Ne 14.10.12 15:00 MIKU3 Real Spořilov Slavoj Legends   (HL6K)
Ne 14.10.12 16:15 MIKU3 Real Sharks Strážci Pomeranče   (HL6K)
Ne 14.10.12 17:30 MIKU3 F3N FC B Red Leads   (HL7K)
Po 29.10.12 18:15 MIKU2 H.K. 12 Tatarský biftek   (HL7A)
Po 29.10.12 19:30 MIKU2 Kehar Club FC Bakera   (HL3A)
Po 29.10.12 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Tatra 04   (HL3C)

28. 11. 12 18:15 MIKU3 Bobika FC 1.W.C. 11. 0:1 (0:0)
Utkání vyrovnané až do konce, kdy rozhodl o výhře svého týmu Vávra. Jan Brakenhoff, Filip Sedliský
Bobika FC 1.W.C.
Jan Janoušek – Jakub Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Michael Kabát, Christian Müller, Mikoláš Ovesný, David Plevka, Jan Stach vs Petr Koloničný – Lubomír Bareš, Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna, Jan Růžek, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Antonín Vávra, Jan Vítek
57. Antonín Vávra
14. 11. 12 19:00 ZABEH 1.W.C. To mi stačí 10. 1:8 (0:1)
Ze začátku a v průběhu 1.půle vyrovnané utkání. V 2.půli se rozstřílel Vrtiška a ze zápasu se stala pomalu exhibice. Záchod svého brankáře nechal na holičkách a brankostroj se zastavil na čísle 8.
1.W.C. To mi stačí
Lubomír Bareš – Jaroslaw Chustecki, Petr Koloničný, Jan Růžek, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Roman Vokroj vs Jan Škrabálek – Richard Frank, Martin Pauer, Roman Rampas, Jindřich Vedral, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal
50. Petr Koloničný 18., 35., 36., 41. Miroslav Vrtiška
43. Jindřich Vedral
46. Roman Rampas
56. Richard Frank
59. Martin Pauer
7. 11. 12 19:30 MIKU2 Tazmánští čertíci 1.W.C. 9. 3:4 (0:3)
Hosté si po skvělém prvním poločase zkomplikovali situaci penaltou a vyloučením, nakonec ale výhru urvali. Jan Červenka, Martin Heřt
Tazmánští čertíci 1.W.C.
Karel Hampl – Jan Formánek, Ondřej Homolka, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Jan Novotný, Vladimír Šíma, Matyáš Staněk vs Petr Koloničný – Jan Růžek, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Roman Vokroj, Petr Zíka
58. Petr Zíka
31. 10. 12 20:45 MIKU3 1.W.C. Shooters Morava FC 8. 2:6 (0:2)
Hosté si vypracovali náskok, domácí sice snížili, ale v závěru hosté svoje vítězství pojistili. Tomáš Rummel
1.W.C. Shooters Morava FC
Petr Koloničný – Jaroslaw Chustecki, Jan Růžek, Michal Šimůnek, Antonín Vávra, Jan Vítek, Roman Vokroj, Petr Zíka vs Pavel Kubiš – Jaroslav Chmelař, Antonín Hráček, Miroslav Husařík, Miroslav Mrákota, Antonín Novák, Roman Skála, Lukáš Špaček, Pavel Střelecký, Lukáš Uher, Lukáš Valeš, Tomáš Vitásek