Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 22.6.18 | 19:15 | ZAK | Tyran Saens 1.FC VET B Reka Group - Calvados | 11. | 3:5 |
Čt 7.6.18 | 19:30 | HANSP | The Penguins 6:5 XXL Tyran Saens 1.FC VET B | 10. | 7:1 |
Čt 31.5.18 | 20:15 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B Maverick VET | 9. | 2:5 |
Pá 18.5.18 | 19:30 | LITVI | Demoliční četa VET Tyran Saens 1.FC VET B | 8. | 3:2 |
Pá 11.5.18 | 20:15 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B SS Hábula | 7. | 2:3 |
Pá 4.5.18 | 19:00 | ZABEH | FC Střešovice Tyran Saens 1.FC VET B | 6. | 6:2 |
Pá 27.4.18 | 19:00 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B Hell´s Old Boys | 5. | 0:6 |
St 18.4.18 | 19:00 | P3 | Deportivo Estudiantil VET Tyran Saens 1.FC VET B | 4. | 2:0 |
Pá 13.4.18 | 19:00 | ZABEH | STG Milovice Tyran Saens 1.FC VET B | 3. | 5:2 |
Pá 6.4.18 | 19:00 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B Tycho de Brahe VET | 2. | 3:4 |
Pá 23.3.18 | 19:30 | DEKAN | Morová rána 1.FC VET Tyran Saens 1.FC VET B | 1. | 4:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deportivo Estudiantil VET | 11 | 10 | 0 | 1 | 38:9 | 20 |
2. | Hell´s Old Boys | 11 | 9 | 1 | 1 | 42:13 | 19 |
3. | STG Milovice | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:30 | 15 |
4. | Reka Group - Calvados | 11 | 6 | 2 | 3 | 46:28 | 14 |
5. | Demoliční četa VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:38 | 14 |
6. | SS Hábula | 11 | 6 | 0 | 5 | 37:34 | 12 |
7. | The Penguins 6:5 XXL | 11 | 6 | 0 | 5 | 28:32 | 12 |
8. | Morová rána 1.FC VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 41:37 | 10 |
9. | FC Střešovice | 11 | 3 | 2 | 6 | 32:51 | 8 |
10. | Tycho de Brahe VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 22:41 | 4 |
11. | Maverick VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 26:50 | 4 |
12. | Tyran Saens 1.FC VET B | 11 | 0 | 0 | 11 | 20:50 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 5.4.18 | 19:00 | MOTO3 | VSK MFF UK Praha VET A PH Servis (VL2B) |
Čt 5.4.18 | 20:15 | MOTO3 | Dromedarians Praha Tutto bene B (HL6H) |
Út 24.4.18 | 19:15 | MOTO1 | Inter Ohradní Torpedo Ohrobec SKA (HL2B) |
Út 24.4.18 | 20:30 | MOTO1 | PFC Kodymka Daltonové VET (VL4B) |
Ne 20.5.18 | 16:15 | P1 | Tým Jakuba Harapáta Komety FC A (HL5I) |
Ne 20.5.18 | 17:30 | P1 | Beerchester United My (HL7K) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brožka Jiří | 11 | 0 |
Feigel Vratislav | 10 | 0 |
Greshnyakov Sergey | 10 | 5 |
Janáč Martin | 11 | 1 |
Nokd Hisham | 5 | 1 |
Novák Petr | 10 | 4 |
Plaček Josef | 11 | 3 |
Prosický Marek | 8 | 0 |
Škaloud Michal | 5 | 0 |
Skuček Josef | 7 | 0 |
Šmejkal Alexandr | 11 | 6 |