12. Traktor Humus SUP A 11 1 0 10 26:61 2

Po 27.3.17 19:00 MOTO3 Výtržník HFC Libčice FC   (HL2A)
Po 27.3.17 20:15 MOTO3 PSG Medvědi B   (HL7A)
Čt 25.5.17 18:15 MIKU4 ZAK Praha Squadra Azzurra   (HL6H)
Čt 25.5.17 19:30 MIKU4 Dolní Kralovice FC CFG Suchdol   (HL7G)
Čt 25.5.17 20:45 MIKU4 Zavináč FC Well Done   (HL6H)

20. 6. 17 19:30 MIKU3 Traktor Humus SUP A Čechie 12° SUP 11. 0:1 (0:1)
Zápas průměrné úrovně v dobrém tempu vyhráli hráči Čechie. Úroveň zápasu poznamenalo velké vedro.
Traktor Humus SUP A Čechie 12° SUP
Richard Dědeček – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Lubor Hoďánek, Petr Lahovský, Petr Mládek, Petr Novák, Vladimír Rožánek, Richard Valenta, Robert Varyš, Roman Veleba vs František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luboš Kasa, Ladislav Košťál, Antonín Mareš, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
20. Pavel Dlouhý
6. 6. 17 18:15 MIKU4 Radouč FC B Traktor Humus SUP A 10. 9:2 (3:1)
V první půli si domácí vypracovali dvoubrankový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a jasně zvítězili.
Radouč FC B Traktor Humus SUP A
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil vs Vladimír Rožánek – Tomáš Bouška, Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Petr Novák, Václav Šedivý, Richard Valenta, Robert Varyš, Roman Veleba
12., 13., 60. Pavel Karas
28. Serghei Davidenco
33., 44. Roman Moulis
39., 49., 51. Václav Hrabě
9. Roman Veleba
41. Václav Šedivý
31. 5. 17 18:15 DEKAN Traktor Humus SUP A VV Vokra SV 9. 3:10 (1:3)
Ve velkém horku převedli hosté krásný fotbal a zaslouženě vyhráli.
Traktor Humus SUP A VV Vokra SV
Richard Dědeček – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Petr Novák, Václav Šedivý, Roman Veleba vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
59. Tomáš Procházka
22. 5. 17 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Traktor Humus SUP A 8. 6:4 (2:2)
Celkem vyrovnané utkání, hlavně v první půli. Poté domácí vstřelili čtyři rychlé branky a rozhodli o svém vítězství. Husák
Flamengo FC SUP Traktor Humus SUP A
Vlastimil Neužil – Jan Ander, Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Luděk Piskora, Josef Rot, Jaroslav Vodolán vs Richard Dědeček – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Lubor Hoďánek, Petr Lahovský, Petr Mládek, Petr Novák, Vladimír Rožánek, Richard Valenta, Robert Varyš, Roman Veleba
13., 31., 36. Zdeněk Foubík
19., 37. Petr Čížek
32. Jaroslav Vodolán
8. Robert Varyš
28., 51. Tomáš Bouška
43. Roman Veleba
9. 5. 17 18:15 HANSP 1.FC RUM SUP Traktor Humus SUP A 7. 7:3 (1:3)
Domácí zápas překvapivě otočili a zaslouženě vyhráli. Čapla
1.FC RUM SUP Traktor Humus SUP A
Pavel Škirda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Jakub Krucký, Milan Miler, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Richard Dědeček – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Petr Novák, Vladimír Rožánek, Richard Valenta, Robert Varyš, Roman Vavro, Roman Veleba
19. Tomáš Bouška
2. 5. 17 19:30 MIKU4 Traktor Humus SUP A Nejistá sezóna SUP 6. 6:2 (0:1)
Nejistá sezona dvakrát po sobě vedla, ale Traktor dokázal vždy srovnat skóre. Až ve 39. minutě začalo skóre narůstat ve prospěch kombinačně silného Traktoru. Husák
Traktor Humus SUP A Nejistá sezóna SUP
Vladimír Rožánek – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Petr Novák, Richard Valenta, Robert Varyš, Roman Vavro, Roman Veleba vs Jiří Brejcha – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Milan Mašek, Jiří Šmat, František Šťasta, Martin Ullmann
31., 53. Robert Varyš
37. Vasil Bobalik
39., 58. Roman Veleba
47. Jaroslav Havran
20., 35. Jiří Šmat
26. 4. 17 18:45 KBELY Kbelák FC SUP Traktor Humus SUP A 5. 8:2 (2:1)
Do 50. minuty velmi vyrovnané utkání. V posledních deseti minutách domácí hosty jednoznačně přehrávali a vyjádřili to i gólově.
Kbelák FC SUP Traktor Humus SUP A
Jiří Potůček – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Richard Dědeček – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Lahovský, Petr Mládek, Petr Novák, Vladimír Rožánek, Roman Veleba
9., 53., 60. Lubomír Nešpor
26. Pavel Maršálek
31., 58. Petr Havlíček
51., 54. Oldřich Passler
27., 48. Roman Veleba
12. 4. 17 19:30 HOSTI Traktor Humus SUP A Javorák plus 4. 0:5 (0:2)
Hosté byli jasně lepším týmem a naprosto po zásluze slaví dva body za vítězství. Dufek
Traktor Humus SUP A Javorák plus
Vladimír Rožánek – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Lahovský, Petr Mládek, Petr Novák, Richard Valenta, Robert Varyš, Roman Vavro, Roman Veleba vs Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Miroslav Machů, Pavel Mařata, Miloslav Maxa, Vladimír Procházka, Michael Rozbora, Petr Vlasák
23. Michael Rozbora
29. Jan Chadt
46., 60. Vladimír Procházka
50. Petr Vlasák
4. 4. 17 20:15 P3 Úderka Žižkov SUP Traktor Humus SUP A 3. 7:3 (4:2)
Zasloužená výhra domácích.
Úderka Žižkov SUP Traktor Humus SUP A
Pavel Fligl – Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Luboš Kubelka, Pavel Řezáč, Luboš Rudiš, Josef Skopal, Jaromír Vydra vs Richard Dědeček – Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Richard Valenta, Robert Varyš, Roman Veleba