Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.19 | 17:45 | MIKU4 | Stará dáma 4 TD Ala Bundy A | 11. | 6:4 |
St 13.11.19 | 18:00 | HRAB2 | Šméčka Stará dáma | 10. | 3:6 |
St 6.11.19 | 20:45 | BECH | Princ Praha FC Stará dáma | 9. | 3:10 |
St 30.10.19 | 18:00 | SCBEC | Stará dáma Pozdní sběr II | 8. | 6:3 |
St 23.10.19 | 18:15 | BECH | Palouček AC Stará dáma | 7. | 5:12 |
St 16.10.19 | 19:15 | SCBEC | Stará dáma Mystique Dynamo CF | 6. | 6:4 |
St 9.10.19 | 20:30 | SCBEC | Lachtánci 1.WC Stará dáma | 5. | 4:8 |
St 2.10.19 | 19:00 | MIKU4 | Stará dáma Inter Bubeneč | 4. | 0:6 k. |
St 18.9.19 | 17:00 | HANSP | BongoBongo AC Stará dáma | 3. | 3:11 |
St 11.9.19 | 19:15 | ZAK | Stará dáma GFC Regent A | 2. | 3:5 |
Út 3.9.19 | 17:45 | MIKU4 | Barclays Stará dáma | 1. | 5:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | GFC Regent A | 11 | 8 | 1 | 2 | 35:24 | 17 |
2. | Barclays | 11 | 7 | 2 | 2 | 47:21 | 16 |
3. | Stará dáma | 11 | 8 | 0 | 3 | 70:45 | 16 |
4. | Mystique Dynamo CF | 11 | 5 | 3 | 3 | 37:32 | 13 |
5. | Palouček AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:35 | 11 |
6. | 4 TD Ala Bundy A | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:28 | 11 |
7. | Šméčka | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:34 | 10 |
8. | Inter Bubeneč | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:33 | 9 |
9. | Lachtánci 1.WC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:54 | 9 |
10. | Pozdní sběr II | 11 | 4 | 0 | 7 | 37:38 | 8 |
11. | BongoBongo AC | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:43 | 8 |
12. | Princ Praha FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 26:62 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 7.10.19 | 17:45 | ZABEH | VV Vokra VV Indus VET (VL1A) |
Po 7.10.19 | 19:00 | ZABEH | Limita Tream Deam FC (HL7B) |
Po 7.10.19 | 20:15 | ZABEH | Oratoř Kobylisy Green shock FC (HL5B) |
Út 29.10.19 | 17:45 | MIKU1 | Kerata Chíjos Lunochod 1.MFK B (HL8E) |
Út 29.10.19 | 19:00 | MIKU1 | Boží bojovníci Notorkros FK (HL7D) |
Út 29.10.19 | 20:15 | MIKU1 | Klokan club Perón V Rokoska VET B (VL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Berger Jakub | 2 | 0 |
Brusch Ondřej | 10 | 25 |
Čapek Pavel | 2 | 4 |
Hajný Michal | 5 | 4 |
Hořínek Michal | 5 | 2 |
Husenský Nicolas | 10 | 10 |
Kopecký Libor | 10 | 12 |
Kotek Michal | 1 | 0 |
Kroš Jan | 8 | 0 |
Kulhavý Václav | 10 | 7 |
Novák Ondřej | 3 | 4 |