Pá 23.3.18 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Power Rangers   (HL3C)
Pá 23.3.18 20:00 TEMPO Los Bimbananos Notor Střešovice FC   (HL6I)
St 11.4.18 17:00 DEKAN Kontis 1.FC Kovárna PC   (HL7E)
St 11.4.18 18:15 DEKAN Vršáci VET Queen´s park club VET   (VL3C)
St 30.5.18 18:15 PRKOP Pětka Eternity   (HL8I)
St 30.5.18 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Spirit bar FC B   (HL3B)

21. 6. 18 20:30 TEMPO RAF Jinonice Blok D 11. 5:5 (5:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Blok po poločase prohrával 0:5, ale nakonec vyrovnal a zaslouženě urval bod.
RAF Jinonice Blok D
Petr Brož – Viktor Berdan, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Matěj Hora, Ondřej Hoša, David Krejdl, Michael Melena, Jan Olbert, Jan Zeman vs Petr Burian – Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Jakub Lejnar, Nikos Timiopulos
59. Martin Kubát
7. 6. 18 20:15 P3 Blok D PRKA 10. 6:4 (3:2)
Hezké utkání plné šancí na obou stranách.
Blok D PRKA
Petr Burian – Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hlavatý, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Jakub Lejnar, Nikos Timiopulos vs Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Cristobal Diaz, Ondřej Erban, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Marek Viták
56. Richard Mareš
31. 5. 18 20:15 MOTO3 Houbařův Ráj Blok D 9. 2:2 (0:2)
Místo aby si hosté pojistili vedení, dostali v posledních sedmi minutách dva góly a nepříliš fotbalové utkání tak skončilo remízou. Čapla
Houbařův Ráj Blok D
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Matěj Urban, Jakub Zais vs Jakub Lejnar – Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát
53. Radek Nejedlo
59. Václav Hoďák
51 Jan Charvát 23. Martin Kubát
29. Václav Hnízdil
24. 5. 18 17:45 MIKU4 Blok D DHL Brohemians 8. 2:0 (2:0)
Blok hrál jen to, co potřeboval pro zisk dvou bodů.
Blok D DHL Brohemians
Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Petr Girard, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos vs Ilya Paul Kreys – Rupert Baltrock, Daniel Finlay, Jonathan Kenyon, Robert Millan, Benjamin Mitchell
8. Petr Burian
12. Martin Dušek
17. 5. 18 19:00 MIKU2 CFG Suchdol Blok D 7. 2:2 (1:2)
Vyostřené utkání na obou stranách. První poločas byli hosté výrazně lepším týmem, nicméně zlepšený výkon domácích ve druhé půli změnil výsledek na spravedlivou remízu. Ondřej Horák, Pavel Šámal
CFG Suchdol Blok D
Vojtěch Doležal – Libor Bican, Petr Coka, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, Luděk Markvart, David Murár, Bohumír Nepožítek, Michal Novák, Jaroslav Novotný, Jiří Pavlíček, Josef Rožnovský, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos
19. Jaroslav Švestka
41. Michal Novák
3. Martin Kubát
6. Martin Dušek
10. 5. 18 20:15 MIKU2 Blok D Brosway team 6. 3:2 (0:0)
Blok D Brosway team
Jakub Lejnar – Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Nikos Timiopulos vs Jaroslav Vávra – Tomáš Čurda, Pavel Háječek, Adam Janoušek, Petr Matuščák, Ladislav Rameš, Vladimír Řezníček, Tomáš Trachta, Petr Zeman
36. Petr Girard
40. Gabriel Jačman ml.
42. Václav Hnízdil
31. Vladimír Řezníček
41. Pavel Háječek
3. 5. 18 19:00 MOTO1 Blok D WRP 5. 2:5 (1:0)
První poločas vyhrál Blok D nejtěsnějším poměrem 1:0. WRP měli dost šancí, nastřelili tyč a břevno, ale gól nedali. Ve druhém poločase se podařilo WRP vstřelit další góly a zvítězilo. Husák
Blok D WRP
Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos vs Daniel Schafferhans – Dominik Dvořák, Jaroslav Hartman, David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Josef Vinklář
23. Petr Girard
55. OG
31., 48. David Helma
50. Lukáš Hubina
51. Dominik Dvořák
58. Jaroslav Hartman
26. 4. 18 20:15 MOTO3 Bandidoz Blok D 4. 5:4 (3:0)
O výsledku rozhodl první poločas, kdy domácí na co sáhli, to vyšlo.
Bandidoz Blok D
František Vógl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek vs Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos
6., 55. Jan Dřízhal
14., 39. David Příhoda
23. Jiří Roubínek
31., 33. Gabriel Jačman ml.
51. Martin Dušek
60. Martin Kubát
19. 4. 18 19:00 MOTO2 Blok D 1.FP Praha 3. 4:5 (1:2)
Utkání rozhodl nátlak Duonga. Domácí už nedorovnali. Slušné utkání s minimem faulů.
Blok D 1.FP Praha
Petr Burian – Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Jakub Lejnar vs Lukáš Lejnar – Dinh Hieu Duong, Vladimír Fojt, Miroslav Korbel, Ondřej Kuděj, Filip Novotný, Michal Petr
18., 42. Petr Girard
43. Martin Dušek
48. Gabriel Jačman ml.
2. Vladimír Fojt
30., 33., 35. Dinh Hieu Duong
45. Michal Petr
12. 4. 18 20:15 MIKU3 Vlci Praha Blok D 2. 3:2 (1:1)
Pohyb a technika na straně Vlků proti bojovnosti a houževnatosti Bloku D. Nakonec se prosadili Vlci hlavně díky přesile na střídačce. Blok D byl jen s pěti hráči v poli - bez střídání. Tomáš Jelínek ml., Vladimír Hnát
Vlci Praha Blok D
Alexandre Mendes de Barros – Paolo Galbani, Robin Gondaeax, Mohamed Hassan, Amin Islamly, Antero Eerik Joly, Darkhan Majanov, François Scohier vs Martin Kubát – Petr Burian, Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Jakub Lejnar
3., 55. Paolo Galbani
57. Antero Eerik Joly
23. Martin Kubát
46. Petr Burian
1. Martin Kubát
4. 4. 18 20:30 STER3 Blok D Viktorčin smích 1. 6:3 (2:1)
Pěkné utkání plné hezkých gólů, které rozhodly nástupy do obou poločasů, kdy byli hosté ještě v nedbalkách.
Blok D Viktorčin smích
Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Nikos Timiopulos vs Jan Ujka – Jiří Březina, Oldřich Křížek, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Jan Zrzavecký