Pá 7.9.07 19:00 P2 AGP 83 Torpédo Hulín FC   (HL6E)
Pá 7.9.07 20:15 P2 Akta - rez Terron AC Bozi A   (HL2A)
Út 25.9.07 19:00 P1 CK pánbu nás netrestej Fugas CF B   (HL7D)
Út 25.9.07 20:15 P1 Kent Po Útlumu 06   (VL3A)
Pá 5.10.07 19:00 P2 Růžoví delfínci 97,2 Hučák PI FC   (HL4C)
Pá 5.10.07 20:15 P2 Pyjavíce FK Chroustova lokomotiva   (HL5D)

26. 11. 07 20:15 P1 S.N.F. A Městská policie 11. 4:4 (3:0)
Utkání hrané na velice těžkém terénu. Ve 12.minutě vedli domácí již 3:0 a zdálo se, že je rozhodnuto. Druhý poločas byl ve znamení tlaku Policie. Podařilo se jí srovnat a nakonec přidal ještě každý tým po gólu. Petr Deršák
S.N.F. A Městská policie
Marek Šveda – Roman Bačák, Pavel Čech, Jaroslav Dryák, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna vs Jiří Sedláček – Martin Crkal, Tomáš Harant, Michal Klimáček, Michal Kožuch, Karel Kreuzer, Vladimír Panýrek, Aleš Unger, Roman Vyšata
42. Vladimír Panýrek
12. 11. 07 18:15 BECH Klokan Perón club A S.N.F. A 10. 5:5 (3:4)
Domácí doplatili na pozdní příchod několika hráčů a zároveň velmi vlažný začátek, kdy inkasovali ve 4 hráčích v poli. Jakmile doplnili stavy, začali soupeře přehrávat. S.N.F. však trestalo Klokany z brejků. Domácí by si zasloužili vyhrát, ale v poslední minutě si těžce vybojované vedení nechali vzít. Kohout
Klokan Perón club A S.N.F. A
Jan Jelínek – Jiří Franěk, Pavel Hašek, Zdeněk Koukal, Zdeněk Šauer, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml. vs Marek Šveda – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Marián Pašiak
9., 25. Jan Jelínek
13. Jiří Franěk
31., 53. Pavel Hašek
5 Robert Staněk ml. 2., 16., 28., 59. Pavel Čech
12. OG
11. Martin Havelka
11. 11. 07 20:00 P1 S.N.F. A Inter Lotyšák A 9. 1:7 (0:3)
Naprosto jednoznačná záležitost v podání Interu. Lotyšák přehrával domácí ve všech směrech. Stínem utkání byly neustálé diskuse hostujících hráčů s rozhodčími. To vše za rozhodnutého průběhu i skóre, což se jevilo jako naprosto zbytečné. Takto si hosté připsali dvě žluté karty a nebylo daleko i k vyloučení.
S.N.F. A Inter Lotyšák A
Marián Pašiak – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Marek Šveda, Tomáš Taraba vs Pavel Bek – Matěj Brabec, Milan Čáp, Jan Kahuda, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Jan Syrovátka, Ladislav Tesař
56. Jan Kahuda
22. 10. 07 20:30 HRAB3 HS Praha S.N.F. A 8. 4:4 (1:2)
Slušně hrané utkání, kde nebylo znát, že H S Praha hrají pouze ve čtyřech v poli. Utkání skončilo spravedlivou remízou, když vyrovnal brankář H S. Lukáš Michl, David Ronn
HS Praha S.N.F. A
Jaroslav Samec – Aleš Deré, Miloš Pytlíček, Karel Tošnar, Tomáš Tvrdík vs Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Vladislav Ščiklin, Petr Sedláček
13., 40., 41. Aleš Deré
59. Jaroslav Samec
10., 30., 50. Petr Sedláček
58. Jiří Pak
15. 10. 07 19:00 P3 S.N.F. A Ferri FC 7. 2:4 (2:0)
Fotbal nemá logiku. V prvním poločase byli lepší domácí a kontrolovali zápas. Druhý poločas byl naprosto jiný. Tým Ferri dal 4 góly, jednou trefili břevno, dvakrát zazvonila tyč. A domácí už jen čekali na konec zápasu. Martin Tichý, Pavel Tichý
S.N.F. A Ferri FC
Tomáš Taraba – Roman Bačák, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Vladislav Ščiklin, Petr Sedláček vs Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Martin Mareček, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
20. Petr Sedláček
29. Martin Havelka
33., 40. Radek Hanzák
57. Miroslav Vavroušek
59. Jan Svoboda
8. 10. 07 19:30 zzCZU Úterní hosté Ski FC A S.N.F. A 6. 9:2 (5:2)
Úterní hosté už v desáté minutě vedli, ale soupeř za pár minut vyrovnal. Zaskočení domácí dostali po chvilce další branku a prohrávali 1:2.  Zápas však do konce první poloviny obrátili a poločas vyhráli v poměru 5:2. Druhá polovina již byla zcela pod jejich taktovkou a skóre se zastavilo na stavu 9:2. Michal Zatrapa, Jan Koutecký
Úterní hosté Ski FC A S.N.F. A
