Po 8.4.19 19:00 MIKU4 D.G.Team Lipnice   (HL7B)
Po 8.4.19 20:15 MIKU4 Velký špatný Demínka A   (HL8G)

19. 6. 19 19:30 TEMPO STS Chvojkovice - Brod Integrita Jinonice 11. 6:3 (3:2)
Hosté začali lépe, ale domácí zápas otočili a vyhráli. Vostatek
Jan Petřík – Radim Fiala, Jan Modlík, Karel Špok, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Jan Kotrč – Jan Farkaš, Jan Kalaš, David Krejča, Tomáš Kudláček, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Tomáš Vejdovec
42., 57. Jan Váňa
10., 28. Jan Farkaš
46. Jan Kotrč
5. 6. 19 20:15 METE1 Integrita Jinonice Sparta Pivaři AC 10. 1:4 (1:2)
Sparta hrála na brejky a poctivou obranu. Integrita hrála hodně dopředu, její chyby ale Sparta dokázala potrestat a zvítězila.
Integrita Jinonice Sparta Pivaři AC
Jan Kotrč – Jan Beneš, Martin Daněček, Jan Farkaš, Jakub Jančí, Jan Kalaš, David Krejča, Tomáš Kudláček, Jan Kulda, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Tomáš Vejdovec vs Bohumil Říčař – Antonín Frank, Zdeněk Klein, Václav Král, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík
30. Tomáš Kudláček 22. Václav Král
24. Jaroslav Stehlík
48. Antonín Frank
54. David Škvor
29. 5. 19 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC Integrita Jinonice 9. 5:4 (2:1)
Vyrovnaný zápas, který díky lepší koncovce vyhrál domácí tým.
Hlavonožci na niti FC Integrita Jinonice
Petr Komárek – Marek Bárta, Tomáš Bohuslávek, Miroslav Joch, Viktor Komárek, Dominic Senarský, Marek Školud, Vojtěch Školud vs Jan Kalaš – Martin Daněček, Jan Farkaš, Václav Karas, Jan Kotrč, David Krejča, Tomáš Kudláček, Jan Kulda, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl
49. Václav Karas
22. 5. 19 19:15 HRAB2 Integrita Jinonice R.I.P. B 8. 4:1 (2:1)
Pěkné utkání, rozhodla lepší koncovka Jinonic.
Integrita Jinonice R.I.P. B
Jan Kotrč – Jan Beneš, Martin Daněček, Jan Farkaš, Jan Kalaš, Václav Karas, David Krejča, Tomáš Kudláček, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl, Tomáš Vejdovec vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Jan Horyna, Martin Horyna, Michal Kočí, Jiří Němec
11., 23., 55. Vojtěch Seidl
45. Jan Farkaš
16. Martin Horyna
8. 5. 19 19:00 MIKU4 Penco FC Integrita Jinonice 7. 4:3 (3:1)
Pěkné, oboustranně útočné utkání. Domácí si vytvořili solidní náskok, o který ale málem přišli.
Penco FC Integrita Jinonice
Filip Bari – Battseren Baterdene, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Michal Voith vs Jan Kotrč – Martin Daněček, Jan Farkaš, Jan Kalaš, Václav Karas, David Krejča, Tomáš Kudláček, Jan Kulda, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl, Tomáš Vejdovec
6. Jan Hořejší
22., 36. David Prachař
23. Michal Voith
16. OG
50. Vojtěch Seidl
51. Jan Farkaš
23. 4. 19 20:30 MOTO4 Integrita Jinonice Pajzovna FC 6. 4:7 (1:4)
Zápas se hrál v rychlém tempu. Hosté už od 10. minuty vedli a náskok si udrželi až do konce.
Integrita Jinonice Pajzovna FC
Matěj Štrébl – Martin Daněček, Jan Farkaš, Jan Kalaš, Václav Karas, Jan Kotrč, David Krejča, Tomáš Kudláček, Jan Kulda, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Tomáš Vejdovec vs Marek Kouba – Martin Blažek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, Lukáš Lefler, Martin Matoušek, Luděk Steinocher, David Světlík, Tomáš Vodsloň
26., 31., 57. Vojtěch Seidl
34. Václav Karas
10., 57. Martin Matoušek
11. Luděk Steinocher
13., 22. Jan Jirec
33., 39. David Světlík
17. 4. 19 19:15 STER3 Integrita Jinonice Unreal Students FC 5. 3:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas, který byl zralý na remízu.
Integrita Jinonice Unreal Students FC
Jan Kotrč – Martin Daněček, Jan Kalaš, David Krejča, Tomáš Kudláček, Jan Kulda, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl, Tomáš Vejdovec vs Jakub Levý – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, Marcel Patěk, Tomáš Vácha, David Veselý
21., 53. Matěj Štrébl
44. Martin Daněček
25. David Veselý
59. Marcel Patěk
10. 4. 19 17:45 MIKU4 Sváteční mančaft Integrita Jinonice 4. 5:1 (1:1)
Zápas v poklidném tempu. Integrita ukazovala lepší kombinační řešení. Dvěma góly nasměroval po změně stran Jiroušek Sváteční mančaft ke dvěma bodům. Čapla
Sváteční mančaft Integrita Jinonice
Michal Žoha – Tomáš Hrubý, Karel Jiroušek, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Ladislav Stodulka vs Matěj Štrébl – Martin Daněček, Jan Farkaš, Jan Kalaš, Václav Karas, David Krejča, Tomáš Kudláček, Jan Kulda, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Tomáš Vejdovec
18., 56. Ondřej Kubát
32., 37. Karel Jiroušek
54. Pawel Lesiak
23. Tomáš Kudláček
3. 4. 19 20:30 STER1 Integrita Jinonice AC SK Viktoria 1905 3. 1:5 (0:1)
Poklidné utkání. O svém vítězství rozhodla ve druhém poločase Viktoria. Trnka
Integrita Jinonice AC SK Viktoria 1905
Jan Kotrč – Martin Daněček, Jan Farkaš, Jan Kalaš, Václav Karas, David Krejča, Tomáš Kudláček, Jan Kulda, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl, Tomáš Vejdovec vs David Kropáček – Tomáš Albrecht, Mikuláš Ferjenčík, Martin Hadzima, Ivan Moščovič, Miroslav Růžička, Ondřej Souček, Lukáš Tenora, Šimon Zoubek
51. Vojtěch Seidl 20. Lukáš Tenora
33. Miroslav Růžička
34., 45. Ivan Moščovič
36. Tomáš Albrecht
27. 3. 19 17:45 MIKU4 Ramutant CF Integrita Jinonice 2. 2:1 (1:1)
Ramutant otevřel skóre v jinak vyrovnaném zápase ve 25. minutě prvního poločasu, ale Integrita stihla do přestávky srovnat skóre. Druhý poločas byl rovněž velmi vyrovnaný a bojovný, v poslední minutě rozhodl Ramutant. Husák
Ramutant CF Integrita Jinonice
Jiří Klečka – František Klečka, Michal Opava, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra, Miroslav Zetek vs Jan Kotrč – Martin Daněček, Jan Farkaš, Jan Kalaš, Václav Karas, David Krejča, Tomáš Kudláček, Jan Kulda, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl, Tomáš Vejdovec
25. Michal Opava
59. Jan Šlapák
55 Miroslav Zetek 30. Matěj Štrébl 49. Jan Kotrč
55. Tomáš Kudláček
20. 3. 19 19:00 METE1 Integrita Jinonice Sokol Picasso B 1. 2:5 (2:2)
Útočný fotbal obou celků. Integra sehrála vyrovnanou partii, Picasso mělo štěstí v koncovce a v závěru utkání rozhodlo zápas ve svůj prospěch.