St 14.4.10 18:15 ARIT Inter Mokušle Vykutálený prasátka   (HL8C)
St 14.4.10 19:30 ARIT SK Elet The Wall   (HL7D)
St 26.5.10 18:30 HRAB3 Strahovská 10 B Ratajski démoni   (HL7C)
St 26.5.10 19:45 HRAB3 s.Oliver B Senioři Praha B   (HL8E)
St 23.6.10 18:15 DEKAN Zachovalí Blesk VK VET A   (VL2B)
St 23.6.10 19:30 DEKAN Ness Czech F.C.K.   (HL7C)

22. 6. 10 18:15 zzANG Terasy KFC B DTS Praha 11. 4:3 (3:2)
Zvítězila zkušennost nad mládím, tedy hosty, kteří svými výroky nabudili domácí a ti zaslouženě vyhráli. Zdeněk Šebek, Daniel Rmoutil
Terasy KFC B DTS Praha
Dalibor Svoboda – Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Robert Staněk, Přemysl Tatíček vs Michal Řeřicha – Mario Dlouhý, Jan Hlucháň, Marek Holoubek, Ondřej Pavlíček, Jakub Vidman
10., 56. Přemysl Tatíček
25. Robert Staněk
28. Miroslav Pecháček
2. Jan Hlucháň
7., 48. Ondřej Pavlíček
15. 6. 10 17:00 HANSP DTS Praha Tazmánští čertíci 10. 2:2 (2:1)
Nemít domácí hráče Staňka, nemohli by pomýšlet na úspěch. Dokonce měl v poslední minutě na noze vítězný gól, ale hostující brankář byl na místě.
DTS Praha Tazmánští čertíci
Jakub Peterka – Mario Dlouhý, Jan Heler, Jan Hlucháň, Marek Holoubek, Ondřej Pavlíček, Jakub Poukar, Michal Řeřicha, Filip Staněk, Josef Uskoba, Jakub Vidman vs Matěj Kohout – Jan Formánek, Karel Hampl, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Tomáš Kubr, Ivan Málek, Matyáš Staněk, Michal Zbořil
17., 29. Filip Staněk 15. Karel Hampl
37. Matyáš Staněk
31. Matyáš Staněk
45. Matěj Kohout
8. 6. 10 18:15 ARIT Taurin 1.FC DTS Praha 9. 0:6 k.
DTS sice zvítězilo, ale morálním vítězem je Taurin. Slečna Kalousová sice není postrachem soupeře, ale DTS si s ní nedokázali 54 minut poradit Škoda jen, že její perfaktní lob ála Karel Poborský skončil ve vlastní brance. Utkání by ale nejvíce slušelo, kdyby se nikdy nehrálo. Stěhule
Taurin 1.FC DTS Praha
Jan Plešmíd – Pavel Cichra, Jiří Fišer, Radek Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Jiří Šidliák, Ivo Šíf, Jan Zapletal, Pavel Zvára vs Jakub Peterka – Daniel Benák, Mario Dlouhý, Marek Holoubek, Jakub Poukar, Michal Řeřicha, Filip Staněk, Jakub Vidman
54. OG
60. Filip Staněk
25. 5. 10 18:15 ARIT DTS Praha Sváteční mančaft 8. 1:0 (0:0)
Zajímavé utkání, ve kterém Sváteční mančaft zahazoval jednu šanci za druhou jako na běžícím pásu. I ve druhé půli pokračovala marnost hostů, kteří pálili i ty nejvyloženější šance a tak v 53.minutě z nenápadné akce rozhodl zápas domácí Uskoba . Petr Deršák, Jan Tumpach
DTS Praha Sváteční mančaft
Jakub Peterka – Daniel Benák, Michal Řeřicha, Filip Staněk, Josef Uskoba, Jakub Vidman, Tomáš Zitta vs Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, Zdeněk Hruška, David Klapal, Jiří Kotous, Bedřich Krejčí, Ondřej Kubát, Ladislav Stodulka, Jakub Stryja, David Wackermann
53. Josef Uskoba
18. 5. 10 18:15 ARIT Tohle není hokej? DTS Praha 7. 7:2 (4:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Tohle není hokej? DTS Praha
Tomáš Vobr – Filip Buriánek, Martin Dobiáš, Luboš Hanus, Martin Indra, Petr Klusák, Pavel Mahdal, Jan Matička vs Jakub Peterka – Marek Holoubek, Jakub Poukar, Michal Řeřicha, Josef Uskoba, Tomáš Zitta
2., 24. Pavel Mahdal
15. OG
29. Filip Buriánek
31., 53. Jan Matička
46. Luboš Hanus
12., 21. Josef Uskoba
4. 5. 10 18:15 ARIT DTS Praha Kvantanámo 6. 0:5 (0:1)
Jasné utkání. Domácí mohou děkovat svému brankáři, že neobdrželi více gólů. Druhá půle byla již jednoznačně v režii hostů.
DTS Praha Kvantanámo
Jakub Peterka – Daniel Benák, Mario Dlouhý, Marek Holoubek, Jakub Poukar, Michal Řeřicha, Josef Uskoba, Jakub Vidman, Tomáš Zitta vs Josef Kvarda – Martin Bartoníček, Petr Čáha, Martin Crkal, Martin Doucha, Martin Hradský, Ladislav Koucký, Dušan Kuzmík, Jan Reichert
6., 52. Petr Čáha
42. Martin Doucha
44. Jan Reichert
60. Martin Hradský
27. 4. 10 18:15 ARIT JUDr. Brouk Pytlík DTS Praha 5. 1:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas dvou rozdílných mužsev. Fotbalovější domácí se snažili kombinovat, ale DTS je přerušovali svou bojovností. Fotbal DTS je ale fyzicky velmi náročný a s ubývajícími silami bylo jen otázkou času, kdy Brouk překoná vynikajícího brankáře DTS. To se povedlo v 52.minutě, ale nesoustředěnost po gólu zapříčinila rychlé vyrovnání. Radek Matoušek, Martin Prokop
JUDr. Brouk Pytlík DTS Praha
Vladimír Oliberius – Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Richard Peša, Radim Tichý, Josef Vejšický vs Jakub Peterka – Mario Dlouhý, Marek Holoubek, Ondřej Pavlíček, Jakub Poukar, Michal Řeřicha, Josef Uskoba, Jakub Vidman
52. Karel Křeček 55. Mario Dlouhý
20. 4. 10 18:15 ARIT DTS Praha J paví Ř 4. 0:0 (0:0)
Nefotbalové utkání, ve kterém kromě nasazení, chybělo vše ostatní. Nejlepší nebyl nikdo! Oldřich Inemann
DTS Praha J paví Ř
Jakub Poukar – Daniel Benák, Mario Dlouhý, Jan Heler, Marek Holoubek, Ondřej Pavlíček, Michal Řeřicha, Josef Uskoba, Jakub Vidman, Tomáš Zitta vs Richard Zelenák – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Jiří Říha, Tomáš Skuplík, Rudolf Trnka, Ivo Žídek
13. 4. 10 20:15 P3 GFC Regent B DTS Praha 3. 2:0 (2:0)
Zasloužená výhra týmu Regent, který dal v první půli dva góly zásluhou hráče Mašla. Ve druhé půli už domácí nepřipustili změnu stavu. Kratochvíl,Jára
GFC Regent B DTS Praha
Petr Klouček – Jan Bradáč, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Jakub Vidman – Daniel Benák, Mario Dlouhý, Jan Heler, Martin Patera, Jakub Poukar, Michal Řeřicha, Josef Uskoba
21., 30. Jan Mašl
6. 4. 10 18:15 ARIT DTS Praha Dynamo R.U.M. A 2. 1:3 (0:1)
Zápas hraný ve vysokém tempu, z čehož pramenilo velké množství střetů a nechtěných faulů, obzvláště ze atrany DTS. Dynamo bylo mnohem fotbalovější a ve chvíli, kdy DTS docházely síly na agresivní napadání, se začalo prosazovat kombinací svých zkušenějších hráčů. Radek Matoušek, Martin Prokop
DTS Praha Dynamo R.U.M. A
Jakub Poukar – Daniel Benák, Mario Dlouhý, Jan Heler, Marek Holoubek, Michal Řeřicha, Josef Uskoba, Jakub Vidman, Tomáš Zitta vs Zbyněk Janík – Tomáš Kafka, Jiří Ohainka, Ludvík Peřina, David Pracner, Jiří Rus, Michal Šelmeci
32. Michal Řeřicha 11. Michal Šelmeci
41., 53. David Pracner
30. 3. 10 18:15 ARIT DTS Praha Tučňáci 1. 0:6 (0:3)
Zkušenost hladce zvítězila nad mládím. Tučňáci po většinu první půle soupeři nepůjčili míč a i když se po změně stran hra trochu vyrovnala, góly stříleli pouze hosté.
DTS Praha Tučňáci
Jakub Vidman – Daniel Benák, Mario Dlouhý, Marek Holoubek, Jakub Poukar, Michal Řeřicha, Josef Uskoba, Tomáš Zitta vs Vratislav Arnošt – František Barták, Libor Basík, Marek Bílek, Pavel Hartman, Jiří Hroník, Lubomír Paprčka