Út 2.10.07 19:00 METE1 Kontis 1.FC Martini BC   (HL4B)
St 17.10.07 18:00 HRAB3 Eden 1999 Cvrčci FC   (HL3B)
St 17.10.07 19:15 HRAB3 Vršáci VET Sklenářka S.G.   (VL3B)
St 17.10.07 20:30 HRAB3 Restaurace U Pecků A Megafloors.cz   (HL2A)
Pá 26.10.07 19:00 TEMPO Mastný tyče Akta - rez   (HL2A)
Pá 26.10.07 20:15 TEMPO Los Bimbananos AGP 83   (HL6E)

26. 11. 07 19:30 zzCZU Úterní hosté Ski FC A Ferri FC 11. 3:1 (0:1)
Přes nepřízeň počasí předvedly oba týmy rychlý a technický fotbal. Po brzkém gólu hostů se domácí vzpamatovali až ve 38.minutě, kdy stav zápasu srovnali a do konce zápasu soupeře přehrávali jak kombinačně tak gólově. Další příděl branek zastavil brankář hostí. Václav Blažek, Tomáš Kaprálek
Úterní hosté Ski FC A Ferri FC
Roman Slavík – Petr Čížek, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, Petr Pícha ml., Petr Seidel, Jan Zeman vs Marek Kutina – František Hanzák, Radek Hanzák, Martin Mareček, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Miroslav Vavroušek
38., 44. Jan Mikeš
52. Petr Seidel
1. Radek Hanzák
12. 11. 07 19:00 P2 Ferri FC Boston HS 10. 0:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla větší zkušenost hráčů vítězného týmu. Ladislav Němec, Petr Materna
Ferri FC Boston HS
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Martin Halbich – Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Jakub Krajíček, Ondřej Myška, Martin Vyroubal
29., 52. Josef Hrodek
33. Martin Jelínek
5. 11. 07 20:00 TEMPO Smutný potapěči Ferri FC 9. 3:2 (2:1)
Domácí byli vyjma 10 minut v  druhém poločasu lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili. Vladimír Lhota, Patrik Boubín
Smutný potapěči Ferri FC
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Josef Moravec, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
26. Petr Dedek
30. Jiří Trunečka
42. Martin Vrzal
12. Tomáš Strnad
47. Martin Bednář
22. 10. 07 19:30 BECH Ferri FC Santa Tranta PC A 8. 3:4 (1:2)
První poločas hraný ve vysokém tempu. Santa se ujala vedení, ale Ferri dokázali odpovědět kontaktním gólem. V druhém poločase Santa dokázala zvýšit svůj náskok už na rozdíl tří branek, ovšem zlepšeným výkonem Ferri ke konci hrací doby se Santa musela o výsledek obávat až do konce utkání. Josef Körner ml., Josef Körner st.
Ferri FC Santa Tranta PC A
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Radek Linert, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
25. Miroslav Vavroušek
51. František Hanzák
59. Radek Hanzák
8., 20. David Čejka
37., 46. Petr Stupka
15. 10. 07 19:00 P3 S.N.F. A Ferri FC 7. 2:4 (2:0)
Fotbal nemá logiku. V prvním poločase byli lepší domácí a kontrolovali zápas. Druhý poločas byl naprosto jiný. Tým Ferri dal 4 góly, jednou trefili břevno, dvakrát zazvonila tyč. A domácí už jen čekali na konec zápasu. Martin Tichý, Pavel Tichý
S.N.F. A Ferri FC
Tomáš Taraba – Roman Bačák, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Vladislav Ščiklin, Petr Sedláček vs Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Martin Mareček, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
20. Petr Sedláček
29. Martin Havelka
33., 40. Radek Hanzák
57. Miroslav Vavroušek
59. Jan Svoboda
8. 10. 07 20:45 ARIT Ferri FC Šumavan-Balkán 6. 1:5 (0:1)
Výborné, rychlé, slušně hrané utkání, ve kterém postupem času přebíralo otěže zápasu do svých rukou mužstvo hostů, zvláště zásluhou nezištně hrajícího R. Šírla. Jiskřičku naděje pro domácí vykřesal Vavroušek, ale brzy ji zhasil opět Šírl. Zdeněk Fiala, Karel Chaloupka
Ferri FC Šumavan-Balkán
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Martin Mareček, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Michal Dochtor, Lubomír Karda, Tomáš Králíček, Jakub Krob, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Karel Poláček, Radek Šírl, Jiří Vimr
39. Miroslav Vavroušek 12., 37., 40. Radek Šírl
52. Pavel Adámek
55. Martin Maxant
1. 10. 07 18:15 HANSP Městská policie Ferri FC 5. 10:1 (3:0)
Utkání mělo jednoznačný průběh, protože hráči týmu Městská policie vedli do poločasu o tři branky. Po změně stran se hra už proměnila v exhibici. Nakonec hráči týmu Ferri zaznamenali alespoň čestný úspěch.
