12. Traktor Humus SUP A 11 1 0 10 26:61 2

Ne 26.3.17 17:30 ARIT Masokombinát Palmeiras Prosek   (HL7K)
Ne 26.3.17 18:45 ARIT Hell´s Old Boys Maverick VET   (VL3D)
Čt 11.5.17 18:00 STER3 Kaizer chiefs FC TJ Bohemia Chips 1980   (HL8I)
Čt 11.5.17 19:15 STER3 U.G.A.R. FC J.R.Club B   (HL6G)
Čt 11.5.17 20:30 STER3 Alténa ST Hell Avalanche   (HL8E)

20. 6. 17 19:30 DEKAN Nejistá sezóna SUP Felix club super 11. 4:2 (3:1)
Domácí si v první půli vypracovali dvougólový náskok, který v pohodě pohlídali až do konce.
Nejistá sezóna SUP Felix club super
Milan Dedera – František Brejcha, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Vojtech Kis, Milan Mašek, Jiří Šmat, František Šťasta, Martin Ullmann vs Jan Říha – Tomáš Běloch, Josef Filinger, Petr Flajžík, Milan Jánský, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Jiří Nekola, Jan Šercl, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek
2., 27. Vojtech Kis
10. Jiří Šmat
36. František Šťasta
2. Alexandros Koranis
40. Milan Jánský
6. 6. 17 18:00 HRAB1 Endoprotéza Nejistá sezóna SUP 10. 4:1 (1:0)
Poklidný zápas, hrálo se stylem "když běhá balon, neunaví se hráči". Zasloužená výhra domácích.
Endoprotéza Nejistá sezóna SUP
Libor Panenka – Ladislav Bubeník, Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Jindřich Vich, Karel Wheeler vs František Brejcha – Milan Dedera, Miroslav Hybner, Vojtech Kis, Milan Mašek, Jiří Šmat, František Šťasta, Martin Ullmann
3., 47. Tomáš Hrdý
42. Jaroslav Lukeš
45. Karel Wheeler
54. Milan Dedera
29. 5. 17 18:15 ARIT Nejistá sezóna SUP Čechie 12° SUP 9. 0:2 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase zrychlila Čechie ve druhé půli kombinaci, ze které celkem rychle vydolovala vítězství 2:0. Husák
Nejistá sezóna SUP Čechie 12° SUP
Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Jiří Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Jiří Platil, Jiří Šmat, František Šťasta, Martin Ullmann vs František Novotný – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Jan Hruška, Luboš Kasa, Zdeněk Kuttler, Antonín Mareš, Martin Půlpán
38. Luboš Kasa
51. Karel Bednář
23. 5. 17 19:30 MIKU3 Radouč FC B Nejistá sezóna SUP 8. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Šaróka
Radouč FC B Nejistá sezóna SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Vojtech Kis, Milan Mašek, Jiří Šmat, František Šťasta
19. OG
37. Serghei Davidenco
59. Václav Hrabě
49 Serghei Davidenco 12., 38. Vojtech Kis
44. Jiří Šmat
9. 5. 17 19:15 STER3 Nejistá sezóna SUP VV Vokra SV 7. 2:6 (0:3)
Hosté byli lepší a brzy se dostali do vedení a po poločase vedli o tři branky. Ve druhé půli své vedení ještě navýšili a zaslouženě zvítězili. Dufek
Nejistá sezóna SUP VV Vokra SV
Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Vojtech Kis, Jiří Šmat, Martin Ullmann vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
35. Jiří Šmat
55. Vojtech Kis
3. Michael Procházka
28., 43. Pavel Vrkoslav
30., 46. Tomáš Zmatlík
56. Tomáš Procházka
2. 5. 17 19:30 MIKU4 Traktor Humus SUP A Nejistá sezóna SUP 6. 6:2 (0:1)
Nejistá sezona dvakrát po sobě vedla, ale Traktor dokázal vždy srovnat skóre. Až ve 39. minutě začalo skóre narůstat ve prospěch kombinačně silného Traktoru. Husák
Traktor Humus SUP A Nejistá sezóna SUP
Vladimír Rožánek – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Petr Novák, Richard Valenta, Robert Varyš, Roman Vavro, Roman Veleba vs Jiří Brejcha – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Milan Mašek, Jiří Šmat, František Šťasta, Martin Ullmann
31., 53. Robert Varyš
37. Vasil Bobalik
39., 58. Roman Veleba
47. Jaroslav Havran
20., 35. Jiří Šmat
25. 4. 17 19:00 MOTO3 Nejistá sezóna SUP 1.FC RUM SUP 5. 0:0 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání, které skončilo bezbrankovou remízou, hlavně díky oběma brankářům.
Nejistá sezóna SUP 1.FC RUM SUP
Milan Dedera – František Brejcha, Jiří Brejcha, Miroslav Hybner, Vojtech Kis, Milan Mašek, Jiří Šmat, František Šťasta, Martin Ullmann vs Pavel Škirda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Jakub Krucký, Milan Miler, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček
10. 4. 17 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Nejistá sezóna SUP 4. 5:4 (1:2)
Utkání dobré úrovně rozhodl gól domácího týmu v poslední minutě. Jinak velmi férové utkání.
Flamengo FC SUP Nejistá sezóna SUP
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Luděk Piskora, Josef Rot, Jaroslav Vodolán vs Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Vojtech Kis, Milan Mašek, Jiří Platil, Jiří Šmat, František Šťasta
22., 59. Petr Čížek
34., 45. Zdeněk Foubík
43. Václav Chrbolka
29 Petr Čížek 5., 27. Vojtech Kis
41. Miroslav Hybner
43. Jiří Platil
4. 4. 17 19:00 METE2 Kbelák FC SUP Nejistá sezóna SUP 3. 5:3 (2:3)
Utkání jako na houpačce. Kbelák vedl o dvě branky, ale do půle stačil třikrát inkasovat. Po změně stran pro změnu třikrát vytahovala míč ze své sítě Nejistá sezona, a proto Kbelák získal oba body. Čapla
Kbelák FC SUP Nejistá sezóna SUP
Jan Thienel – Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Zdeněk Potůček, Jiří Veselý vs Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Jiří Brejcha, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Jiří Platil, Jiří Šmat, František Šťasta, Martin Ullmann