St 17.4.19 18:00 HRAB1 Pětapůl TJ Zelení študáci   (HL8B)
St 17.4.19 19:15 HRAB1 The Hamptons Senioři Praha B   (HL8F)
Čt 6.6.19 17:45 MIKU3 No fear KK Suchá dáseň AC   (HL7H)
Čt 6.6.19 19:00 MIKU3 Homunculus Švárni šuhaji   (HL5F)
Čt 6.6.19 20:15 MIKU3 Borussia Dortšpunt B GFC   (HL6H)

18. 6. 19 19:00 ARIT Petřiny 09 FC K.K.K. 11. 2:0 (1:0)
Poklidné utkání posledního kola, kde domácí drželi otěže celého zápasu a zaslouženě vyhráli. Mlynařík
Petřiny 09 FC K.K.K.
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Adrián Šalacha – Petr Brabec, Jan Koška, Jan Macháček, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Michal Šmíd, Martin Špína
15. Milan Bradáč
58. Miroslav Javorský
4. 6. 19 19:30 HANSP Jacobs Petřiny 09 FC 10. 2:3 (0:2)
Velice vyrovnaný zápas, který díky lepší koncovce vyhrál tým hostů.
Jacobs Petřiny 09 FC
Jan Mohapl – Dominik Marášek, Martin Novák, Karel Petráň, Andrej Petráš, Martin Pokora, Martin Struška, Karel Švára, Vít Vaníček, Václav Vydra vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček
45. Martin Struška
54. Dominik Marášek
13., 22. Lukáš Vaněček
58. Filip Dvořák
28. 5. 19 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Hoblina Jižák FC 9. 5:2 (2:2)
Hosté byli aktivnější, ale nestačili po střelecké stránce.
Petřiny 09 FC Hoblina Jižák FC
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Lukáš Černý – Jan Carbol, Jan Jelínek, Dejan Kirda, Jakub Plaček, Martin Škop, Jakub Vincenc
1., 46. Lukáš Vaněček
20. Dalibor Mondek
40. Milan Bradáč
49. Jakub Navrátil
6. Jan Carbol
19. Jakub Plaček
21. 5. 19 19:30 HANSP Rebel Circus Petřiny 09 FC 8. 3:1 (1:0)
Domácí byli v prvním poločase lepší, zaslouženě vedli. Hosté zvýšenou bojovností vyrovnali skóre a následně se v posledních minutách podařilo domácím urvat body zpět díky tečovaným střelám. Kohout
Rebel Circus Petřiny 09 FC
Jakub Liška – Erik Čech, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, David Schlindenbuch, Jakub Štolba, Petr Veselý, Miroslav Žáček vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček
25. Martin Eisman
57. Erik Čech
60. Miroslav Žáček
37. Dalibor Mondek
7. 5. 19 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Tatran Válec 7. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání s lepší koncovkou domácích. Kohout
Petřiny 09 FC Tatran Válec
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Robert Johánek – Viktor Berdan, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček
48. Lukáš Dlouhý
30. 4. 19 19:30 HANSP Real Praha A Petřiny 09 FC 6. 4:6 (2:3)
Zápas byl ze začátku velmi vyrovnaný. Ovšem později se projevila špatná obrana Realu a Petřiny toho využily. Jakub Novotný
Real Praha A Petřiny 09 FC
Marek Gerschon – Petr Bělohoubek, Dušan Blahušiak, Petr Kellner, Petr Plíhal, Jakub Třešňák vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček
5., 38., 45. Dušan Blahušiak
16. Petr Bělohoubek
5. Lukáš Vaněček
15., 37. Oldřich Kopecký
19. Jakub Navrátil
34., 54. Miroslav Javorský
23. 4. 19 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Prastará dáma 5. 4:1 (2:0)
Vyrovnaný zápas velmi dobré úrovně rozhodla lepší efektivita Petřin. Martin Suchý, Michal Rychtera
Petřiny 09 FC Prastará dáma
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Tomáš Kříž – Lukáš Černý, Michal Chudoba, Karel Helman, Martin Veselý, Jan Vosátka, Michal Žofka
8., 52. Miroslav Javorský
22., 48. Lukáš Vaněček
53. Lukáš Černý
16. 4. 19 19:30 HANSP Zmaštěný stroje SC Petřiny 09 FC 4. 9:5 (5:1)
Již první poločas si Zmaštěné stoje udělaly dostatečný náskok. Petřiny se druhý poločas zvedly, ale vysokou prohru s mladším týmem neodvrátily. Husák
Zmaštěný stroje SC Petřiny 09 FC
Ondřej Kovář – Josef Chalupa, Matěj Fausek, David Hlavinka, František Kosař, Jan Kotěra, Petr Marat, Michal Nussbauer, Jiří Simpartl, Marek Starosta, František Štíbr vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček
51. Lukáš Vaněček
2. 4. 19 19:30 HANSP One Team, One Dream Petřiny 09 FC 3. 5:1 (2:1)
Pohledné utkání, kterému po většinu času dominovali domácí. Zdeněk Šimek, Jan Šimek
One Team, One Dream Petřiny 09 FC
Jan Hauzr – Roman Borek, Jakub Haken, Jan Hála, Tomáš Kadič, Martin Lakatoš, Karel Matoušek, Jiří Moos vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček
6. Jakub Haken
11. Tomáš Kadič
39. Jiří Moos
53., 60. Roman Borek
4. Lukáš Vaněček
26. 3. 19 19:00 MIKU2 Petřiny 09 FC Notorkros FK 2. 6:3 (3:1)
Domácí měli celý zápas pod kontrolou a zaslouženě vyhráli.
Petřiny 09 FC Notorkros FK
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Daniel Prosenc – Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Petr Lipnický, Petr Menzl, Lukáš Rohlík, Patrik Škorpil, Jan Zenkl