
9. Tyran Saens 1.FC VET B 11 3 3 5 33:40 9

Ne 9.4.17 18:45 MIKU1 Hosthunters Normální Chlapi   (HL3D)
Ne 9.4.17 20:00 MIKU1 Sparta Pankrác Řežem to United   (HL2B)
Út 9.5.17 18:15 HOSTI Lekfa UVL Benda 1964 OFC UVL   (UVL1A)
Út 9.5.17 19:30 HOSTI Trenhos VET TBC Lachtan VET   (VL3B)
Út 9.5.17 20:45 HOSTI Frankie Kulišáci CF VET   (VL3B)

25. 6. 17 20:00 DEKAN Morová rána 1.FC VET Čechie 12° 11. 1:4 (1:1)
Hosté byli lepším týmem a v závěru rozhodli o svém zaslouženém vítězství. Petro Tryhuk, Eugeniu Marandici
Morová rána 1.FC VET Čechie 12°
Jan Kovařík – Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Martin Holeček, Jan Hrabal, Petr Javorek, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba vs Ladislav Košťál – Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Miroslav Trnka, Petr Vítek
11. Ondřej Gros 5. Miroslav Kašpar
43. Martin Půlpán
58. Luboš Kasa
60. Petr Kopička
8. 6. 17 20:30 TEMPO Čechie 12° Maverick VET 10. 6:3 (2:2)
První poločas byl vyrovnaný a skončil nerozhodně. Ve druhé půli už byli domácí jasně lepší a rozhodli o svém vítězství.
Čechie 12° Maverick VET
Ladislav Košťál – Václav Háse, Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Přemysl Šimáně – Stanislav Hladký, Jiří Kopecký, Robert Kopřiva, Tomáš Kořán, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Jiří Pecka, Jan Přibyl
53. Milan Makovec
2. 6. 17 18:15 PRKOP Hell´s Old Boys Čechie 12° 9. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání průměrné úrovně skončilo zaslouženou výhrou domácího týmu.
Hell´s Old Boys Čechie 12°
David Tonka – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Tomáš Růžička vs Miroslav Trnka – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Petr Vítek
12. Tomáš Růžička
39., 55. Stanislav Bureš
41. Luboš Kasa
28. 5. 17 16:15 TEMPO Čechie 12° MoKo VET 8. 4:0 (1:0)
ve velkém horku se hrál pěší fotbálek s mírnou převahou domácího týmu.
Čechie 12° MoKo VET
Miroslav Trnka – Václav Háse, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Petr Vítek vs Jiří Hanžl – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Michael Jakubův, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Milan Klíma, Pavel Pátecký, Leoš Sommer, Pavel Švarc
4. Petr Vítek
49. Miroslav Kašpar
55. Petr Kopička
56. David Krejdl
21. 5. 17 20:00 BECH Čechie 12° Běchovice VET 7. 4:1 (1:1)
Domácí byli produktivnější v zakončení a zaslouženě zvítězili. Michal Čermák
Čechie 12° Běchovice VET
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Petr Vítek vs Jan Pešek – Jaroslav Blesk, Stanislav Brauner, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc, Karel Sádlo st., Petr Vais
16. David Krejdl
37., 60. Jan Hehejík
47. Petr Kopička
26. Jakub Hozman
14. 5. 17 13:45 ZAK Bum bar VET Čechie 12° 6. 1:1 (0:1)
Domácí měli fotbalově navrch, ale nebyli schopní proměnit své šance. Dobývali domácí obranu, ale brankář hostů odolával až do poslední minuty, kdy inkasoval vyrovnávající branku. Dufek
Bum bar VET Čechie 12°
Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban, Richard Vlček vs Miroslav Trnka – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Petr Vítek
60. Karol Blicha 5. Petr Kopička
3. 5. 17 19:30 BECH Čechie 12° Batalion Vinohrady FC 5. 2:4 (1:2)
První poločas bylo utkání vyrovnané, Čechie šla do vedení, ale Batalion otočil na poločasových 2:1. Čechie ani druhý poločas nedokázala využít žádnou ze svých šancí, naopak Batalion z brejkových situací navýšil skóre na 4:2. Husák
Čechie 12° Batalion Vinohrady FC
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Jan Kůstka – Tomáš Brabec, Jan Dlabal, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Michal Merta, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Miroslav Šafus
8. David Krejdl
59. Petr Kopička
15. Miroslav Šafus
21. Jan Dlabal
47., 52. Michal Merta
21. 4. 17 20:15 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET B Čechie 12° 4. 6:4 (3:4)
Vyrovnané utkání, v němž byli dlouho o krok vpřed hosté, ale nakonec nemají ani bod, neboť domácí v závěru předvedli dokonalý obrat. Jan Kroj, Martin Svárovský
Tyran Saens 1.FC VET B Čechie 12°
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Martin Janáč, Hisham Nokd, Gevorg Papinyan, Josef Plaček, Marek Prosický, Josef Skuček, Alexandr Šmejkal vs Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Petr Vítek
30. Petr Kopička
6. 4. 17 19:30 BECH Čechie 12° Sklenářka S.G. 3. 5:8 (3:2)
Krásné utkání, ve kterém domácí dlouho vedli, ale hosté v závěru utkání zaslouženě otočili. Dufek
Čechie 12° Sklenářka S.G.
Ladislav Košťál – Luboš Kasa, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Ivan Georgiev, Milan Korman, Pavel Motl, Martin Rákosník, Michal Stejskal