7. Klokan Perón club A 11 5 1 5 42:42 11

Ne 16.9.07 15:00 ZAK Sokol Vysočany A M - Bubo A   (HL3D)
Ne 16.9.07 16:15 ZAK Atlanta Žižkov FC Pražské Peklo   (HL5I)
Ne 16.9.07 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Free team   (HL6L)
Ne 16.9.07 18:45 ZAK Befeleme Debakl FC   (HL6L)
Ne 16.9.07 20:00 ZAK Black angels 1.FC VET Calvados FC   (VL4A)

26. 11. 07 20:15 P1 S.N.F. A Městská policie 11. 4:4 (3:0)
Utkání hrané na velice těžkém terénu. Ve 12.minutě vedli domácí již 3:0 a zdálo se, že je rozhodnuto. Druhý poločas byl ve znamení tlaku Policie. Podařilo se jí srovnat a nakonec přidal ještě každý tým po gólu. Petr Deršák
S.N.F. A Městská policie
Marek Šveda – Roman Bačák, Pavel Čech, Jaroslav Dryák, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna vs Jiří Sedláček – Martin Crkal, Tomáš Harant, Michal Klimáček, Michal Kožuch, Karel Kreuzer, Vladimír Panýrek, Aleš Unger, Roman Vyšata
42. Vladimír Panýrek
12. 11. 07 20:45 ARIT Městská policie Šumavan-Balkán 10. 3:9 (1:2)
Po nervózním prvním poločase vedl Šumavan o dva góly a zdálo se, že druhá půle bude jiskrnější. Místo toho Policie úplně odpadla a nebylo co řešit. Tři góly byly výsledkem spíše uvolnění hry Šumavanu, než tlaku Policistů. Ti se přesto snažili, ale snaha není vše.
Městská policie Šumavan-Balkán
Jiří Sedláček – Tomáš Harant, Petr Jůzek, Michal Kožuch, Karel Kreuzer, Aleš Unger, Roman Vyšata vs Miloš Maršíček – Pavel Adámek, Lubomír Karda, Martin Maxant, Karel Poláček, Martin Šírl
43. Karel Poláček
5. 11. 07 20:30 ZAK Městská policie Vojenské lesy 9. 1:4 (0:1)
Tým policistů nastoupil v optimální sestavě s chutí bodovat a zachránit tak ještě 1. ligu. Lépe však začali hosté a hrálo se převážně na půlce MP, ale bez gólového vyjádření. Vojenské lesy dostal do vedení v poslední minutě prvního poločasu Bartejs. Po změně stran pokračovali hosté v aktivní hře a přidávali i branky. Soupeř postupem času odpadával a hráči Vojenských lesů měli šance i na dvouciferný výsledek, ale už nic neproměnili a paradoxně skóroval domácí Vyšata. Eugen Klíma, Jan Strachan
Městská policie Vojenské lesy
Jiří Sedláček – Leoš Grmela, Tomáš Harant, Michal Klimáček, Michal Kožuch, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Petr Skřivan, Jan Tezner, Aleš Unger, Roman Vyšata vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Josef Dufek, Jan Filípek, Vladimír Kargl, Daniel Pašek, Adam Randák
58. Roman Vyšata 30., 41., 44. Petr Bartejs
49. Vladimír Kargl
22. 10. 07 19:15 ZAK Klokan Perón club A Městská policie 8. 3:1 (2:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém tým Městské policie v prvním poločase mohl jít do vedení, ale nakonec rozhodla střelecká potence týmu Klokan.
Klokan Perón club A Městská policie
Erik Löffler – Lukáš Debnár, Pavel Hašek, Jan Jelínek, Zdeněk Koukal, Lukáš Kučera, Petr Štáf ml. vs Petr Jůzek – Leoš Grmela, Tomáš Harant, Michal Klimáček, Michal Kožuch, Libor Martinček, Martin Oppel, Petr Skřivan, Jan Tezner
3., 41. Lukáš Kučera
10. Pavel Hašek
28. Tomáš Harant
16. 10. 07 16:30 zzBALK Městská policie Inter Lotyšák A 7. 1:6 (1:2)
Kvalitní utkání, kde hosté získali zaslouženě vítězství.
