Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.19 | 18:15 | BECH | Princ Praha FC Barclays | 11. | 0:14 |
Po 11.11.19 | 20:45 | STER1 | 4 TD Ala Bundy A Princ Praha FC | 10. | 6:0 |
St 6.11.19 | 20:45 | BECH | Princ Praha FC Stará dáma | 9. | 3:10 |
St 30.10.19 | 19:30 | BECH | Šméčka Princ Praha FC | 8. | 5:2 |
St 23.10.19 | 20:45 | BECH | Pozdní sběr II Princ Praha FC | 7. | 7:3 |
St 16.10.19 | 20:45 | BECH | Princ Praha FC Palouček AC | 6. | 1:3 |
St 9.10.19 | 20:45 | BECH | Mystique Dynamo CF Princ Praha FC | 5. | 4:3 |
St 2.10.19 | 20:45 | BECH | Princ Praha FC Lachtánci 1.WC | 4. | 7:2 |
St 18.9.19 | 20:45 | BECH | Inter Bubeneč Princ Praha FC | 3. | 4:2 |
St 11.9.19 | 20:45 | BECH | Princ Praha FC BongoBongo AC | 2. | 5:3 |
St 4.9.19 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Princ Praha FC | 1. | 4:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | GFC Regent A | 11 | 8 | 1 | 2 | 35:24 | 17 |
2. | Barclays | 11 | 7 | 2 | 2 | 47:21 | 16 |
3. | Stará dáma | 11 | 8 | 0 | 3 | 70:45 | 16 |
4. | Mystique Dynamo CF | 11 | 5 | 3 | 3 | 37:32 | 13 |
5. | Palouček AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:35 | 11 |
6. | 4 TD Ala Bundy A | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:28 | 11 |
7. | Šméčka | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:34 | 10 |
8. | Inter Bubeneč | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:33 | 9 |
9. | Lachtánci 1.WC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:54 | 9 |
10. | Pozdní sběr II | 11 | 4 | 0 | 7 | 37:38 | 8 |
11. | BongoBongo AC | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:43 | 8 |
12. | Princ Praha FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 26:62 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 19.9.19 | 19:15 | TEMPO | Super Naděje B Gold La Plate (SVL2B) |
Čt 19.9.19 | 20:30 | TEMPO | Tuscarora 03 Real Oranjes (HL7H) |
Pá 18.10.19 | 18:45 | TEMPO | Na zdraví p.Macháčka Los Bimbananos (HL6I) |
Pá 18.10.19 | 20:00 | TEMPO | Torpedo Barrandov Erko Kbely (HL2B) |
Ne 10.11.19 | 16:15 | MIKU3 | Liviroff SC Strašný kouře FC (HL8O) |
Ne 10.11.19 | 17:30 | MIKU3 | Pornolištičky Sporting GCL (HL7J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Armawan I Wayan Edi | 1 | 0 |
Machuta Robert | 6 | 1 |
Merta Gede Agus | 2 | 0 |
Novotný Ladislav | 8 | 1 |
Petřek Daniel | 1 | 0 |
Pospíšil Martin | 9 | 5 |
Sehnal Martin | 10 | 2 |
Sehnal Ondřej | 8 | 0 |
Šícha Milan | 6 | 5 |
Smolka Petr | 5 | 6 |
Sutisna I Gede | 1 | 0 |
Švambera Jan | 4 | 2 |
Tisovský Ondřej | 7 | 0 |
Urbanec Pavel | 10 | 0 |
Věchet Pavel | 6 | 2 |
Veselý Mikuláš | 9 | 0 |