20. 6. 17 19:30 MIKU4 VV Vokra SV Radouč FC B 11. 6:2 (3:0)
Zápas hraný v poklidném tempu patři Vokře. Stanislav Roček, Luděk Tobola
Pavel Vrkoslav – Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Tomáš Zmatlík vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Ivan Roztočil
47. Tomáš Procházka
60. Michael Procházka
38., 59. Serghei Davidenco
5. 6. 17 18:15 HANSP Flamengo FC SUP VV Vokra SV 10. 5:8 (3:4)
Možná překvapivé, ale naprosto zasloužené vítězství hostujícícho týmu. Byl po všech stránkách lepší a po právu slaví výhru.
Flamengo FC SUP VV Vokra SV
Vlastimil Neužil – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Luděk Piskora, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán vs Tomáš Zunt – Michael Procházka, Tomáš Procházka, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
2., 21., 34. Petr Čížek
14. Jan Ander
56. Zdeněk Foubík
10., 25., 30., 46. Michael Procházka
20., 33., 58. Tomáš Zmatlík
47. Pavel Vrkoslav
31. 5. 17 18:15 DEKAN Traktor Humus SUP A VV Vokra SV 9. 3:10 (1:3)
Ve velkém horku převedli hosté krásný fotbal a zaslouženě vyhráli.
Traktor Humus SUP A VV Vokra SV
Richard Dědeček – Vasil Bobalik, Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Petr Novák, Václav Šedivý, Roman Veleba vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
59. Tomáš Procházka
23. 5. 17 19:00 MOTO2 VV Vokra SV 1.FC RUM SUP 8. 5:2 (1:2)
Klidné utkání s pěkným obratem ve skóre v podání domácího týmu, který zaslouženě zvítězil.
VV Vokra SV 1.FC RUM SUP
Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík vs Pavel Škirda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Jakub Krucký, Milan Miler, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek, Michal Šolc
29. Vladimír Mrázek
9. 5. 17 19:15 STER3 Nejistá sezóna SUP VV Vokra SV 7. 2:6 (0:3)
Hosté byli lepší a brzy se dostali do vedení a po poločase vedli o tři branky. Ve druhé půli své vedení ještě navýšili a zaslouženě zvítězili. Dufek
Nejistá sezóna SUP VV Vokra SV
Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Vojtech Kis, Jiří Šmat, Martin Ullmann vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
35. Jiří Šmat
55. Vojtech Kis
3. Michael Procházka
28., 43. Pavel Vrkoslav
30., 46. Tomáš Zmatlík
56. Tomáš Procházka
3. 5. 17 18:45 KBELY VV Vokra SV Kbelák FC SUP 6. 5:2 (3:1)
První poločas patřil Vokře, druhý poločas měl více ze hry Kbelák, ale více gólů vstřelila Vokra a vyhrála. Hošek
VV Vokra SV Kbelák FC SUP
Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík vs Zdeněk Potůček – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Pavel Maršálek, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jan Soukup, Jan Thienel, Jiří Veselý
7. Tomáš Zmatlík
9. Michael Procházka
27. Tomáš Procházka
34., 57. Pavel Vrkoslav
30., 50. Pavel Maršálek
25. 4. 17 20:45 DEKAN Javorák plus VV Vokra SV 5. 2:1 (1:0)
Domácí měli po celé utkání více ze hry a zaslouženě vyhráli.
Javorák plus VV Vokra SV
Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Pavel Mařata, Miloslav Maxa, Vladimír Procházka, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
13. Jan Holý
50. Jaroslav Jačka
57. Rostislav Vavruša
10. 4. 17 19:15 STER3 VV Vokra SV Úderka Žižkov SUP 4. 2:6 (1:2)
Pohledné superveteránské utkání. Rozhodlo lepší zakončení Úderky a více hráčů na střídání. Melíšek
VV Vokra SV Úderka Žižkov SUP
Pavel Vrkoslav – Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Petr Řezáč, Jaroslav Špánek, Tomáš Zmatlík, Tomáš Zunt vs Michal Antonický – Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Luboš Kubelka, Milan Kuboš, Pavel Řezáč, Luboš Rudiš, Josef Skopal, Jaromír Vydra
20. Tomáš Zmatlík
50. Michael Procházka
5., 28. Josef Skopal
43. Václav Jebousek
44., 53. Jaromír Vydra
45. Pavel Řezáč
4. 4. 17 19:30 DEKAN Felix club super VV Vokra SV 3. 5:2 (1:1)
Domácí hráči začali zápas ve větším tempu, vstřelili i první gól. Poté se hra více vyrovnala, hosté dali gól. Po pauze na nich ale byla vidět větší únava, a tak domácí ještě zesílili tlak, přidali další branky a zápas v poklidu dotáhli do vítězství. Košťál
Felix club super VV Vokra SV
Karel Konečný – Tomáš Běloch, Petr Flajžík, Milan Jánský, Jiří Kostka, Milan Musil, Jiří Nekola, Jan Šercl, Jan Tlačbaba vs Tomáš Zunt – Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
4., 60. Tomáš Běloch
32., 51. Milan Jánský
51. Milan Musil
18. Pavel Vrkoslav
29. 3. 17 19:15 SCBEC VV Vokra SV Endoprotéza 2. 2:2 (0:1)
Poměrně vyrovnané utkání, kterému odpovídá i výsledné skóre. Domácím se podařilo vyrovnat v poslední minutě utkání. Pavel Gruda, Tomáš Kozák
VV Vokra SV Endoprotéza
Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Tomáš Zmatlík vs Libor Panenka – Ladislav Bubeník, Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Jindřich Vich, Karel Wheeler
26. Jaroslav Lukeš
48. Tomáš Hrdý
20. 3. 17 18:15 DEKAN Čechie 12° SUP VV Vokra SV 1. 4:1 (1:0)
Do pauzy vyrovnané utkání, ale ve druhé půli aktivnější domácí, kteří zaslouženě vyhráli. Kohout
Čechie 12° SUP VV Vokra SV
František Novotný – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Luboš Kasa, Petr Kniha, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Miroslav Trnka vs Tomáš Zunt – Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Jaroslav Špánek, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík