Po 12.9.11 19:30 ARIT Nic Moc Boys SUP Houbaři   (SVL3A)
Po 12.9.11 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Bedna 98 FC   (HL1A)
Po 10.10.11 19:30 ARIT Ekonom WT Santa Tranta PC A   (HL2A)
Po 10.10.11 20:45 ARIT Smutný potapěči Šumavan-Balkán   (HL1A)
Po 21.11.11 19:30 ARIT Ekonom WT Klokan Perón club B   (HL2A)
Po 21.11.11 20:45 ARIT Boston HS Šumavan-Balkán   (HL1A)

2. 12. 11 18:15 PRKOP President FC Borussia Dortšpunt B 11. 1:3 (1:0)
President bez střídání, v prvním poločase lepším týmem a po pěkné akci vedl. Ale ve druhé půli už nestačil. Hošek
President FC Borussia Dortšpunt B
Václav Potužník – Ladislav Fořt, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Jan Mudraninec, Vladimír Sup vs Jakub Andres – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jiří Lopata, Jakub Novák, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček
5. Vladimír Sup 46 Martin Kolankiewicz st. 33. Jaroslav Babica
54. Ondřej Vachulka
57. Jakub Novák
46. Jiří Lopata
18. 11. 11 19:30 PRKOP Gumídci Méďové FC President FC 10. 3:4 (0:0)
První poločas zápasu skončil ještě nerozhodným výsledkem, i když šance se střídaly na obou stranách. Druhý poločas šel President do třígólového vedení, které mu málem nestačilo, protože v 59. minutě Gumídci snížili na rozdíl jedné branky. Ale vyrovnat již nestihli. Husák
Gumídci Méďové FC President FC
Miroslav Šanda – Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Jindřich Slabý, Milan Tichý vs Petr Kadlec – Jiří Birt, Roman Kadlec, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Jan Mudraninec, Vladimír Sup, Jan Tománek
46., 50., 59. Matěj Cihelka 34. Martin Kolankiewicz ml.
41. Jan Mudraninec
42. Martin Kolankiewicz st.
48. Vladimír Sup
11. 11. 11 19:30 PRKOP President FC Améby AFC A 9. 3:4 (1:1)
Poměrně vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách. Hosté byli přeci jenom aktivnější a zasloužili si vyhrátm, i když to nakonec bylo se štěstím. David Bohuslav, Filip Ficner
President FC Améby AFC A
Jiří Birt – Ladislav Fořt, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Václav Potužník, Jan Tománek, Pavel Záhora vs Karel Jindřichovský – Jakub Marek, Filip Mikeš, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf, Petr Šorf, Pavel Voska
25. OG
48. Pavel Záhora
57. Martin Kolankiewicz st.
19., 59. David Šmída
39. Pavel Voska
43. Oldřich Růžička
4. 11. 11 19:30 PRKOP 1.FP Praha President FC 8. 4:1 (1:1)
Utkání rozhodla větší fotbalovost 1.FP a snaha hrát především balon a ne soupeře, což se nedá říci o hráčích Presidentu. Jára
1.FP Praha President FC
Tomáš Dvonč – Ivan Bareš, Ondřej Beran, Vladimír Fojt, Lukáš Janů, Ondřej Kuděj, Jaroslav Kudela, Filip Novotný vs Filip Tománek – Jiří Birt, Marcel Čuba, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Václav Potužník, Vladimír Sup
6. Ondřej Beran
40. Ondřej Kuděj
43. Jaroslav Kudela
58. Filip Novotný
27. Jiří Birt 7. Vladimír Sup
22. Jiří Birt
21. 10. 11 19:30 PRKOP President FC Bohemia AFK 7. 4:7 (1:3)
Oba týmy předváděly kombinační a přímočarý fotbal. Tým Bohemia nakonec přestřílel svého soupeře o tři branky. Husák
President FC Bohemia AFK
Roman Kadlec – Jiří Birt, Ladislav Fořt, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Jiří Křeček, Václav Potužník, Vladimír Sup vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Dančo Jašev, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Jakub Nettl, Jan Novopacký, Stanislav Starý
2., 47., 55. Vladimír Sup
60. Martin Kolankiewicz ml.
7. Miloslav Adámek
10., 58. Jakub Nettl
27., 52. Stanislav Starý
46., 57. Pavel Bělík
14. 10. 11 19:30 BECH Sklenářka FC President FC 6. 5:1 (1:0)
Jaroslav Uhlík, Jan Šíma
Sklenářka FC President FC
Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Martin Král, Milan Moc, Karel Rozhon, Stanislav Škvor, Jan Souček vs Filip Tománek – Jiří Birt, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Václav Potužník, Vladimír Sup
20., 47. František Brabec
36., 56. Stanislav Škvor
52. Milan Moc
40. Martin Kolankiewicz ml.
7. 10. 11 19:30 PRKOP President FC Real Prd 5. 2:3 (1:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí. Šťástka
President FC Real Prd
Roman Kadlec – Jiří Birt, Marcel Čuba, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Jiří Křeček, Václav Potužník, Vladimír Sup, Jan Tománek vs Jan Šabík – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Petr Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák
4. Vladimír Sup
49. Martin Kolankiewicz ml.
12. Václav Tůma
27. Petr Matoušek
33. Michal Volák
30. 9. 11 19:30 PRKOP Sloni na Pobřeží A President FC 4. 2:1 (2:0)
Velmi vyrovnané utkání, hrané zejména ze strany Presidentu na hraně tvrdosti, ale ne záludně, vítězství nakonec urval o něco šťastnější tým. Hazuka
Sloni na Pobřeží A President FC
Marek Brtník – Filip Hereš, Jakub Krása, David Polydor, Matyáš Tittelbach, Adam Trska, Jan Trska vs Roman Kadlec – Jiří Birt, Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Petr Kadlec, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Václav Potužník, Vladimír Sup, Jan Tománek
14., 29. Adam Trska 32. Vladimír Sup
23. 9. 11 19:30 PRKOP Homogen 1.FC B President FC 3. 1:6 (0:2)
Fotbalového umění bylo na obou stranách stejně. Hosté ale hráli více jako tým. Václav Rod, Oldřich Kopecký
Homogen 1.FC B President FC
Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Lukáš Reis, Martin Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Roman Kadlec – Jiří Birt, Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Václav Potužník, Vladimír Sup, Jan Tománek
16. Martin Kolankiewicz st.
18., 53., 57. Vladimír Sup
54., 56. Martin Kolankiewicz ml.
16. 9. 11 19:30 PRKOP President FC Guatemalské ještěrky 2. 2:5 (1:4)
Rozhodčí se nevyjádřil.
President FC Guatemalské ještěrky
Roman Kadlec – Jiří Birt, Marcel Čuba, Václav Potužník, Martin Škorpil, Vladimír Sup, Jan Tománek vs Jan Ries – Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek
15., 52. Vladimír Sup 5. Michal Turza
10., 20., 45. Petr Dvořák
25. Tomáš Půček
9. 9. 11 19:30 PRKOP Démoni President FC 1. 5:2 (3:1)
Utkání bylo hrané ve vysokém tempu. Aktivnější domácí zaslouženě vyhráli. Utkání se obešlo bez velkých faulů, bylo hráno fairplay. Milan Bradáč, Václav Rod