St 14.4.10 19:00 P2 Dřevosprint SC Rokoska VET A   (VL2B)
St 14.4.10 20:15 P2 Apostrophe´FZ AGČV/Ajax   (SVL1A)
St 28.4.10 19:00 P3 Rychlé pípy VET Manchester United V   (VL3B)
St 28.4.10 20:15 P3 Matfyz Lucián FC A   (HL3B)
Čt 6.5.10 19:00 P3 Medvědi A Modrá vopice TJ   (HL6D)
Čt 6.5.10 20:15 P3 Valník Lomíci   (SVL2A)

22. 6. 10 19:00 P2 Taurin 1.FC GFC Regent B 11. 0:6 k.
Regent hrál až do 56.minuty s pouhými čtyřmi hráči v poli, přesto však Taurin tuto výhodu nedokázal využít a v závěru zaslouženě přišel o dva body. Kryštof Kobeda, Martin Matějka
Taurin 1.FC GFC Regent B
Pavel Cichra – Jiří Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Ličák, Jan Plešmíd, Jan Zapletal vs Petr Klouček – Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka
13. Pavel Cichra
51., 56. Jan Zapletal
58 Pavel Cichra 36., 40. Antonín Jaroš
43. Miroslav Rozporka
60. Jan Mašl
15. 6. 10 20:15 P2 GFC Regent B Sváteční mančaft 10. 1:3 (1:3)
Domácí eliminovali úvodní tlak soupeře a v první části utkání byli lepším týmem. Hosté ale využili jejich nepozornost a hru rozhodli. Ve druhé půli se hrálo nahoru-dolů, ovšem bez proměněné šance. V závěru utkání hráči zbytečně znervózněli, což vyústilo ve dvě žluté karty.   Jiří Malý, Václav Černohorský
GFC Regent B Sváteční mančaft
Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Aleš Ulrych – Zdeněk Hruška, David Klapal, Bedřich Krejčí, Ondřej Kubát, Jakub Neuhybl, Ladislav Stodulka, Jakub Stryja, David Wackermann
11. Jan Bradáč 56 Miroslav Rozporka 15. OG
26. David Klapal
30. Ondřej Kubát
56. David Wackermann
8. 6. 10 20:15 P2 Tohle není hokej? GFC Regent B 9. 4:0 (2:0)
Pohledně čisté utkání, ve kterém vyhrál tehnicky zdatnější tým. Rozhodčí v zápisu neuvedl časy gólů, a proto byly orientačně doplněny. Martin Šimoník, Rudolf Bucha
Tohle není hokej? GFC Regent B
Tomáš Vobr – Filip Buriánek, Luboš Hanus, Martin Indra, Petr Klusák, Jindřich Lenz, Pavel Mahdal, Jan Matička vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Miroslav Rozporka, Karel Štáf
30., 30. Petr Klusák
60. Jan Matička
60. Martin Indra
25. 5. 10 20:15 P2 GFC Regent B Kvantanámo 8. 1:5 (1:0)
Zasloužené vítězství hostí, kteří jej strhli na svou stranu zlepšenou koncovkou v druhém poločase. Josef Jasenský, Tomáš Hrdý
GFC Regent B Kvantanámo
Petr KloučekJan Bradáč, Vladimír Havlík, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Josef Kvarda – Martin Bartoníček, Petr Čáha, Martin Crkal, Martin Doucha, Ladislav Koucký, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Jan Reichert
10. Jan Bradáč 31. Martin Bartoníček
35., 50. Petr Čáha
39. Martin Crkal
44. Jan Reichert
18. 5. 10 20:15 P3 JUDr. Brouk Pytlík GFC Regent B 7. 1:1 (1:1)
Souboj techničtějších Pytlíků s bojovnnějšími Regenty skončilo zaslouženou remízou. Zápas nerozhodl ani brankář Pytlíků, který zahodil penaltu. Jiří Malý, Josef Brejška
JUDr. Brouk Pytlík GFC Regent B
Vladimír Oliberius – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Richard Peša, Radim Tichý, Josef Vejšický vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Karel Štáf
30. Josef Vejšický 3. Patrik Martínek 40. Jiří Podolský
4. 5. 10 20:15 P2 GFC Regent B J paví Ř 6. 1:0 (0:0)
Na osmou ligu  poměrně rychlé a fotbalové utkání, kde hráči hostů neproměnili žádnou z mnoha šancí. Martin Štefan, Marek Mitáš
GFC Regent B J paví Ř
Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Richard Zelenák – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Tomáš Hanzlík, Tomáš Skuplík, Ivo Žídek
47. Jiří Podolský
27. 4. 10 20:15 P3 GFC Regent B Tučňáci 5. 1:8 (1:1)
Pohledné utkání a zasloužená výhra hostů.
GFC Regent B Tučňáci
Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Jiří Hroník – František Barták, Libor Basík, Marek Bílek, Pavel Hartman, Petr Maňas, Lubomír Paprčka
17. Jiří Podolský 28., 43., 48., 50. Pavel Hartman
35., 42., 54. František Barták
55. Libor Basík
20. 4. 10 20:15 P2 Dynamo R.U.M. A GFC Regent B 4. 1:0 (0:0)
Dynamo bylo aktivnější a zaslouženě vyhrálo. Nejlepší hráč utkání brankář  Regentu pochytal co se dalo, ale jedinému gólu zabránit nedokázal. Především díky němu hosté neprohráli daleko vyšším rozdílem. Antonín Jandus, Evžen Trexler
Dynamo R.U.M. A GFC Regent B
Zbyněk Janík – Jaromír Havel, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Ludvík Peřina, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Michal Šelmeci vs Petr KloučekJan Bradáč, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl
50. Ludvík Peřina
13. 4. 10 20:15 P3 GFC Regent B DTS Praha 3. 2:0 (2:0)
Zasloužená výhra týmu Regent, který dal v první půli dva góly zásluhou hráče Mašla. Ve druhé půli už domácí nepřipustili změnu stavu. Kratochvíl,Jára
GFC Regent B DTS Praha
Petr Klouček – Jan Bradáč, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Jakub Vidman – Daniel Benák, Mario Dlouhý, Jan Heler, Martin Patera, Jakub Poukar, Michal Řeřicha, Josef Uskoba
21., 30. Jan Mašl
6. 4. 10 20:15 P2 Terasy KFC B GFC Regent B 2. 2:1 (1:1)
Vyrovnané kvalitní utkání s řadou šancí na obou stranách. Hráči slušní, zápas odehraný v duchu fair-play. Jakub Čečák, Alexandr Jakobe
Terasy KFC B GFC Regent B
Miroslav Pecháček – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Otakar Mašek, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka
5. Karel Rožec
42. Robert Staněk
12. Jan Mašl
30. 3. 10 20:15 P2 GFC Regent B Tazmánští čertíci 1. 3:2 (2:0)
Zasloužené vítězství "chytřejšího" týmu, který hrál od zadu a nekomentoval vše okolo, na rozdíl od Čertíků. Všechny tři góly Regentu padly naprosto stejně-po hrubých chybách gólmana Kohouta, který má sice asi 2 metry, ale soupeř ho na vápně zády k brance dvakrát přehlavičkoval a jednou přeloboval. Čertíci chvílemi předváděli spíše běžecký sport, při kterém se občas pod nohy připletl balón a někam se odrazil..dlužno říci, že v závěru se tak ve dvou případech stalo do branky soupeře, potřetí už to nevyšlo. Antonín Jandus, Miroslav Weiner