5. 11. 12 20:00 TEMPO Audi United FC Smutný potapěči 8. 5:5 (3:3)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Šťástka
Jan Berger – Marek Baubín, Lukáš Carboch, Petr Cipra, František Douděra, František Furch, Petr Hradec, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Jaroslav Nejepsa, Ondřej Penc, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
34. František Furch
49 Marek Baubín 2., 5., 7., 49. Tomáš Kounovský
32. Jiří Žalud
29. 10. 12 20:15 P1 Santa Dominica Audi United FC 7. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání výborné úrovně skončilo zaslouženou remízou. První poločas bylo mírně lepší mužstvo Audi, druhá půle patřila mužstvu SD. Richard Brinke, Karel Ševčík
Santa Dominica Audi United FC
Alexander Károlyi – Michal Bureš, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Zukal vs Lukáš Carboch – Marek Baubín, Petr Cipra, František Douděra, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Jaroslav Nejepsa, Ondřej Penc, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev
54. Stanislav Mařík 27. Zdeněk Kouba
22. 10. 12 20:45 MIKU3 Audi United FC Saens 1.FC A 6. 3:3 (0:1)
Hosté byli techničtější, Audi zas důraznější. Záverečné drama vyústilo v zaslouženou remízu. Josef Dufek, Petr Buchta
Audi United FC Saens 1.FC A
Jan Berger – Marek Baubín, Petr Cipra, František Douděra, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Ondřej Penc, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev vs Pavel Strazzer – Ondřej Herc, Štěpán Holý, Václav Milec, Jakub Němec, Václav Prošek, Petr Strazzer, Lukáš Tesařík
43. Georgi Ivanov Tsonev
48. Petr Cipra
53. Ondřej Penc
16., 45. Václav Prošek
59. Jakub Němec
16. 10. 12 20:45 MIKU3 Rowdies HFC Audi United FC 5. 3:1 (3:0)
Krásný, velmi rychlý kombinační fotbal na obou stranách, při kterém Rowdies byl lepší týmem převážně v obranné fázi a pak v přechodu do útoku. Radek Vodička, Miroslav Tipta
Rowdies HFC Audi United FC
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Michal Holeček, Jan Horáček, Jan Kosina, Richard Peer, Václav Socher, Tomáš Voráček vs Jan Berger – Marek Baubín, Petr Cipra, František Douděra, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Jaroslav Nejepsa, Martin Šimek
6. Michal Holeček
11. Martin Dlouhý
27. Tomáš Voráček
53. Zdeněk Kouba
2. 10. 12 20:15 P1 Audi United FC Restaurace U Pecků A 4. 6:1 (2:0)
Velmi kvalitní utkání s jasným výsledkem, domácí byli celou dobu lepší.
Audi United FC Restaurace U Pecků A
Jan Berger – Marek Baubín, František Douděra, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Jaroslav Nejepsa, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev vs Karel Tureček – Jiří Allram, Ivan Faitl, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, Aleš Vašíček
14. Jaroslav Nejepsa
20., 33. Georgi Ivanov Tsonev
32. OG
52. Jan Měchura
54. Zdeněk Kouba
49. Jan Petržílka
24. 9. 12 20:15 ZABEH Erko Kbely Audi United FC 3. 2:4 (0:2)
Velmi agresivní a bojovné utkání plné faulů, ostrých zákroků a zbytečných emocí. Vyrovnaný zápas nakonec vyhrálo Audi, které odolalo ve druhém poločase lepšímu týmu Kbel. Martin Hrachovec, Tomáš Mattern
Erko Kbely Audi United FC
Jiří Kaiser – Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Dušan Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Vladislav Suchý, Samuel Valenta vs Georgi Ivanov Tsonev – Marek Baubín, Lukáš Carboch, Petr Cipra, František Douděra, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Jaroslav Nejepsa, Martin Šimek
23. Zdeněk Kouba
17. 9. 12 19:30 MIKU4 Audi United FC Boston HS 2. 2:6 (1:5)
Od první minuty do poločasu byli hosté jasně lepším týmem. Po poločase domácí zařadili vyšší rychlost a pořádně zatápěli. Bohužel se nepodařilo proměnit spousty šancí. Kohout
Audi United FC Boston HS
Michal Drápela – Lukáš Carboch, Petr Cipra, František Douděra, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Jaroslav Nejepsa, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev vs Daniel Hnízdil – Aleš Deré, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald
24., 46. Georgi Ivanov Tsonev 1., 12., 20., 23., 57. Martin Kubeš
11. Aleš Deré
11. 9. 12 18:15 zzNOVOB Audi United FC UTS Vršovice 1. 2:3 (2:0)
Domácí tým v utkání dlouho vedl, ale soupeř v posledních deseti minutách otočil zápas. Petr Hübsch, Martin Píša
Audi United FC UTS Vršovice
Jaroslav Kremín – Lukáš Carboch, Petr Cipra, František Douděra, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Jaroslav Nejepsa, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev vs Petr Střelka – Petr Blabla, Pavel Čírtek, Michal Kamas, Jan Krtil, David Šefara, David Štorc, Peter Teniak, Michal Wágner