Roman Slavík – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Martin Doležal, Jan Mikeš, Petr Pícha ml., Jan Zeman vs Jan Taraba – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Vladislav Ščiklin, Petr Sedláček
15. Michal Perna
2. 10. 07 20:15 P3 S.N.F. A Boston HS 5. 5:1 (2:1)
Kvalitní utkání se zlomilo třetí brankou v síti hostů. Hráči Quo měli celý zápas více ze hry, ale soustředěná obrana S.N.F. jim víc než jeden gól vstřelit nedovolila. A naopak S.N.F. trestali z rychlých brejků. Richard Peer, Kohout
S.N.F. A Boston HS
Tomáš Taraba – Roman Bačák, Pavel Čech, Jiří Pak, Vladislav Ščiklin, Petr Sedláček, Jan Taraba vs David Maršál – Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Jakub Krajíček, Martin Vyroubal
7., 39. Jiří Pak
14. Petr Sedláček
48. Vladislav Ščiklin
57. Pavel Čech
13. Josef Hrodek
24. 9. 07 20:00 TEMPO Smutný potapěči S.N.F. A 4. 8:2 (2:1)
V prvním poločase měli Potapěči problém s dobře hrající obranou SNF. Po přestávce se již kvalita projevila a Potapěči vcelku v klidném tempu zaslouženě zvítězili. Martin Džbánek, Jan Beneš
Smutný potapěči S.N.F. A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs David Krahulík – Roman Bačák, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Vladislav Ščiklin, Petr Sedláček, Přemysl Sůva, Jan Taraba, Tomáš Taraba
51. Jiří Pak
17. 9. 07 17:45 zzNKBE S.N.F. A Santa Tranta PC A 3. 7:1 (4:0)
Zápas hraný v 1.půli ve vysokém tempu. 2.poločas byl kvůli rozdílu ve skóre už spíše přátelský. Šance byly na obou stranách, ale na straně hostí byla i neschopnost vstřelit gól. Roman Dušek, David Lonk
S.N.F. A Santa Tranta PC A
David Krahulík – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Marek Šveda, Jan Taraba, Tomáš Taraba vs Petr Kubík – Milan Čáp, David Čejka, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
5., 30., 56. Petr Sedláček
21. Pavel Čech
30. Tomáš Taraba
36. Marek Šveda
38. Michal Perna
50. Petr Stupka 25. Petr Stupka
10. 9. 07 20:30 ZAK Vojenské lesy S.N.F. A 2. 2:1 (1:0)
K utkání se nedostavil delegovaný ani žádný jiný rozhodčí, takže po dohodě bylo řízení zápasu svěřeno zástupci S.N.F. panu Dryákovi. Hned v první minutě se Bartejs ocitl před prázdnou brankou, ale zaváhal. Úvodních 10 minut měly Lesy mírnou převahu, ale soupeř se prezentoval dobrou obranou, takže se šance příliš nerodily. Pěknou šanci měl v 11.minutě hostující Čech, ale v pádu nemířil přesně. Skóre se poprvé měnilo v 17.minutě, když Čaba přistrčil míč Dohnalovi a ten dělovkou propálil brankáře Krahulíka. Do přestávky pak byli aktivnější hráči S.N.F. a Schneider v brance Lesů se měl co ohánět. Po změně stran získali Vojenské lesy na pár minut územní převahu, Bartejs však tentokrát neměl střelecký den. Ačkoliv měl čtyři tutovky, vyšel naprázdno. Hrálo se nahoru dolů a na obou stranách zazvonila břevna. V 53.minutě vybojoval Randák míč pro Čabu, který dělovkou do šibenice nedal brankáři šanci a zvýšil na 2:0. V následujících minutách vrhli hráči S.N.F. všechny síly do útoku a zle zatápěli defenzivě Vojenských lesů. Tři minuty před koncem se dočkali, když Čech pokazil brankáři Lesů čisté konto. Závěrečné minuty byly dramatické, ale skóre se už nezměnilo. Dryák, Zukal
Vojenské lesy S.N.F. A
David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, David Frič, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek, Adam Randák, Jaromír Šmerda vs David Krahulík – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Jan Taraba, Tomáš Taraba
17. Jiří Dohnal
53. Ladislav Čaba
3. 9. 07 20:45 ARIT Šumavan-Balkán S.N.F. A 1. 5:0 (1:0)
Dobré a rychlé utkání, ve kterém S.N.F. platilo za hrubé chyby. Hráno velice slušně. Václav Kovařík, Petr Turínek
Šumavan-Balkán S.N.F. A
Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Petr Dochtor, Jakub Krob, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Miroslav Miller, Karel Poláček, Jiří Vimr vs Tomáš Taraba – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Marek Šveda, Jan Taraba