Po 7.10.19 17:45 ZABEH VV Vokra VV Indus VET   (VL1A)
Po 7.10.19 19:00 ZABEH Limita Tream Deam FC   (HL7B)
Po 7.10.19 20:15 ZABEH Oratoř Kobylisy Green shock FC   (HL5B)
Út 29.10.19 17:45 MIKU1 Kerata Chíjos Lunochod 1.MFK B   (HL8E)
Út 29.10.19 19:00 MIKU1 Boží bojovníci Notorkros FK   (HL7D)
Út 29.10.19 20:15 MIKU1 Klokan club Perón V Rokoska VET B   (VL1A)

27. 11. 19 17:45 MIKU4 Stará dáma 4 TD Ala Bundy A 11. 6:4 (1:2)
Velmi vyrovnané utkání, které pro sebe domácí rozhodli až v závěru druhé půle. Husák
Stará dáma 4 TD Ala Bundy A
Michal Hořínek – Ondřej Brusch, Pavel Čapek, Michal Hajný, Nicolas Husenský, Libor Kopecký, Jan Kroš, Václav Kulhavý vs Milan Sapík – Peter Brťka, Jan Čermák, Jiří Jindra, Ondřej Kotal, Jan Ptáček, Jiří Šebesta, Václav Svoboda
8., 36., 50. Pavel Čapek
39., 47., 48. Ondřej Brusch
54 Ondřej Brusch 11., 32. Peter Brťka
21. Václav Svoboda
36. Jiří Šebesta
13. 11. 19 18:00 HRAB2 Šméčka Stará dáma 10. 3:6 (1:3)
Rychlé tempo, hlavně ze strany hostů. Důraz a přesnost v koncovce rozhodly o výhře Staré dámy. Šméčka zachránil od většího přídělu brankář.
Šméčka Stará dáma
Marek Požár – Adam Hruška, Pavel Kasal, Tomáš Koranda, Dorian Král, Jan Mašek, Vít Pecháček, David Petrmann, Jiří Šmolík, Tomáš Vyšohlíd vs Jan Kroš – Ondřej Brusch, Michal Hajný, Nicolas Husenský, Libor Kopecký, Václav Kulhavý, Ondřej Novák
46., 60. Václav Kulhavý
6. 11. 19 20:45 BECH Princ Praha FC Stará dáma 9. 3:10 (1:2)
Zápas měl tempo, přesnost i i herní disciplínu u obou týmů. Rozhodl vstup do druhého poločasu, kdy hosté dvěma góly odskočili a dál svůj náskok navyšovali.
Princ Praha FC Stará dáma
Mikuláš Veselý – Martin Pospíšil, Martin Sehnal, Ondřej Sehnal, Pavel Urbanec, Pavel Věchet vs Jan Kroš – Ondřej Brusch, Michal Hajný, Nicolas Husenský, Libor Kopecký, Václav Kulhavý, Ondřej Novák
56. Libor Kopecký
30. 10. 19 18:00 SCBEC Stará dáma Pozdní sběr II 8. 6:3 (3:2)
Rychlý fotbal. Stará dáma měla převahu už v prvním poločase a po přestávce dominovala.
Stará dáma Pozdní sběr II
Jan Kroš – Ondřej Brusch, Nicolas Husenský, Libor Kopecký, Michal Kotek, Václav Kulhavý vs Miroslav Malý – Jakub Ngo, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika, Jiří Žirovnický
3., 29., 33., 52. Ondřej Brusch
27., 40. Nicolas Husenský
16. Ondřej Štika
21., 59. Ondřej Štefančik
23. 10. 19 18:15 BECH Palouček AC Stará dáma 7. 5:12 (0:8)
Dlouhé a perfektní představení Staré dámy. Ta po první půli vedla 8:0, pak pustila ke hře i Palouček, který toho využil i díky příchodu opozdilce Junase a začal také dávat góly. Druhou část Palouček těsně vyhrál 5:4, ale náskok z první části byl nedosažitelný.
Palouček AC Stará dáma
Jakub Kadeřábek – Vojtěch Frula, Radek Jiroušek, Ivan Junas, Tomáš Kamler, Zbyněk Krulich, Ondřej Miček, Lukáš Vizingr vs Jan Kroš – Ondřej Brusch, Michal Hořínek, Nicolas Husenský, Libor Kopecký, Václav Kulhavý, Ondřej Novák
47. Nicolas Husenský
16. 10. 19 19:15 SCBEC Stará dáma Mystique Dynamo CF 6. 6:4 (3:2)
Pěkné utkání. Dynamo ztratilo už v prvním poločase vedení 2:0 a Stará dáma vedla 3:2. Ve druhém poločase přišlo vyrovnání, ale Stará dáma nakonec o výhru nepřišla. Hošek
Stará dáma Mystique Dynamo CF
Václav Kulhavý – Jakub Berger, Ondřej Brusch, Michal Hořínek, Nicolas Husenský, Libor Kopecký, Jan Kroš vs Martin Hrubeš – Michal Burda, Marek Daněček, Jan Lenz, Jan Malý, Aleš Moravec
17., 36. Nicolas Husenský
20., 28., 52., 57. Ondřej Brusch
7. Aleš Moravec
15. Michal Burda
32. Jan Lenz
54. Jan Malý
9. 10. 19 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Stará dáma 5. 4:8 (2:3)
Pohledný zápas odehraný ve svižném tempu. Převaha hostů se projevila až ve druhém poločase. Roman Schich
Lachtánci 1.WC Stará dáma
Ivo Tyburec – Štěpán Blaška, Martin Chaloupka, Martin Grof, Radek Janouš, Martin Kamarád, Ladislav Skalský, Martin Špička, Michal Václavek, Tomáš Voříšek vs Jan Kroš – Jakub Berger, Ondřej Brusch, Nicolas Husenský, Libor Kopecký, Václav Kulhavý