Po 9.4.18 20:30 ZAK Praetorians FC B Erectico TBC   (HL6C)
Po 16.4.18 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Samson Bonella A   (HL4A)
Po 16.4.18 19:15 ZAK Starci na chmelu A Dřevosprint SC   (VL3A)
Po 16.4.18 20:30 ZAK Erectico TBC Primeira Equipe   (HL6C)

27. 6. 18 18:15 HOSTI Kovárna PC Czech line 11. 0:3 (0:1)
Hosté vstřelili se štěstím první gól a v závěru z brejků vítězství potvrdili.
Patrik Doubek – Petr Bažata, Jan Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Pavel Plachý vs Stanislav Smeták – Martin Ejem, Jan Kettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Milan Salavec, Radek Skořepa, Tomáš Smeták, Silvestr Svoboda
5. Zdeněk Máslo
50. Václav Přeučil
57. Milan Salavec
13. 6. 18 20:45 BECH Czech line Kontis 1.FC 10. 2:1 (2:1)
Ve svižně hraném utkání se spoustou šancí na obou stranách rozhodly tři minuty v prvním poločase. Zbytek utkání se domácí poctivě vraceli a nevynechali žádnou příležitost k ohrožení branky soupeře, který se sice snažil alespoň srovnat, ale chybělo mu i trochu štěstí. Stanislav Petroušek
Czech line Kontis 1.FC
Stanislav Smeták – Jan Kettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Milan Salavec, Radek Skořepa, Tomáš Smeták, Silvestr Svoboda vs Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Soukup, Jan Vršecký
20. Milan Salavec
21. Radek Skořepa
22. Václav Kovařík
30. 5. 18 19:30 KBELY Klamovská skvadra Czech line 9. 1:4 (1:2)
Dobrá úroveň a slušné vystupování obou týmů. Czech line od začátku v převaze a po zásluze zvítězili. Novotný
Klamovská skvadra Czech line
Jaromír Blín – Miroslav Černý, Michal Regal, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Jakub Vodička, David Vyleta vs Stanislav Smeták – Martin Ejem, Jan Kettner, Erik Klemš, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Milan Salavec, Radek Skořepa, Tomáš Smeták, Silvestr Svoboda
18. Michal Regal 5., 44. Milan Salavec
14. Zdeněk Máslo
32. Martin Ejem
23. 5. 18 19:00 MIKU2 Czech line Demínka B 8. 1:7 (0:4)
Jednoznačné utkání. Zdeňka Kabeláčová
Czech line Demínka B
Martin Ejem – Jan Kettner, Erik Klemš, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Milan Salavec, Radek Skořepa, Tomáš Smeták, Silvestr Svoboda vs Michal Kubánek – Martin Dráb, Jakub Kotula, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Krištof Šatný, Lukáš Stříteský, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Jan Zalabák
59. Milan Salavec 10. Jakub Říha
12. Lukáš Stříteský
28., 30. Jiří Richter
33., 43., 44. Martin Ryšánek
16. 5. 18 19:15 STER3 Czech line Virtus Praha FK 7. 2:3 (1:1)
Tvrdé utkání s hodně fauly. Rozhodla standardní situace v úplném závěru a špatně postavená zeď. Filip Buriánek
Czech line Virtus Praha FK
Milan Salavec – Martin Ejem, Jan Kettner, Václav Přeučil, Roman Sahula, Radek Skořepa, Stanislav Smeták, Tomáš Smeták, Silvestr Svoboda vs Lukáš Klaus – Christian Choděra, Martin Hamrle st., Štěpán Kvapil, Václav Lancinger, Jakub Navrátil, Tomáš Ryska
13., 36. Tomáš Smeták 12. Václav Lancinger
57. Jakub Navrátil
59. Martin Hamrle st.
40. Martin Hamrle st.
9. 5. 18 18:45 ARIT Buchmeister team Czech line 6. 2:4 (1:2)
Pp vyrovnaném prvním poločase se prosadil tým Czech line a po zásluze zvítězil. Trnka
Buchmeister team Czech line
Martin Klouček – Jan Buchar, Jindřich Dvořák, Tomáš Marvan, Michael Vambera, Václav Volek vs Tomáš Smeták – Martin Ejem, Jan Kettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Radek Skořepa, Silvestr Svoboda
5. OG
58. Jan Buchar
20. Jan Kettner
24. Roman Sahula
36. Martin Ejem
48. Václav Přeučil
25. 4. 18 19:15 STER2 Czech line Athletico KMF 5. 2:5 (1:3)
Hosté nastoupili 4+1, ale za pět minut přesilovky nedokázali domácí nic vymyslet. Paradoxně vstřelili branku až po příchodu pátého hráče hostů do pole. Poté ovšem hosté přidali, svého soupeře jasně přehrávali a zaslouženě zvítězili.
Czech line Athletico KMF
Milan Salavec – Martin Ejem, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Roman Sahula, Radek Skořepa, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda vs Miloš Frýbert – Robin Fingerhútt, Ladislav Kříž, Václav Kysela, Josef Mizerovský, Ondřej Šíp
7. Stanislav Smeták
43. Radek Skořepa
8., 27., 44. Ladislav Kříž
26. Václav Kysela
49. Miloš Frýbert
18. 4. 18 20:45 LITVI 64! FC Kobylisy A Czech line 4. 4:2 (2:0)
Vyhrocené utkání plné tvrdých zákroků zvládl lépe tým z Kobylis. Byl fotbalovější a přesnější v zakončení.
64! FC Kobylisy A Czech line
Michal Knapp – Tomáš Belohlávek, Dominik David, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk vs Milan Salavec – Martin Ejem, Jan Kettner, Václav Přeučil, Roman Sahula, Radek Skořepa, Silvestr Svoboda
56. Václav Přeučil
11. 4. 18 20:45 BECH Czech line Planners Prague FC A 3. 3:5 (0:1)
Czech line se podařilo dotáhnout nepříznivý stav, ale v posledních minutách o remízu přišli. Slavomír Voženílek, Tomáš Jakl
Czech line Planners Prague FC A
Roman Sahula – Martin Ejem, Jan Kettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Milan Salavec, Radek Skořepa, Silvestr Svoboda vs Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Tomáš Chlum, Jiří Klement, Filip Ksandr, Jakub Roudnický, Tomáš Rýdl
38. Zdeněk Máslo
46. Jan Kettner
50. Milan Salavec
22., 32., 33., 57. Tomáš Rýdl
60. Jakub Roudnický
4. 4. 18 20:45 DEKAN Uličníci FC Czech line 2. 0:2 (0:0)
Vítězný tým rozhodl o zisku bodů dvěma slepenými góly deset minut před koncem utkání. Voldán
Uličníci FC Czech line
Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, Ondřej Popelka, Petr Pospíšil, David Schneider vs Roman Sahula – Martin Ejem, Jan Kettner, Erik Klemš, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Milan Salavec, Radek Skořepa, Stanislav Smeták, Tomáš Smeták, Silvestr Svoboda
49., 50. Jan Kettner
28. 3. 18 20:45 STOD Czech line Notorlet Stodůlky 1. 2:5 (2:3)
Utkání úrovně vyšší ligy s řadou šancí na obou stranách zvládlo lépe hostující družstvo. Boubín