St 17.4.19 19:30 TEMPO Demínka A Budvarka B   (HL8G)
St 17.4.19 20:45 TEMPO Serus AC Kovárna PC   (HL7E)
St 15.5.19 19:30 TEMPO Budvarka B Notorlet Stodůlky   (HL8G)
St 15.5.19 20:45 TEMPO Alibi Gólostroje FC   (HL5E)
St 29.5.19 19:30 TEMPO Budvarka B Pětka   (HL8G)
St 29.5.19 20:45 TEMPO Alibi Kluci z Vršovic   (HL5E)

20. 6. 19 20:45 HOSTI Lucián FC SUP Veget FC SUP 11. 4:1 (3:0)
Domácí byli fotbalovější a herně lepší. Po zásluze si tak odnášejí dva body. Novotný
Lucián FC SUP Veget FC SUP
Luboš Vaculík – Karel Borek, Filip Burda, David Davídek, Miloš Kraus, Luboš Řeháček, Martin Šeran, Miloš Zenkl vs Petr Lédl – Ján Chromek, Ján Dzvoník, Jiří Holub, Tomáš Kočí, Karel Kulhánek, Stanislav Malíř, Jiří Michalec, Ctirad Udatný
5. David Davídek
12., 40. Luboš Řeháček
18. Martin Šeran
38. Stanislav Malíř
3. 6. 19 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Lucián FC SUP 10. 5:6 (0:2)
Aktivnější hosté využili své šance a zvítězili, i když domácí mocně dotahovali.
Flamengo FC SUP Lucián FC SUP
Jan Ander – Pavel Brož, Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Karel Haškovec, Jiří Křepínský, Antonín Vích vs Jiří Kuděj – David Davídek, George Kisugite, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Luboš Vaculík
48., 54. Petr Čížek
55., 56., 57. Zdeněk Foubík
8., 48., 53., 55. Jiří Kuděj
18., 54. David Davídek
27. 5. 19 18:15 DEKAN Lucián FC SUP Kings of Kent B.O. 9. 2:8 (2:3)
Zasloužené vítězství hostů, především díky efektivnímu zakončení. Martin Hejný, Anatol Špak
Lucián FC SUP Kings of Kent B.O.
Václav Kohout – Karel Borek, Filip Burda, David Davídek, George Kisugite, Miloš Kraus, Jiří Kuděj, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Luboš Vaculík vs Tomáš Zach – Pavel Bulín, Jan Falc, David Kantor, Jiří Kordovský, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Pavel Špirek, Milan Žák
14. George Kisugite
26. Filip Burda
2., 3., 53. Pavel Bulín
9. Milan Žák
48., 50., 60. Stanislav Rattay
49. Jiří Kordovský
14. 5. 19 19:15 HRAB1 Felix club super Lucián FC SUP 8. 0:0 (0:0)
Pěkné utkání, i když žádný gól nepadl. Hošek
Felix club super Lucián FC SUP
Lubomír BrychtaTomáš Běloch, Roman Chadima, Milan Jánský, Alexandros Koranis, Milan Musil, David Řezníček, Jan Šrejma, Milan Studecký, František Študent vs Václav Kohout – George Kisugite, Miloš Kraus, Jiří Kuděj, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Martin Šeran, Luboš Vaculík
6. 5. 19 18:15 HOSTI Lucián FC SUP Čechie 12° SUP 7. 1:2 (0:0)
Čechie byla od začátku fotbalovější a jen díky výbornému výkonu gólmana Luciánu bylo až do konce o co hrát. Kohout
Lucián FC SUP Čechie 12° SUP
Václav Kohout – Filip Burda, David Davídek, George Kisugite, Miloš Kraus, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Luboš Vaculík, Miloš Zenkl vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Miroslav Hlad, Luboš Kasa, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
53. David Davídek 42 David Davídek 37. Jiří Štróbl
42. Miroslav Hlad
29. 4. 19 19:30 DEKAN Berušky B Lucián FC SUP 6. 1:7 (0:2)
Zápas se odehrál za silného deště. Vyhráli hosté.
Berušky B Lucián FC SUP
Evžen Vacek – Josef Blecha, Michal Buriánek, Jiří Hájek, Robert Kreibich, Petr Krištůfek, Roman Pučelík, Miroslav Svoboda, Robert Zemánek vs Václav Kohout – Karel Borek, Filip Burda, David Davídek, Miloš Kraus, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček
40. Petr Krištůfek 9., 25., 50., 60. Karel Borek
55., 58. Miloš Kraus
59. Luboš Řeháček
15. 4. 19 20:15 METE2 Lucián FC SUP Valník 5. 3:1 (0:1)
Slušný fotbal od obou celků. Lucián šetřil v prvním poločase pohybem a Valník využil šanci. V druhém poločase se Lucián dostal do hry a přitlačil soupeře, třikrát skóroval a ovládl zápas.
Lucián FC SUP Valník
Václav Kohout – Karel Borek, Filip Burda, David Davídek, Martin Davídek, George Kisugite, Miloš Kraus, Luboš Řeháček vs Miroslav Chloupek – Milan Bartoš, Radek Dvořák, Petr Mengler, Jan Mráz, Oldřich Šára, Zdeněk Sokol
39., 50. Luboš Řeháček
45. Miloš Kraus
24. Zdeněk Sokol
11. 4. 19 20:15 ZABEH Super Naděje B Lucián FC SUP 4. 6:5 (2:4)
V prvním poločase byla hra v poli vyrovnaná, avšak Lucián byl efektivnější v proměňování šancí. Ve druhém poločase ve 34. minutě dali domácí kontaktní gól a navíc měli několik tutovek. Hosté ale ve 47. minutě opět zvýšili po chybě brankáře. Poslední pětiminutovka ale patřila Super Naději, která výsledek otočila. Socher
Super Naděje B Lucián FC SUP
Petr Materna – Vojtěch Engelmann, Jan Kehár, Michal Král, Pavel Listík, Ladislav Němec, Michal Pozníček, Jiří Prokop vs Václav Kohout – David Davídek, Miloš Kraus, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Luboš Vaculík, Zdeněk Zemanec