Ne 24.3.19 17:15 HOSTI NBND FC S.N.F. A   (HL5I)
Ne 24.3.19 18:30 HOSTI Améby AFC B Vzteklé Želvičky   (HL6K)
Čt 6.6.19 18:15 ARIT Airconquest F.F.C. Rarach FC   (HL8C)
Čt 6.6.19 19:30 ARIT Deko VET Stýbla Ďáblic VET   (VL3B)
Čt 6.6.19 20:45 ARIT Prtzalona C.F. AC Tylen   (HL7H)

21. 6. 19 18:00 P2 My Heliport SK 11. 2:4 (1:3)
Heliport rychle vyrovnal, navíc v závěru první půle vstřelil dva góly a tím rozhodl o osudu utkání. Trnka
My Heliport SK
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Aleš Vaníček vs Martin Dienstbier – Marek Foglar, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Gabriel Szuma
20., 35. Lukáš Rejmon 20. Kamil Kos
28. Marek Foglar
29. Ondřej Prejzek
39. Alan Mašláni
9. 6. 19 17:15 HOSTI Heliport SK Lipodur FC A 10. 1:0 (0:0)
Na počátku aktivnější Lipodur vychytal gólman Heliportu, který pak z náhodné šance dal jediný vítězný gól.
Heliport SK Lipodur FC A
Martin Dienstbier – Marek Foglar, Michal Kolář, Kamil Kos, Ladislav Kučera, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma vs Jakub Valeš – Jakub Ács, Jiří Jaroš, Roman Tůma, Dominik Turchich, Tomáš Valeš, Jakub Vindiš
51. Ondřej Prejzek
31. 5. 19 19:30 STOD Legendy FC Heliport SK 9. 1:1 (0:1)
I přestože byli domácí lepším týmem v první půli, skórovali jen hosté náhodným gólem. Ve druhé půli dokázali domácí srovnat až v padesáté minutě. Snažili se strhnout hru na svou stranu, ale hosté remízu ubránili zuby nehty.
Legendy FC Heliport SK
Pavel Macák – Tomáš Havlín, Jakub Klucký, Jan Macák, Jiří Macák, Lukáš Mišanik, Martin Ondra, Tomáš Rejlek, David Zamrzla vs Martin Dienstbier – Marek Foglar, Michal Kolář, Kamil Kos, Alan Mašláni, Ondřej Prejzek, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma
50. Jiří Macák 14. Miroslav Rubeš
19. 5. 19 17:30 DEKAN Heliport SK Horsis heads 8. 0:0 (0:0)
První poločas příliš fotbalové krásy nenabídl, a protože se ani v druhém poločase nepodařilo prolomit ani jednu z obran, rozešli se soupeři smírně.
Heliport SK Horsis heads
Martin Dienstbier – Kamil Kos, Ladislav Kučera, Viktor Kulíšek, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma vs Jaroslav Šmiták – Stanislav Bartek, Jan Burda, Ondřej Havel, Jan Havelka, Zdeněk Kricner, Vladimír Němeček, Štěpán Prodanec
10. 5. 19 19:15 P1 Heliport SK Žlutá křídla 7. 2:2 (0:0)
Zasloužená dělba bodů. Procházka
Heliport SK Žlutá křídla
Martin Dienstbier – Marek Foglar, Michal Kolář, Ladislav Kučera, Viktor Kulíšek, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek vs Václav Musil – Radovan Chalupka, Josef Dub, Jakub Fajfr, Jan Jaroš, Martin Jaroš, Jakub Pečánka, Oldřich Petránek, Michal Šmíd
32. Ondřej Prejzek
38. Viktor Kulíšek
50. Jakub Pečánka
52. Martin Jaroš
5. 5. 19 20:00 DEKAN DDR FC Heliport SK 6. 3:3 (2:2)
Zasloužená remíza v pohodovém utkání. Smetana
DDR FC Heliport SK
Michal Chovanec – Luboš Bláha, Lukáš Chytráček, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Jan Lejsek, Jan Pouska, Pavel Pudil, Tomáš Pudil, Miroslav Sedláček vs Martin Dienstbier – Marek Foglar, Ladislav Kučera, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Ondřej Prejzek, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma
4. Luboš Bláha
10. Miroslav Sedláček
48. Jan Pouska
3. Alan Mašláni
27. Viktor Kulíšek
54. Ondřej Prejzek
28. 4. 19 15:00 HANSP Heliport SK Bruchos HFC 5. 1:1 (0:0)
Bojovná hra se spravedlivým koncem. Janča
Heliport SK Bruchos HFC
Martin Dienstbier – Michal Kolář, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma vs Filip Čabrádek – Jaroslav Červený, Martin Cibulka, Adam Doležal, Tomáš Heger, Martin Macháček, Jan Macík ml., Jan Macík st., Jan Makarský, David Valeš
43. Alan Mašláni 40. Tomáš Heger
14. 4. 19 18:30 HOSTI 1.FC Zahradní Město Heliport SK 4. 1:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas v poklidném tempu. Zahradní Město mělo celý zápas víc ze hry, Heliport ale ubránil remízu. Norman David
1.FC Zahradní Město Heliport SK
Jakub Tomeš – Dominik Dobšíček, Tomáš Hyánek, Dávid Luteran, Michael Málek, Tomáš Palme, Šimon Štrop vs Martin Dienstbier – Marek Foglar, Ladislav Kučera, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Aleš Pelikán, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma
21. Dávid Luteran 4. OG
5. 4. 19 18:15 HOSTI Heliport SK Šnek FC A 3. 1:3 (1:1)
Odpověď na úvodní trefu Heliportu ze šesté minuty našel Šnek za čtyři. Pak již utkání v prvním poločase gól nepřineslo. Ve druhé půli vzal vše na sebe Nosek, který zápas rozhodl dvěma góly.
Heliport SK Šnek FC A
Ondřej Prejzek – Martin Dienstbier, Marek Foglar, Michal Kolář, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Miroslav Rubeš vs Tomáš Matuna – Ondřej Bazal, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
6. Miroslav Rubeš 50 Miroslav Rubeš 10. Tomáš Vávra
43., 57. Pavel Nosek
50. Petr Trella
31. 3. 19 18:45 MIKU4 Rasta Velbloudi Heliport SK 2. 4:0 (2:0)
Utkání průměrné úrovně skončilo jasným vítězstvím týmu Rasta Velbloudi. Trnka
Rasta Velbloudi Heliport SK
Alexandr Czapek – Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Marek Vaculík vs Martin Dienstbier – Marek Foglar, Michal Kolář, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Miroslav Rubeš, Gabriel Szuma
13., 37. Ondřej Sekyrka
20. Marek Vaculík
51. Pavel Fábera
22. 3. 19 20:45 HOSTI Heliport SK Hells Bells 1.FC 1. 3:0 (1:0)
Heliport trefoval góly, Hells Bells pouze brankovou konstrukci. Čapla
Heliport SK Hells Bells 1.FC
Martin Dienstbier – Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Jakub Reimar, Miroslav Rubeš vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Martin Koula, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Vladimír Mrlík, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Miroslav Rosiar