Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.19 | 17:45 | MIKU1 | Lachtánci 1.WC Šméčka | 11. | 7:6 |
St 13.11.19 | 18:00 | HRAB2 | Šméčka Stará dáma | 10. | 3:6 |
Čt 7.11.19 | 19:00 | P3 | Inter Bubeneč Šméčka | 9. | 2:3 |
St 30.10.19 | 19:30 | BECH | Šméčka Princ Praha FC | 8. | 5:2 |
St 23.10.19 | 19:30 | DEKAN | BongoBongo AC Šméčka | 7. | 3:1 |
St 16.10.19 | 19:00 | MIKU4 | Šméčka Pozdní sběr II | 6. | 3:2 |
St 9.10.19 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Šméčka | 5. | 1:5 |
St 2.10.19 | 18:15 | BECH | Šméčka Palouček AC | 4. | 5:5 |
St 18.9.19 | 20:15 | ZABEH | Barclays Šméčka | 3. | 2:1 |
St 11.9.19 | 19:00 | METE2 | Šméčka Mystique Dynamo CF | 2. | 2:2 |
Po 2.9.19 | 20:30 | STER1 | 4 TD Ala Bundy A Šméčka | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | GFC Regent A | 11 | 8 | 1 | 2 | 35:24 | 17 |
2. | Barclays | 11 | 7 | 2 | 2 | 47:21 | 16 |
3. | Stará dáma | 11 | 8 | 0 | 3 | 70:45 | 16 |
4. | Mystique Dynamo CF | 11 | 5 | 3 | 3 | 37:32 | 13 |
5. | Palouček AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:35 | 11 |
6. | 4 TD Ala Bundy A | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:28 | 11 |
7. | Šméčka | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:34 | 10 |
8. | Inter Bubeneč | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:33 | 9 |
9. | Lachtánci 1.WC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:54 | 9 |
10. | Pozdní sběr II | 11 | 4 | 0 | 7 | 37:38 | 8 |
11. | BongoBongo AC | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:43 | 8 |
12. | Princ Praha FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 26:62 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 19.9.19 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Jawa-Suprtechno A (SVL2B) |
Čt 19.9.19 | 18:15 | ZAK | Sedm zbabělých SUP Sokol Vysočany SUP (SVL3C) |
Po 21.10.19 | 19:15 | TEMPO | Vysmátí zajíci B Zelení lenochodi FC (HL8A) |
Po 21.10.19 | 20:30 | TEMPO | Smutný potapěči Prague Gunners (HL2B) |
Ne 17.11.19 | 16:15 | P2 | Plameňák MFK SoClose United (HL7L) |
Ne 17.11.19 | 17:30 | P2 | Beerchester United Sokol Vysočany C (HL7L) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Hruška Adam | 10 | 2 |
Kasal Pavel | 11 | 12 |
Koranda Tomáš | 10 | 5 |
Král Dorian | 10 | 2 |
Lošonský Martin | 3 | 0 |
Mašek Jan | 7 | 2 |
Pecháček Vít | 9 | 2 |
Petrmann David | 9 | 1 |
Požár Marek | 10 | 1 |
Šmolík Jiří | 9 | 6 |
Vyšohlíd Tomáš | 7 | 2 |