Městská policie Inter Lotyšák A
Petr Jůzek – Tomáš Harant, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Martin Oppel, Petr Skřivan, Jan Tezner, Aleš Unger vs Pavel Bek – Matěj Brabec, Milan Čáp, Jan Kahuda, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Tomáš Stejskal, Ladislav Tesař
10. Tomáš Harant 15. Matěj Brabec
29. Tomáš Stejskal
44. Jan Kahuda
49. Radek Sláma
52. Tomáš Petrák
57. Jaroslav Šimek
8. 10. 07 20:30 HRAB3 HS Praha Městská policie 6. 6:0 k.
Hráči Městské policie se k utkání nedostavili v dostatečném počtu.
HS Praha Městská policie
Jaroslav Samec – Jan Kaše, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Miloš Pytlíček, Karel Tošnar vs
1. 10. 07 18:15 HANSP Městská policie Ferri FC 5. 10:1 (3:0)
Utkání mělo jednoznačný průběh, protože hráči týmu Městská policie vedli do poločasu o tři branky. Po změně stran se hra už proměnila v exhibici. Nakonec hráči týmu Ferri zaznamenali alespoň čestný úspěch.
Městská policie Ferri FC
Jiří Sedláček – Leoš Grmela, Tomáš Harant, Petr Jůzek, Michal Kožuch, Libor Martinček, Martin Oppel, Petr Skřivan, Jan Tezner, Aleš Unger vs Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Linert, Martin Mareček, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda, Jan Vavroušek, Miroslav Vavroušek
3., 55. Michal Kožuch
17., 45. Libor Martinček
23., 36., 52. Tomáš Harant
31., 57. Jan Tezner
58. Petr Skřivan
37. Jan Svoboda
25. 9. 07 17:45 zzBALK Úterní hosté Ski FC A Městská policie 4. 4:1 (3:0)
Utkání s jasným průběhem, ve kterém Úterní hosté předčili svého soupeře v nasazení, územní převaze i ve střelbě gólů. Petr Deršák, Jan Tumpach
Úterní hosté Ski FC A Městská policie
Roman Slavík – Petr Čížek, Robert Čížek, Tomáš Dostálek, Ladislav Houzar, Jan Mikeš, Petr Seidel, Jan Zeman vs Jiří Sedláček – Pavel Černý, Leoš Grmela, Petr Jůzek, Karel Kreuzer, Vladimír Panýrek, Petr Skřivan, Jan Tezner, Aleš Unger
3. Petr Seidel
8. Tomáš Dostálek
12. Jan Mikeš
35. Petr Čížek
59. Karel Kreuzer
18. 9. 07 17:45 zzBALK Městská policie Boston HS 3. 0:3 (0:0)
Pěkný zápas. Boston byl o něco fotbalovějším týmem, avšak často jeho střelci ztroskotávali na skvěle chytajícím Sedláčkovi v brance Městské policie. Až ve druhé půli se Boston dokázal prosadit i brankově. Jan Goll
Městská policie Boston HS
Jiří Sedláček – Pavel Černý, Tomáš Harant, Petr Jůzek, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Petr Skřivan, Jan Tezner vs Martin Halbich – Zdeněk Antoš, Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Ondřej Myška
33. Ondřej Myška
46. Josef Hrodek
50. Zdeněk Antoš
10. 9. 07 20:00 TEMPO Smutný potapěči Městská policie 2. 12:4 (5:1)
Smutný potapěči předvedli jak by se hanspaulka měla hrát. Přihrávky na jeden dotek, střelba ze všech možných i nemožných pozic, neustálý pohyb, útok ve čtyřech a vzápětí obrana v pěti lidech. Městská policie nehrála špatně, ale z její strany "zaujal" pouze věčně ublížený hráč Harant s neustálými připomínkami. Díky Potapěčům to i v dešti byla pěkná podívaná. Jan Krůta, Petr Hozman
Smutný potapěči Městská policie
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Jiří Sedláček – Pavel Černý, Tomáš Harant, Petr Jůzek, Michal Klimáček, Michal Kožuch, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Petr Skřivan