Ne 20.4.08 12:30 DEKAN Veleslavín Viktoria Lynx   (HL6I)
Ne 20.4.08 13:45 DEKAN Old Mosquitos Opatoff A K   (HL7K)
So 17.5.08 10:00 DEKAN Dynamit Vršovice Los Zewlos   (HL7F)
So 17.5.08 11:15 DEKAN F.R.F. mit vocet GoGo 1.NC   (HL7F)
Po 9.6.08 17:00 BECH Úterní hosté VET Válcovna plechu VET   (VL4A)
Po 9.6.08 18:15 BECH FC Střešovice Ecotoner   (VL4A)

24. 6. 08 19:30 DEKAN Rachot Marná snaha 11. 0:4 (0:0)
Ani se nechtělo věřit, že tým Marné snahy hraje sedmou ligu, rozhodně by se neztratil ani ve čtvrté. Hosté pěkně kombinovali a jasně Rachot přehrávali, i když brankově se prosadili až ve druhém poločase.
Rachot Marná snaha
Miroslav Kuneš – Marek Barák, Michael Bím, Martin Dubský, Miroslav Dubský, Milan Dvořák, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Michal Měkota, Michal Michálek, Petr Šofr, Karel Vytopil vs Vladimír Lacina – Jiří Janeček, Roman Kalčík, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Martin Veselý
37. Petr Procházka
49., 51., 57. Roman Kalčík
17. 6. 08 17:00 DEKAN Marná snaha Perpetis 10. 0:4 (0:2)
První poločas se hrál vyrovnaný, docela pěkný, kombinační fotbal v ospalém tempu. V samotném závěru si Perpetis vytvořil tlak, který zužitkoval dvěma góly. Marná snaha v druhém poločase v klidu dál kombinovala, ale k ničemu to nevedlo. Naopak Perpetis si pravidelně vytvářel šance a dvě z nich zužitkoval. Na obou stranách vynikli gólmani. Brankář Perpetis  měl práce méně a udržel si nulu. Gólman Marné snahy sice čtyřikrát lovil míč ze své sítě, ale i tak několikrát tým podržel. Daniel Žížala, Matouš Kačaba
Marná snaha Perpetis
Petr Kuželka – Jiří Janeček, Roman Kalčík, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda vs Karel Kaňok – Josef Conk, Lukáš Kaňok, Ivan Komanec, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko
28. Pavel Kraus
29. Jiří Ouhrabka
50. Josef Conk
56. Richard Smolko
3. 6. 08 17:00 DEKAN Marná snaha Vibromax 1985 9. 3:4 (2:1)
Byl to zápas jednoho muže: Mužíčka!!!
Marná snaha Vibromax 1985
Vladimír Lacina – Jiří Janeček, Roman Kalčík, Petr Kuželka, Milan Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad vs Pavel Hájek – Petr Burian, Jan Doseděl, Josef Doseděl, Ondřej Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Jiří Mužíček, Ondřej Mužíček, Lubomír Štorek
18., 46. Roman Kalčík
30. Jiří Janeček
28., 34., 38., 48. Ondřej Mužíček
27. 5. 08 17:00 DEKAN Marami 1.FC Marná snaha 8. 4:1 (2:1)
Pěkné utkání v němž po většinu hrací doby domácí hráli a hosté řečnili s rozhodčím. Vítězství domácích zajistilo bratrské trio Janků. Antonín Tichý, Pavel Živný
Marami 1.FC Marná snaha
Martin Weidenthaler – Petr Čech, Josef Černý, Martin Janků, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Michal Weidenthaler, Pavel Zajíček vs Petr Procházka – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad
16. Martin Janků
23. Radek Janků
42., 58. Michal Janků
12. Pavel Procházka 41. Miroslav Procházka
55. Martin Šejda
20. 5. 08 17:00 DEKAN Marná snaha Bohdalec PC 7. 1:3 (0:2)
Vyrovnaný zápas, hraný za trvalého deště, ovlivnil 1.gól vstřelený týmem Bohdalec. Hráči Marné snahy se snažili, ale stačili pouze snížit na 3:1.
Marná snaha Bohdalec PC
Vladimír Lacina – Jiří Janeček, Roman Kalčík, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Martin Veselý vs Patrik Ambrož – Jan Bohatý, Tomáš Hábl, Jan Štěpánek, Ladislav Štěpánek, Jiří Švejda
46. Jiří Janeček 20., 32. Jan Štěpánek
27. Tomáš Hábl
13. 5. 08 17:00 DEKAN AGP 83 Marná snaha 6. 1:1 (0:0)
Vyrovnané uktání skončilo asi zaslouženou remízou. Oba týmy, ale spálili dost šancí. Pavel Kroupa, Pavel Verner
AGP 83 Marná snaha
Daniel Lojda – David Bareš, Ondřej Pech, Jakub Rohlík, David Růžička, Michal Spurný, Vladimír Spurný, Lukáš Vajner vs Vladimír Lacina – Jiří Janeček, Roman Kalčík, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Martin Veselý
36. Lukáš Vajner 55. Petr Kuželka
29. 4. 08 17:00 DEKAN Marná snaha 4 TD Ala Bundy 5. 2:3 (1:0)
Marná snaha nedovedla využít početní převahu. 4TD hráli do 48. minuty bez střídaní, ale vlastními chybami se Snaha připravila o body.
Marná snaha 4 TD Ala Bundy
Vladimír Lacina – Jiří Janeček, Roman Kalčík, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Martin Veselý vs Jan Ondruš – Jan Albrecht, Jiří Ondruš, Jan Palkoska, Jan Řezníček, Igor Sloboda, Jan Stárek
21. Miroslav Procházka
51. Pavel Procházka
41., 50. Igor Sloboda
58. Jan Řezníček
22. 4. 08 19:00 METE1 Tsunami 99 Marná snaha 4. 3:1 (0:1)
Utkání bylo v prvním poločase vyrovnané a Marná Snaha vedla šťastným gólem. V druhém poločase hráčům Marné Snahy docházeli síly, protože neměli nikoho na střídání. Hráči Tsunami postupně dobývali branku Marné Snahy až se jim to uplatilo v podobě tří gólů. Luboš Kout
Tsunami 99 Marná snaha
Daniel Hejnyš – Jan Beran, David Burian, Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Martin Routa, Michael Štván, Dalibor Wijas vs Roman Kalčík – Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Martin Veselý
35. Jiří Kliner
50. Martin Routa
52. Martin Koranda
15. Martin Veselý
15. 4. 08 17:00 DEKAN Marná snaha Kulva PVC 3. 3:12 (1:7)
Co napsat? Výsledek hovoří za vše. Pavel Hrubeš, Radek Schnider
Marná snaha Kulva PVC
Petr Kuželka – Jiří Janeček, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Petr Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad, Martin Veselý vs Jan Polnar – Petr Hájek, Petr Procházka, Radovan Škor, Milan Švík, Martin Zajíc, Milan Zeman