Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 18.6.19 | 19:00 | MIKU1 | Notorkros FK Zmaštěný stroje SC | 11. | 2:4 |
Út 4.6.19 | 19:00 | MIKU2 | Kojots United Notorkros FK | 10. | 3:2 |
Út 28.5.19 | 19:00 | MIKU4 | Notorkros FK K.K.K. | 9. | 0:0 |
Út 21.5.19 | 19:00 | MIKU4 | Jacobs Notorkros FK | 8. | 4:4 |
Út 7.5.19 | 19:00 | MIKU3 | Notorkros FK Hoblina Jižák FC | 7. | 12:1 |
Út 30.4.19 | 19:00 | MIKU2 | Rebel Circus Notorkros FK | 6. | 3:2 |
Út 23.4.19 | 19:00 | MIKU3 | Notorkros FK Tatran Válec | 5. | 1:2 |
Út 16.4.19 | 19:00 | MIKU4 | Real Praha A Notorkros FK | 4. | 3:3 |
Út 2.4.19 | 19:00 | MIKU1 | Notorkros FK Prastará dáma | 3. | 3:4 |
Út 26.3.19 | 19:00 | MIKU2 | Petřiny 09 FC Notorkros FK | 2. | 6:3 |
Út 19.3.19 | 19:00 | MIKU2 | Notorkros FK One Team, One Dream | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rebel Circus | 11 | 10 | 0 | 1 | 39:18 | 20 |
2. | Jacobs | 11 | 8 | 1 | 2 | 44:20 | 17 |
3. | Petřiny 09 FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 40:32 | 16 |
4. | Kojots United | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:33 | 11 |
5. | Hoblina Jižák FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:43 | 10 |
6. | Prastará dáma | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:35 | 10 |
7. | Real Praha A | 11 | 3 | 3 | 5 | 36:45 | 9 |
8. | Tatran Válec | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:44 | 9 |
9. | One Team, One Dream | 11 | 4 | 3 | 4 | 32:22 | 7 |
10. | Notorkros FK | 11 | 1 | 4 | 6 | 33:31 | 6 |
11. | Zmaštěný stroje SC | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:53 | 6 |
12. | K.K.K. | 11 | 2 | 1 | 8 | 14:29 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 10.5.19 | 18:15 | BECH | Papíráci CF Periferie United (HL4E) |
Pá 10.5.19 | 19:30 | BECH | Nalejto 1.FC Městská policie (HL4E) |
Pá 10.5.19 | 20:45 | BECH | Real Praha B Dropa FC B (HL8K) |
Čt 20.6.19 | 18:45 | MALES | Pražský axiom Canary FC (HL8I) |
Čt 20.6.19 | 20:00 | MALES | Kelímci 3.FC Slamník I.USP (HL7G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bechtold Tomáš | 11 | 9 |
Chládek Michal | 5 | 1 |
Hrdinka Adam | 9 | 0 |
Lipnický Petr | 6 | 2 |
Menzl Petr | 9 | 2 |
Novák Jaroslav | 5 | 12 |
Prosenc Daniel | 9 | 0 |
Rohlík Lukáš | 9 | 2 |
Ryšica Pavel | 6 | 3 |
Škorpil Patrik | 11 | 0 |
Vojtech Miroslav | 1 | 0 |
Zajíček Svatoslav | 3 | 0 |
Zenkl Jan | 8 | 2 |