St 5.9.07 17:00 zzS1 Dynamit Baterie A Viktorčin smích   (HL6C)
St 5.9.07 18:15 zzS1 Folprecht 1.FC Suchdol sabres A   (HL2A)
St 19.9.07 16:30 zzS1 GK Ohradní A The Wall   (HL8D)
St 19.9.07 17:45 zzS1 Gepard AFC Suchdol sabres A   (HL2A)
Pá 9.11.07 17:00 HANSP Pradox 1.FC Santa Tranta PC B   (HL7D)
Pá 9.11.07 18:15 HANSP Suchdol sabres A Nemesis   (HL2A)

26. 11. 07 19:30 zzCZU Úterní hosté Ski FC A Ferri FC 11. 3:1 (0:1)
Přes nepřízeň počasí předvedly oba týmy rychlý a technický fotbal. Po brzkém gólu hostů se domácí vzpamatovali až ve 38.minutě, kdy stav zápasu srovnali a do konce zápasu soupeře přehrávali jak kombinačně tak gólově. Další příděl branek zastavil brankář hostí. Václav Blažek, Tomáš Kaprálek
Úterní hosté Ski FC A Ferri FC
Roman Slavík – Petr Čížek, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, Petr Pícha ml., Petr Seidel, Jan Zeman vs Marek Kutina – František Hanzák, Radek Hanzák, Martin Mareček, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Miroslav Vavroušek
38., 44. Jan Mikeš
52. Petr Seidel
1. Radek Hanzák
12. 11. 07 20:30 ZAK Vojenské lesy Úterní hosté Ski FC A 10. 5:1 (2:1)
Od první minuty vyrovnané utkání, kde se zpočátku mnoho gólových šancí neurodilo. Skóre se změnilo až ve dvacáté minutě po lobu Dostálka. Vyrovnání přišlo o dvě minuty později dělovkou Bartejse. Domácí poté získali převahu a před poločasem Pašek dostal Vojenské lesy do vedení, po nezištné přihrávce Čejky. Po poločase hosté zahráli malou domů, tu vystihl Bartejs a skóre se opět měnilo. Poté snad konečně protrhl střeleckou smůlu domácí Čejka a minutu před koncem uzavřel skóre na 5:1 Randák.
Vojenské lesy Úterní hosté Ski FC A
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Josef Dufek, Radek Hochmeister, Miloš Krátký, Daniel Pašek, Adam Randák vs Roman Slavík – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Roman Fulín, Jan Mikeš, Petr Pícha ml., Jan Zeman
22., 34. Petr Bartejs
28. Daniel Pašek
45. Ladislav Čejka
59. Adam Randák
20. Tomáš Dostálek
5. 11. 07 19:30 zzCZU Boston HS Úterní hosté Ski FC A 9. 1:4 (0:1)
Velmi vypjatý a tvrdě odehraný zápas bez hrubých faulů. Úterní hosté rozhodli o svém jasném vítězství v poslední minutě utkání.
Boston HS Úterní hosté Ski FC A
Martin Halbich – Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Jakub Krajíček, Ondřej Myška vs Roman Slavík – Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Michal Krimlák, Jan Mikeš, Jan Zeman
47. Josef Hrodek 9. Jan Zeman
45. Tomáš Dostálek
58. Martin Doležal
59. Jan Mikeš
29. 10. 07 19:30 zzCZU Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči 8. 5:1 (1:1)
Byli jsme svědky rozdílu mezi utkáním nejvyšší Hanspaulské soutěže a 4.veteránské, kterou jsme pískali před tím. Nebe a dudy. Potapěči se rychle ujali vedení, avšak Hosté byli po celý zápas lepší. Potapeči se k zakončení dostávali těžkopádněji a utkání tím pádem po zásluze prohráli.
Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči
Roman Slavík – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Roman Fulín, Jan Mikeš, Petr Seidel, Libor Spurný, Jan Zeman vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
19. Tomáš Fitzel
41., 53. Martin Doležal
49. Libor Spurný
57. Tomáš Dostálek
48 Libor Spurný 2. Tomáš Kounovský
15. 10. 07 19:30 zzCZU Santa Tranta PC A Úterní hosté Ski FC A 7. 5:4 (3:1)
V nervózním utkání začali lépe domácí a do poločasu vedli o dvě branky. Navíc soupeře nepouštěli do vážnějších šancí. Ve druhém dějství se obraz hry otočil, hosté útočili a domácí bránili. Výhra domácích byla přesto zasloužená. Oldřich Bílek, Oldřich Bílek
Santa Tranta PC A Úterní hosté Ski FC A
David Čejka – Petr Kubík, Jan Musel, Jakub Pospíchal, Antonín Příkaský, Petr Žemla vs Roman Slavík – Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, Petr Pícha ml., Petr Seidel, Jan Zeman
8. David Čejka
10., 16. Petr Žemla
32. Jan Musel
55. OG
1. Tomáš Fitzel
47., 52. Petr Seidel
8. 10. 07 19:30 zzCZU Úterní hosté Ski FC A S.N.F. A 6. 9:2 (5:2)
Úterní hosté už v desáté minutě vedli, ale soupeř za pár minut vyrovnal. Zaskočení domácí dostali po chvilce další branku a prohrávali 1:2.  Zápas však do konce první poloviny obrátili a poločas vyhráli v poměru 5:2. Druhá polovina již byla zcela pod jejich taktovkou a skóre se zastavilo na stavu 9:2. Michal Zatrapa, Jan Koutecký
Úterní hosté Ski FC A S.N.F. A
Roman Slavík – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Martin Doležal, Jan Mikeš, Petr Pícha ml., Jan Zeman vs Jan Taraba – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Vladislav Ščiklin, Petr Sedláček
15. Michal Perna
1. 10. 07 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Úterní hosté Ski FC A 5. 3:2 (2:2)
Výborné utkání, hrané v tempu a s řadou krásných akcí. Šumavan měl navrch, ale řadu šancí neproměnil. Úterní hosté předvedli také pohledný fotbal a bod si určitě zasloužili. David Ronn, Tomáš Fencl
Šumavan-Balkán Úterní hosté Ski FC A
Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Michal Dochtor, Petr Dochtor, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Karel Poláček, Martin Pospíšil vs Roman Slavík – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Jan Mikeš, Petr Seidel, Jan Zeman
11. Martin Pospíšil
18. Pavel Adámek
43. Martin Maxant
8. Jan Mikeš
18. Martin Doležal
25. 9. 07 17:45 zzBALK Úterní hosté Ski FC A Městská policie 4. 4:1 (3:0)
Utkání s jasným průběhem, ve kterém Úterní hosté předčili svého soupeře v nasazení, územní převaze i ve střelbě gólů. Petr Deršák, Jan Tumpach
Úterní hosté Ski FC A Městská policie
Roman Slavík – Petr Čížek, Robert Čížek, Tomáš Dostálek, Ladislav Houzar, Jan Mikeš, Petr Seidel, Jan Zeman vs Jiří Sedláček – Pavel Černý, Leoš Grmela, Petr Jůzek, Karel Kreuzer, Vladimír Panýrek, Petr Skřivan, Jan Tezner, Aleš Unger
3. Petr Seidel
8. Tomáš Dostálek
12. Jan Mikeš
35. Petr Čížek
59. Karel Kreuzer
17. 9. 07 19:30 zzCZU Klokan Perón club A Úterní hosté Ski FC A 3. 9:6 (6:2)
Zápas začal o 15 min. později kvůli poruše světel, kterých i tak po celý zapas svítila jen polovina. Úterní hosté začali o jednoho hráče méně který dorazil až ve 40. minutě. To bylo dost pozdě a projevilo se to také na výsledku. I když se Hosté snažili jak chtěli na soupeře nestačili. Přes všechny problémy to byl hezký zápas se spoustou branek a bez zákeřných faulů, radost pískat.
Klokan Perón club A Úterní hosté Ski FC A
Luboš Ancin – Jan Cibula, Jiří Franěk, Lukáš Kučera, Tomáš Pecháček, Robert Staněk ml., Ondřej Vaňous vs Roman Slavík – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Petr Seidel