20. 6. 17 19:30 MIKU4 VV Vokra SV Radouč FC B 11. 6:2 (3:0)
Zápas hraný v poklidném tempu patři Vokře. Stanislav Roček, Luděk Tobola
Pavel Vrkoslav – Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Tomáš Zmatlík vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Ivan Roztočil
47. Tomáš Procházka
60. Michael Procházka
38., 59. Serghei Davidenco
6. 6. 17 18:15 MIKU4 Radouč FC B Traktor Humus SUP A 10. 9:2 (3:1)
V první půli si domácí vypracovali dvoubrankový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a jasně zvítězili.
Radouč FC B Traktor Humus SUP A
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil vs Vladimír Rožánek – Tomáš Bouška, Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Petr Novák, Václav Šedivý, Richard Valenta, Robert Varyš, Roman Veleba
12., 13., 60. Pavel Karas
28. Serghei Davidenco
33., 44. Roman Moulis
39., 49., 51. Václav Hrabě
9. Roman Veleba
41. Václav Šedivý
30. 5. 17 19:00 MOTO2 1.FC RUM SUP Radouč FC B 9. 1:6 (0:2)
Hosté byli celý zápas lepší a zaslouženě vyhráli. Lukáš Šedivý, Lukáš Koutenský
1.FC RUM SUP Radouč FC B
Milan Mrázek – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jakub Krucký, Milan Miler, Vladimír Mrázek, Zdeněk Vojáček vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Roman Moulis, Ivan Roztočil
33. Pavel Borovička 3. Miloš Jirák
21., 38. Tomáš Kopecký
35., 59. Serghei Davidenco
57. Václav Hrabě
23. 5. 17 19:30 MIKU3 Radouč FC B Nejistá sezóna SUP 8. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Šaróka
Radouč FC B Nejistá sezóna SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Vojtech Kis, Milan Mašek, Jiří Šmat, František Šťasta
19. OG
37. Serghei Davidenco
59. Václav Hrabě
49 Serghei Davidenco 12., 38. Vojtech Kis
44. Jiří Šmat
9. 5. 17 18:45 KBELY Kbelák FC SUP Radouč FC B 7. 3:4 (0:1)
Už to vypadalo, že se domácím podaří mohutný obrat ve skóre, ale za stavu 3:3 neproměnili obrovskou šanci a v závěru pro ně přišel trest, když hosté rozhodli o svém vítězství. Boubín,Bubník
Kbelák FC SUP Radouč FC B
Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Oldřich Passler, Zdeněk Potůček, Jiří Veselý vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Jan Yousif
43. Vladimír Albrecht
51. Petr Havlíček
56. OG
5. Tomáš Kopecký
42., 43. Serghei Davidenco
58. Václav Hrabě
2. 5. 17 18:15 HOSTI Radouč FC B Javorák plus 6. 5:2 (0:2)
Zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli byli hosté lepší a vedli o dvě branky. Ve druhé půli však domácí zabrali a předvedli krásný obrat a zaslouženě vyhráli. Čapla
Radouč FC B Javorák plus
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Vladimír Procházka, Michael Rozbora, Petr Vlasák
40., 56. Serghei Davidenco
49. Dušan Kuzmík
53. Jan Yousif
60. Roman Moulis
23. Jan Chadt
30. Vladimír Procházka
25. 4. 17 20:15 P2 Úderka Žižkov SUP Radouč FC B 5. 3:5 (0:3)
Hosté si v první půli vypracovali tříbrankový náskok, který si pohlídali až do konce.
Úderka Žižkov SUP Radouč FC B
Pavel Fligl – Michal Antonický, Václav Jebousek, Oldřich Macák, Pavel Řezáč, Luboš Rudiš, Josef Skopal, Jaromír Vydra vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif
32., 48. Václav Jebousek
53. Josef Skopal
6. Václav Hrabě
17., 46., 54. Serghei Davidenco
25. Jan Yousif
11. 4. 17 19:30 DEKAN Radouč FC B Felix club super 4. 5:1 (3:0)
Vcelku pohledné utkání, které bylo jasně v režii domácího týmu. Jiří Mařík, Jan Zdrálek
Radouč FC B Felix club super
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Karel Konečný – Tomáš Běloch, Josef Filinger, Petr Flajžík, Jiří Kostka, Milan Musil, Jiří Nekola, Jan Tlačbaba
18., 22. Václav Hrabě
23., 45., 56. Serghei Davidenco
34. Milan Musil
4. 4. 17 19:30 MIKU4 Endoprotéza Radouč FC B 3. 2:2 (2:1)
Tým Radouč byl aktivnější, většina hry se odehrávala na půlce Endoprotézy. Časté fauly, dojíždění a góly z přečíslení, někdy tři na jednoho. Janča
Endoprotéza Radouč FC B
Libor Panenka – Ladislav Bubeník, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Jindřich Vich, Karel Wheeler vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif
4. Tomáš Hrdý
16. Jaroslav Lukeš
17. Dušan Kuzmík
41. Serghei Davidenco
27. 3. 17 20:45 ARIT Radouč FC B Čechie 12° SUP 2. 3:4 (1:3)
Utkání s velkým zápalem do hry a bojovností. Čechie byla v prvním poločase jasně lepší a na konci zápasu výhru udržela jen s dávnou štěstí. Pavel Máj, Ladislav Obermajer ml.
Radouč FC B Čechie 12° SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs František Novotný – Karel Bednář, Jan Hruška, Luboš Kasa, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
11. Dušan Kuzmík
31. Václav Hrabě
34. Pavel Karas
6., 20. Miroslav Trnka
15. Zdeněk Kuttler
46. Martin Půlpán
20. 3. 17 19:30 ARIT Radouč FC B Flamengo FC SUP 1. 1:4 (0:2)
Na první pohled vyrovnaný zápas, který však hosté rozhodli větší efektivitou a přesností v koncovce.
Radouč FC B Flamengo FC SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Zdeněk Foubík – Václav Chrbolka , Petr Čížek, Vlastimil Neužil, Luděk Piskora, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán