10. Restaurace U Pecků A 11 3 3 5 30:43 9

Út 11.9.12 17:00 HANSP Slamník I.USP GoHosp PK   (HL4B)
Út 11.9.12 18:15 HANSP Weekend Warriors FC Nova LFC B   (HL8C)
Út 11.9.12 19:30 HANSP Tamu Pua 1.FC A Serval KPKS   (HL7C)
Po 24.9.12 17:00 HANSP Zelení študáci s.Oliver B   (HL8A)
Po 24.9.12 18:15 HANSP Břewnow boys KMK Druháci AFK   (HL3A)
Po 24.9.12 19:30 HANSP BongoBongo AC Orgasmico L.S.D.   (HL5B)

3. 12. 12 20:30 ZAK Trops 1.SK Boston HS 11. 7:6 (2:4)
Vyrovnané utkání hrané nahoru dolu vyhrál šťastnějsí tým. Martin Bašta, Daniel Knespl
Trops 1.SK Boston HS
Filip Bartek – David Bartek, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Josef Marc, Jaroslav Procházka, Petr Skopec, Filip Umanec vs Daniel Hnízdil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald
7., 11., 40., 47., 56., 58. Štěpán Böhm
52. David Bartek
1., 46. Aleš Deré
9., 21., 27. Josef Hrodek
45. Zdeněk Mikyška
19. 11. 12 20:45 ARIT Boston HS Šumavan-Balkán 10. 1:4 (0:2)
Velmi široký kádr Šumavanu udolal prořídlé řady soupeře. Utkání rozhodlo lepší proměňování šancí na straně hostů. Robert Hlinák, Roman Hlinák
Boston HS Šumavan-Balkán
Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Dmytro Plotnitskyi – Jan Bauer, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Valeriy Kuznetsov, Oleh Lohoyda, Michal Macek, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Martin Novák, Petr Nový, Vasyl Rui, Pavel Zhuraulevich
38. Aleš Deré 3., 49. Martin Novák
17. Timur Nessipbayev
40. Petr Nový
12. 11. 12 20:00 TEMPO Smutný potapěči Boston HS 9. 8:5 (2:1)
Pohledné, slušné utkání bez zbytečných faulů a emocí z obou stran. Domácí byli od prvních minut lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Smutný potapěči Boston HS
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Jan Pospíšil – Aleš Deré, Michal Hajný, Martin Jelínek, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald
18., 28., 45. Petr Dedek
37., 39., 55. Tomáš Kounovský
47., 48. Jiří Žalud
24., 32., 57. Aleš Deré
49. Zdeněk Kuneš
55. Michal Hajný
5. 11. 12 20:15 P1 Boston HS Santa Dominica 8. 0:6 (1:6)
Utkání bylo předčasně ukončeno o poločasové přestávce pro zranění několika hráčů Bostonu. Hošek
Boston HS Santa Dominica
Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Stanislav Kodr, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal
17. Vít Turtenwald 9., 11., 23., 25. Martin Tryml
15., 18. David Pozníček
31. 10. 12 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Boston HS 7. 4:3 (2:2)
Utkání, kterému nechybělo nic- góly, tempo, tvrdost, ubrečenost některých hráčů a napětí. Lukáš Dufek, Štěpán Šimeček
Saens 1.FC A Boston HS
Pavel Strazzer – František Bureš, Štěpán Holý, Václav Milec, Jakub Němec, Václav Prošek, Petr Strazzer, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner vs Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald
17. Štěpán Holý
20. František Bureš
54. Lukáš Tesařík
59. Václav Prošek
18., 45. Martin Jelínek
20. Josef Hrodek
23. 10. 12 20:45 MIKU3 Boston HS Rowdies HFC 6. 3:4 (2:2)
Velmi pohledné a velmi vyrovnané utkání. Fakt, že žádný tým nevedl o více než jednu branku dopřál utkání drama až do samého konce. V závěru našel poslední zbytky sil Holeček a strhl vítězství na stranu svého týmu. Jiří Bouše ml., Ondřej Veverka
Boston HS Rowdies HFC
Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Mário Vozár – Martin Dlouhý, Michal Holeček, Jan Horáček, Jan Kosina, Zbyněk Mareš, Richard Peer, Tomáš Sluka, Tomáš Voráček
12. Vít Turtenwald
20., 48. Josef Hrodek
6. Martin Dlouhý
14. Tomáš Sluka
55., 57. Michal Holeček
15. 10. 12 17:00 BECH Restaurace U Pecků A Boston HS 5. 2:6 (1:3)
Utkání, které rozhodla pevnější obrana vítězů a střelec Kubeš, který dal hattrick a i v dalších případech ukazoval svou šikovnost a dobrý výběr místa. Jan Suchan, Tomáš Jiříček
Restaurace U Pecků A Boston HS
Vladimír Stránský – Jiří Allram, Lukáš Chlumský, Ivan Faitl, František Jakubec, Petr Kovařík, Jakub Slunéčko, Aleš Vašíček vs Jan Pospíšil – Josef Hrodek, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald
17. Aleš Vašíček
32. Jakub Slunéčko
8. Zdeněk Kuneš
16., 26., 39. Martin Kubeš
42. Martin Jelínek
58. Zdeněk Mikyška
1. 10. 12 19:00 ZABEH Boston HS Erko Kbely 4. 3:3 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Leon Petrů, Martin Snopek
Boston HS Erko Kbely
Jan Pospíšil – Aleš Deré, Zdeněk Kuneš, Pavel Málek, Zdeněk Mikyška, Jiří Sivák, Vít Turtenwald vs Jiří Kaiser – Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Vladislav Suchý, Samuel Valenta
48. Pavel Málek
53., 57. Aleš Deré
21. Jan Leibl
23. Michael Leibl
52. Jan Horák
25. 9. 12 18:15 zzNOVOB Boston HS UTS Vršovice 3. 7:6 (3:2)
Rychlé a kombinačně pohledné utkání, které zdobila střelecká pohotovost jednotlivých hráčů obou mužstev. Zdeněk Kremlík, Ladislav Němec
Boston HS UTS Vršovice
Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Pavel Málek, Zdeněk Mikyška vs Michal Wágner – Pavel Čírtek, Jan Krtil, Michal Müller, Ondřej Pulkert, David Šefara, Martin Sekan, David Štorc, Peter Teniak
13., 51., 53. Martin Jelínek
25., 29., 38. Aleš Deré
42. Pavel Málek
2., 37., 39., 54., 57. Peter Teniak
24. Martin Sekan
17. 9. 12 19:30 MIKU4 Audi United FC Boston HS 2. 2:6 (1:5)
Od první minuty do poločasu byli hosté jasně lepším týmem. Po poločase domácí zařadili vyšší rychlost a pořádně zatápěli. Bohužel se nepodařilo proměnit spousty šancí. Kohout
Audi United FC Boston HS
Michal Drápela – Lukáš Carboch, Petr Cipra, František Douděra, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Jaroslav Nejepsa, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev vs Daniel Hnízdil – Aleš Deré, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald
24., 46. Georgi Ivanov Tsonev 1., 12., 20., 23., 57. Martin Kubeš
11. Aleš Deré
10. 9. 12 19:00 ZABEH Boston HS Úterní hosté Ski FC A 1. 4:2 (1:1)
Parádní utkání velmi vysoké úrovně. Boston díky výborně hrajícímu Derému nakonec zaslouženě bere oba body. Tomáš Petr, Michal Petr