Městská policie Ferri FC
Jiří Sedláček – Leoš Grmela, Tomáš Harant, Petr Jůzek, Michal Kožuch, Libor Martinček, Martin Oppel, Petr Skřivan, Jan Tezner, Aleš Unger vs Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Linert, Martin Mareček, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda, Jan Vavroušek, Miroslav Vavroušek
3., 55. Michal Kožuch
17., 45. Libor Martinček
23., 36., 52. Tomáš Harant
31., 57. Jan Tezner
58. Petr Skřivan
37. Jan Svoboda
24. 9. 07 17:00 DEKAN Ferri FC Klokan Perón club A 4. 3:0 (1:0)
Vysoce kvalitní utkání, ve kterém nechyběla rychlost, bojovnost i technika. Klokani si sice vytvořili územní převahu a dominovali míči, góly však stříleli pouze domácí. Robert Chačaturov
Ferri FC Klokan Perón club A
Josef Kulich – Martin Bednář, František Hanzák, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Jan Vavroušek, Miroslav Vavroušek vs Luboš Ancin – Ondřej Bálek, Pavel Hašek, Lukáš Kučera, Tomáš Pecháček, Zdeněk Šauer, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml.
10. Tomáš Strnad
36. Jan Svoboda
38. Martin Mareček
13 Martin Bednář
47 Jan Svoboda
12. 9. 07 20:30 ZAK Inter Lotyšák A Ferri FC 3. 8:1 (4:1)
Zápas vypadal ze začátku vyrovnaně. Po první čvrthodině hry se začala situace měnit na jednostranné utkání. Inter hrál výrazně lépe, přihrával si na jeden dotek a proměňoval šance. Patrik Boubín, Martin Vacek
Inter Lotyšák A Ferri FC
Aleš Kvasnička – Jan Beneš, Matěj Brabec, Milan Čáp, Jan Kahuda, David Nosek, Jaroslav Šimek vs Marek Kutina – Martin Bednář, Radek Hanzák, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Otcovský, Jan Vavroušek, Miroslav Vavroušek
15., 47. Jaroslav Šimek
19. Milan Čáp
24. Jan Kahuda
28., 31., 49. Matěj Brabec
55. Jan Beneš
10. Tomáš Otcovský
10. 9. 07 20:30 HRAB1 Ferri FC HS Praha 2. 1:5 (1:3)
Utkání výborné úrovně především díky výkonu vítězného týmu. Tým H S soupeře předčil v kombinaci i v přesnosti zakončení. O vítězi brzy nebylo pochyb.
Ferri FC HS Praha
Marek Kutina – František Hanzák, Radek Hanzák, Radek Linert, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Jaroslav Samec – Aleš Deré, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Miloš Pytlíček, Karel Tošnar, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík, Zdeněk Vořechovský
28. Miroslav Vavroušek 8., 33. Zdeněk Vořechovský
9. Zdeněk Kuneš
27. Roman Kolín
50. Aleš Deré
3. 9. 07 20:30 ZAK Ferri FC Vojenské lesy 1. 0:5 (0:3)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Tým Vojenských lesů v zápase dominoval, rozhodující náskok si vytvořil v první půli a po změně stran už jen kontroloval vývoj. Josef Körner ml., Josef Körner st.
Ferri FC Vojenské lesy
Marek Kutina – František Hanzák, Radek Hanzák, Radek Linert, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Otcovský, Jaroslav Špaček, Tomáš Strnad, Jan Svoboda vs David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, Jan Filípek, Daniel Pašek, Adam Randák