Boris Bichkenov – Roman Armenov, Anton Kletnev, Mark Litvinov, Alexander Panteleev, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako vs Adam Kryštof – Kryštof Benka, Matyáš Hájek, Jan Polák, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl
51. David Tomandl
54. Kryštof Benka
59., 60. Matyáš Hájek
3. 6. 18 20:00 MIKU2 Pfefrs FC Power WCC 10. 6:5 (5:1)
Zpočátku lepším hostům v průběhu první půle došly síly a přenechali aktivitu Pfefrs, kteří kombinační hrou soupeře přehrávali. V druhé půli ale domácí nabídli svou nedůrazností Poweru možnost vyrovnat. Když už to vypadalo, že dojde k remíze, utekl v poslední minutě Tomandl a Pfefrs vyhráli.
Pfefrs FC Power WCC
Adam Kryštof – Kryštof Benka, Jan Čada, Matyáš Hájek, Jan Polák, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Daniel Taras, Dmitry Vasilyev
15. Jan Polák
21. Jakub Skuhrovec
23., 27., 29. Tomáš Rothe
59. David Tomandl
5., 34., 41., 43., 57. Jan Brožek
27. 5. 18 17:30 P2 Sananim FC A Pfefrs FC 9. 5:4 (2:1)
Vyrovnané utkání s těsným vítězstvím týmu Sananim. Hra hostů byla ovlivněna nemožnosti střídání. Trnka
Sananim FC A Pfefrs FC
Martin Tůma – Jaroslav Bartoš, Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Adam Kryštof – Kryštof Benka, Matyáš Hájek, Jan Polák, Tomáš Rothe, David Tomandl
6. Patrik Turan
13., 41., 55. Jiří Kacovský
31. Tomáš Veselý
28. Jan Polák
33., 57. Tomáš Rothe
35. Kryštof Benka
20. 5. 18 17:30 MIKU1 Pfefrs FC Kanálpucers PL 8. 3:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas, který nakonec skončil remízou. Trnka
Pfefrs FC Kanálpucers PL
Adam Kryštof – Kryštof Benka, Jan Čada, Matyáš Hájek, Jan Polák, Jakub Skuhrovec vs Martin Kotaška – Miloš Beran, Zdeněk Běťák, Lubomír Bleha, Jan Čuřín, Vít Kodytek, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň, Lukáš Veselý
16. Jan Čada
42. Jan Polák
47. Matyáš Hájek
13., 56. Vít Kodytek
48. Miloš Beran
13. 5. 18 18:45 HANSP Avengers FC Pfefrs FC 7. 3:0 (2:0)
Po celé utkání si Avengers udržovali mírnou převahu, kterou potvrzovali i góly.
Avengers FC Pfefrs FC
Daniel Černý – Jie Huang, Marek Jakoubek, Martin Šefr, Daniel Svoboda, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl vs Adam Kryštof – Kryštof Benka, Jan Čada, Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Jan Polák, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl
5., 24. Martin Šefr
36. Tomáš Viereckl
6. 5. 18 20:00 MIKU3 Pfefrs FC MTPCH 6. 3:2 (1:1)
Pěkný fotbal, MTPCH v závěru utkání inkasoval rozhodující gól. Husák
Pfefrs FC MTPCH
Adam Kryštof – Kryštof Benka, Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Jan Polák, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl vs Jakub Müller – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Tomáš Dumbrovský, Petr Janovský, Josef Ludík, Jiří Mach, Lukáš Mikula
18. Matyáš Hájek
42. Štěpán Hájek
57. Jakub Skuhrovec
26., 52. Petr Janovský
29. 4. 18 18:45 KBELY Pfefrs FC Ukradený širáci 5. 3:5 (3:1)
První poločas domácí jednoznačně lepší na míči a zároveň proměňovali šance. Branka obdržená do prvního poločasu byla impulsem pro hosty a postupem času se hra vyrovnala. Domácí začali dělat chyby, čehož byl důkazem vlastní gól, hosté už byli k nezastavení a otočili průběh utkání. Tomáš Manhart, Martin Suchý
Pfefrs FC Ukradený širáci
Adam Kryštof – Kryštof Benka, Jan Čada, Matyáš Hájek, Jan Polák, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl vs Tomáš Katz – Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Michal Jakubov, Bohdan Kondratenko, Vladimír Novák, Andrei Petrov, Jan Šimek
7. Jakub Skuhrovec
26. Matyáš Hájek
28. David Tomandl
30., 59. Andrei Petrov
37. OG
41., 53. Bohdan Kondratenko
22. 4. 18 20:00 P2 Habet Praha FŇ Pfefrs FC 4. 4:6 (2:2)
V podstatě jednoznačný zápas s výraznou převahou Pfefrs narušovala jejich občasná, ale fatální selhání v obranné fázi, kvůli čemuž dokázal tým Habet Praha držet naději na úspěch. Kombinačně a fotbalově vyspělí hosté mohli zvítězit s vyšším rozdílem, ovšem gólman domácích byl mnohokrát proti.
Habet Praha FŇ Pfefrs FC
Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Robert Jůza, David Lukeš, Matouš Pinkava, Jakub Podlesný, Martin Škorík, Martin Tlustý, Daniel Tůma vs Adam Kryštof – Kryštof Benka, Jan Čada, Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Jan Polák, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec, David Tomandl
8., 43., 57. Martin Tlustý
17. Matouš Pinkava
23., 45., 47. Štěpán Hájek
24. Tomáš Rothe
41. David Tomandl
52. OG
15. 4. 18 17:30 ZAK Pfefrs FC Sokol Vysočany B 3. 2:4 (2:1)
Sokol Vysočany otočil vývoj utkání ve svůj prospěch a v závěru utkání dvěma góly rozhodl. Husák