Ne 9.9.07 15:00 zzZARUB A - klub 90 United clans   (HL3D)
Ne 9.9.07 16:15 zzZARUB Berlínští lvi Vokra VV   (HL2B)
Ne 9.9.07 17:30 zzZARUB Botič FC Samson Bonella B   (HL5H)
St 3.10.07 19:00 METE1 Eden 1999 Queens Park Club   (HL3B)
Pá 19.10.07 19:00 P2 AGP 83 Kanálpucers PL   (HL6E)
Pá 19.10.07 20:15 P2 Akta - rez Inter Lotyšák B   (HL2A)

26. 11. 07 20:00 TEMPO Smutný potapěči Inter Lotyšák A 11. 3:2 (0:1)
V 1.poločase vyrovnané utkání, kdy Potapěči měli více vyložených šancí, které bravurně likvidoval brankář Lotyšáku. Poločas nakonec vyhráli hosté 0:1. Po přestávce přidal Inter druhý gól a v 50.minutě vedl už o dvě branky. Potapěči dali všechny síly do útoku a to se vyplatilo. Nakonec zápas vyhráli 3:2 a zajistili si letošní titul. Filip Cihelka, Michal Šebek
Smutný potapěči Inter Lotyšák A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Pavel Bek – Jan Beneš, Matěj Brabec, Milan Čáp, Jan Kahuda, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Tomáš Stejskal, Ladislav Tesař
52., 60. Václav Nechvíla
58. Petr Dedek
24. Matěj Brabec
50. Jan Kahuda
51. Pavel Bek
12. 11. 07 19:30 BECH Inter Lotyšák A Santa Tranta PC A 10. 5:5 (1:2)
Velmi vyhecované utkání. Lotyšák neustále prohrával, měl trochu smůly, když orazítkoval několikrát tyč branky hostů. Na druhé straně naopak střelecky zářil hráč Čejka, který střílel nečekané a zároveň krásné branky. Domácí se neustále snažili útočit, ale z brejků naopak inkasovali. Remíza je vzhledem k průběhu utkání spravedlivá, ale pro hosty trochu krutá, když zvážíme, že vyrovnání přišlo v poslední minutě a ještě to byl vlastní gól.
Inter Lotyšák A Santa Tranta PC A
Pavel Bek – Matěj Brabec, Milan Čáp, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Tomáš Stejskal, Ladislav Tesař vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Žemla
24. Tomáš Stejskal
44., 54. Matěj Brabec
59. Jaroslav Šimek
60. OG
12., 16., 32., 48. David Čejka
58. Antonín Příkaský
11. 11. 07 20:00 P1 S.N.F. A Inter Lotyšák A 9. 1:7 (0:3)
Naprosto jednoznačná záležitost v podání Interu. Lotyšák přehrával domácí ve všech směrech. Stínem utkání byly neustálé diskuse hostujících hráčů s rozhodčími. To vše za rozhodnutého průběhu i skóre, což se jevilo jako naprosto zbytečné. Takto si hosté připsali dvě žluté karty a nebylo daleko i k vyloučení.
S.N.F. A Inter Lotyšák A
Marián Pašiak – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Marek Šveda, Tomáš Taraba vs Pavel Bek – Matěj Brabec, Milan Čáp, Jan Kahuda, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Jan Syrovátka, Ladislav Tesař
56. Jan Kahuda
22. 10. 07 20:45 ARIT Inter Lotyšák A Šumavan-Balkán 8. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém ovšem dokázali skórovat pouze střelci Lotyšáku. Kapoun ovšem rozdělil svou přízeň rovnoměrně oběma brankářům. Tomáš Vais, Michal Juna
Inter Lotyšák A Šumavan-Balkán
Pavel Bek – Jan Beneš, Matěj Brabec, Milan Čáp, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Tomáš Stejskal, Ladislav Tesař vs Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Michal Dochtor, Jakub Krob, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Martin Šírl
36. Tomáš Stejskal
47. Jaroslav Šimek
56. Petr Kapoun
42. OG
16. 10. 07 16:30 zzBALK Městská policie Inter Lotyšák A 7. 1:6 (1:2)
Kvalitní utkání, kde hosté získali zaslouženě vítězství.
Městská policie Inter Lotyšák A
Petr Jůzek – Tomáš Harant, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Martin Oppel, Petr Skřivan, Jan Tezner, Aleš Unger vs Pavel Bek – Matěj Brabec, Milan Čáp, Jan Kahuda, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Tomáš Stejskal, Ladislav Tesař
10. Tomáš Harant 15. Matěj Brabec
29. Tomáš Stejskal
44. Jan Kahuda
49. Radek Sláma
52. Tomáš Petrák
57. Jaroslav Šimek
8. 10. 07 19:00 P2 Inter Lotyšák A Klokan Perón club A 6. 4:3 (3:1)
Klokani začali velmi vlažně a byli za to potrestáni tříbrankovým náskokem Lotyšáku po dvaceti minutách. Poté se vzchopili a do poločasu stačili snížit. Po změně stran se dále tlačili kupředu, přežili i penaltu a ve 53.minutě dokázali vyrovnat. Přesto nakonec Lotyšák strhl vítězství na svou stranu brankou z 58 minuty. Kohout
Inter Lotyšák A Klokan Perón club A
Pavel Bek – Matěj Brabec, Jan Kahuda, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, David Nosek, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Tomáš Stejskal, Ladislav Tesař vs Luboš Ancin – Ondřej Bálek, Jiří Franěk, Pavel Hašek, Lukáš Kučera, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml.
4., 20. Jaroslav Šimek
8. Radek Sláma
58. Matěj Brabec
23. Pavel Hašek
32., 53. Lukáš Kučera
1. 10. 07 20:30 ZAK Inter Lotyšák A Vojenské lesy 5. 5:3 (3:1)
Utkání zahájili náporem hosté, když otevřeli skóre již ve 3. minutě. A následovalo i několik dalších brankových příležitostí, které však zůstaly nevyužity. Domácím se podařilo v 16. minutě vyrovnat a od té doby ležela na hostech pomyslná deka. Ještě ve 37. minutě se přiblížili na rozdíl jediného gólu a vrhli všechny síly do útoku, ale soupeř je potrestal dalšími brankami. Inter Lotyšák tak ukončil sérii prvoligových utkání Vojenských lesů bez porážky. Nutno konstatovat, že Lotyšák byl kompaktnějším týmem a jeho vítězství je zasloužené. Ladislav Němec
Inter Lotyšák A Vojenské lesy
Pavel Bek – Matěj Brabec, Milan Čáp, Jan Kahuda, David Nosek, Tomáš Petrák, Radek Sláma, Tomáš Stejskal, Ladislav Tesař vs David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, Josef Dufek, David Frič, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek, Adam Randák
16., 25., 43. Matěj Brabec
27. Ladislav Tesař
58. Milan Čáp
3., 37. Petr Bartejs
59. Lukáš Hrabák
24. 9. 07 20:30 HRAB1 HS Praha Inter Lotyšák A 4. 2:2 (2:0)
Utkání bylo odpovídající 1.lize a remíza byla spravedlivá. Pavel Živný
HS Praha Inter Lotyšák A
Michal Klíma – Aleš Deré, Jan Kaše, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Karel Tošnar, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík vs Pavel Bek – Jan Beneš, Milan Čáp, Jan Kahuda, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák
3. Aleš Deré
26. Karel Tošnar
40. Jan Kahuda
43. David Nosek
12. 9. 07 20:30 ZAK Inter Lotyšák A Ferri FC 3. 8:1 (4:1)
Zápas vypadal ze začátku vyrovnaně. Po první čvrthodině hry se začala situace měnit na jednostranné utkání. Inter hrál výrazně lépe, přihrával si na jeden dotek a proměňoval šance. Patrik Boubín, Martin Vacek
Inter Lotyšák A Ferri FC
Aleš Kvasnička – Jan Beneš, Matěj Brabec, Milan Čáp, Jan Kahuda, David Nosek, Jaroslav Šimek vs Marek Kutina – Martin Bednář, Radek Hanzák, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Otcovský, Jan Vavroušek, Miroslav Vavroušek
15., 47. Jaroslav Šimek
19. Milan Čáp
24. Jan Kahuda
28., 31., 49. Matěj Brabec
55. Jan Beneš
10. Tomáš Otcovský
10. 9. 07 19:30 zzCZU Úterní hosté Ski FC A Inter Lotyšák A 2. 2:1 (1:0)
Nádherné utkání o kterém se dá říci, že se hrála první liga. Inter nedal tři tutovky a tak se prosadili Hosté. Po vyrovnání to vypadalo na dělbu bodů, ale Dostálek před koncem rozhodl o vítězství domácích Hostů. Na hřišti nebylo slabých hráčů. Opravdu fajn podívaná. Jiří Kuděj, Luboš Řeháček
Úterní hosté Ski FC A Inter Lotyšák A
Roman Slavík – Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Tomáš Drbal, Jan Mikeš, Petr Seidel, Jan Zeman vs Pavel Bek – Jan Beneš, Milan Čáp, Jan Kahuda, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Radek Sláma, Tomáš Stejskal
25. Martin Doležal
52. Tomáš Dostálek
37. Tomáš Petrák
3. 9. 07 17:00 zzNOVOB Inter Lotyšák A Boston HS 1. 5:2 (3:2)
Utkání ve vysokém tempu se zpočátku vyvíjelo lépe pro Boston, ale Beneš díky své střelecké pohotovosti dovedl Lotyšák k zaslouženému vítězství. Jiří Hroník, Arnošt Barták
Inter Lotyšák A Boston HS
Pavel Bek – Jan Beneš, Matěj Brabec, Milan Čáp, Jiří Janoušek, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Tomáš Stejskal vs David Maršál – Zdeněk Antoš, Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Ondřej Myška, David Telvak, Martin Vyroubal