Út 23.5.17 18:15 KBELY Přezletice SG Exact old boys   (VL4B)
Út 23.5.17 19:30 KBELY Killing power FC Orange Predators B   (HL8H)
Út 30.5.17 18:15 KBELY Kehar club VET Přezletice SG   (VL4B)
Út 30.5.17 19:30 KBELY Parta AC Killing power FC   (HL8H)

20. 6. 17 19:30 MIKU1 Kbelák FC SUP Úderka Žižkov SUP 11. 1:5 (0:1)
Úderka Žižkov si od začátku utkání vybojovala lepší pozici na hřišti.
Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Oldřich Passler, Jan Soukup, Jiří Veselý vs Michal Antonický – Pavel Fligl, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Oldřich Macák, Pavel Řezáč, Luboš Rudiš, Josef Skopal
33. Jiří Veselý 29., 56. Pavel Fligl
33., 45. Pavel Řezáč
50. Václav Jebousek
6. 6. 17 19:30 DEKAN Felix club super Kbelák FC SUP 10. 3:6 (1:2)
Zápas se hrál za deště a oba týmy hrály vyrovnanou hru, až ve druhém poločase hosté odskočili a náskok udrželi. Lukáš Černý
Felix club super Kbelák FC SUP
Jan Říha – Tomáš Běloch, Josef Filinger, Petr Flajžík, Milan Jánský, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Milan Musil, Jiří Nekola, Jan Šercl vs Zdeněk Potůček – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Jiří Potůček, Jan Soukup, Jan Thienel, Jiří Veselý
13. Jiří Nekola
55., 59. Alexandros Koranis
12. Vladimír Albrecht
15., 51. Jan Thienel
46., 55. Pavel Maršálek
49. Petr Havlíček
31. 5. 17 19:30 KBELY Kbelák FC SUP Endoprotéza 9. 4:0 (0:0)
První půle byla vyrovnaná a branku nenabídla. Po půli byli domácí jasně lepším týmem a rozhodli o svém vítězství. Hošek
Kbelák FC SUP Endoprotéza
Jan Soukup – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Oldřich Passler, Jiří Potůček, Zdeněk Potůček, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Libor Panenka – Ladislav Bubeník, Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Jindřich Vich, Karel Wheeler
35., 58. Petr Havlíček
42., 48. Zdeněk Potůček
22. 5. 17 19:30 KBELY Čechie 12° SUP Kbelák FC SUP 8. 5:2 (3:0)
Kbelák nezvládl začátek zápasu, a tak šla Čechie do vedení 3:0. Po změně stran Kbelák zlepšil hru a podařilo se mu snížit, ale v pohodě hrající Čechie už si vítězství vzít nenechala. Novotný
Čechie 12° SUP Kbelák FC SUP
František Novotný – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Jan Hruška, Luboš Kasa, Antonín Mareš, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Jan Soukup – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
5., 35. Miroslav Trnka
7. Pavel Čmelík
9., 57. Luboš Kasa
54. Lubomír Nešpor
54. Petr Havlíček
9. 5. 17 18:45 KBELY Kbelák FC SUP Radouč FC B 7. 3:4 (0:1)
Už to vypadalo, že se domácím podaří mohutný obrat ve skóre, ale za stavu 3:3 neproměnili obrovskou šanci a v závěru pro ně přišel trest, když hosté rozhodli o svém vítězství. Boubín,Bubník
Kbelák FC SUP Radouč FC B
Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Oldřich Passler, Zdeněk Potůček, Jiří Veselý vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Jan Yousif
43. Vladimír Albrecht
51. Petr Havlíček
56. OG
5. Tomáš Kopecký
42., 43. Serghei Davidenco
58. Václav Hrabě
3. 5. 17 18:45 KBELY VV Vokra SV Kbelák FC SUP 6. 5:2 (3:1)
První poločas patřil Vokře, druhý poločas měl více ze hry Kbelák, ale více gólů vstřelila Vokra a vyhrála. Hošek
VV Vokra SV Kbelák FC SUP
Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík vs Zdeněk Potůček – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Soukup, Jan Thienel, Jiří Veselý
7. Tomáš Zmatlík
9. Michael Procházka
27. Tomáš Procházka
34., 57. Pavel Vrkoslav
30., 50. Pavel Maršálek
26. 4. 17 18:45 KBELY Kbelák FC SUP Traktor Humus SUP A 5. 8:2 (2:1)
Do 50. minuty velmi vyrovnané utkání. V posledních deseti minutách domácí hosty jednoznačně přehrávali a vyjádřili to i gólově.
Kbelák FC SUP Traktor Humus SUP A
Jiří Potůček – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Richard Dědeček – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Lahovský, Petr Mládek, Petr Novák, Vladimír Rožánek, Roman Veleba
9., 53., 60. Lubomír Nešpor
26. Pavel Maršálek
31., 58. Petr Havlíček
51., 54. Oldřich Passler
27., 48. Roman Veleba
11. 4. 17 20:15 METE2 1.FC RUM SUP Kbelák FC SUP 4. 2:2 (2:1)
Domácí po půli vedli o jednu branku a byli blíže vítězství. Ve druhé půli se hostům podařilo vyrovnat a utkání nakonec skončilo asi zaslouženou remízou.
1.FC RUM SUP Kbelák FC SUP
Pavel Škirda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Jakub Krucký, Milan Miler, Vladimír Mrázek, Michal Šolc vs Zdeněk Potůček – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý
18., 23. Vladimír Mrázek 9. Petr Havlíček
46. Lubomír Nešpor
4. 4. 17 19:00 METE2 Kbelák FC SUP Nejistá sezóna SUP 3. 5:3 (2:3)
Utkání jako na houpačce. Kbelák vedl o dvě branky, ale do půle stačil třikrát inkasovat. Po změně stran pro změnu třikrát vytahovala míč ze své sítě Nejistá sezona, a proto Kbelák získal oba body. Čapla
Kbelák FC SUP Nejistá sezóna SUP
Jan Thienel – Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Zdeněk Potůček, Jiří Veselý vs Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Jiří Brejcha, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Jiří Platil, Jiří Šmat, František Šťasta, Martin Ullmann
8. Pavel Maršálek
15., 34. Lubomír Nešpor
60. Miroslav Hulín
18. Martin Ullmann
20. Jiří Brejcha
22. Jiří Platil
27. 3. 17 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Kbelák FC SUP 2. 7:1 (2:1)
První poločas byl vyrovnaný, po změně stran Flamengo v rozmezí dvou minut odskočilo na rozdíl tří branek a Kbelák rezignoval. Navíc v brance Flamenga velmi dobře zachytal gólman. Dufek
Flamengo FC SUP Kbelák FC SUP
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Vlastimil Neužil, Luděk Piskora, Josef Rot, Antonín Vích vs Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý
8., 30., 44., 51. Zdeněk Foubík
42., 47. Petr Čížek
59. Luděk Piskora
27. Lubomír Nešpor
21. 3. 17 18:15 HOSTI Javorák plus Kbelák FC SUP 1. 1:0 (1:0)
Kbelák měl územní převahu, ale jedinou brankou utkání rozhodl o vítězství domácích Mařata. Čapla, Čapla
Javorák plus Kbelák FC SUP
Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Roman Jungwirth, Pavel Mařata, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Petr Havlíček, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Zdeněk Potůček, Jiří Veselý