Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Michal Škopek, Aleš Strach, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný vs Miroslav Václavík – Pavel Fligl, Tomáš Hartig, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Jaromír Vydra
7. 6. 16 19:30 KBELY Úderka Žižkov Santa Tranta VET 10. 0:9 (0:1)
Pavel Fligl – Tomáš Hartig, Tomáš Panýrek, Jaroslav Šebák, Josef Skopal, Václav Teller, Michal Träger, Jaromír Vydra vs Pavel Schorník – Milan Čáp, David Čejka, Roman Kašajík, Petr Kubík, Jan Musel, Petr Stupka
26., 40., 51., 56. David Čejka
38., 42., 46., 50., 60. Petr Stupka
1. 6. 16 19:30 MIKU3 Úderka Žižkov Defect 9. 1:9 (1:2)
Hráči hostů byli jednoznačně lepší a diktovali po celý zápas tempo. Josef Viktorin, Zdeněk Holakovský
Úderka Žižkov Defect
Miroslav Václavík – Pavel Fligl, Tomáš Hartig, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Václav Teller, Martin Vopat, Jaromír Vydra vs Alexander Károlyi – Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Richard Peer, Milan Škába, Tomáš Sluka, Václav Socher, Petr Svoboda
6. Tomáš Panýrek 14., 59. Tomáš Sluka
29., 50. Richard Peer
31., 33., 42., 56. Václav Socher
57. Karel Kocian
26. 5. 16 19:30 HOSTI Kings of Kent Úderka Žižkov 8. 7:3 (3:2)
Technické, kvalitní utkání, ve kterém rozhodli domácí ve druhém poločase o svém jasném vítězství.
Kings of Kent Úderka Žižkov
Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Petr Potoček, Filip Turšner vs Pavel Fligl – Tomáš Hartig, David Kopec, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Václav Teller, Michal Träger, Martin Vopat, Jaromír Vydra
9., 30., 36., 50. Martin Bělina
13., 51., 57. Filip Turšner
14. OG
17., 45. Tomáš Panýrek
10. 5. 16 18:15 DEKAN Úderka Žižkov Bakera VET 7. 5:7 (2:2)
Rychlé útočné utkání plné gólů vyhráli dravější hosté v čele s kapitánem a hrobníkem soupeře Taušem. Oldřich Sedlák, Matěj Pokorný
Úderka Žižkov Bakera VET
Miroslav Václavík – Pavel Fligl, David Kopec, Tomáš Panýrek, Jaroslav Šebák, Václav Teller, Michal Träger, Jaromír Vydra vs Petr Beroušek – Petr Dům, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš
37., 55., 58. Jan Tauš
5. 5. 16 19:00 P2 Kuřátka FC Úderka Žižkov 6. 6:0 (1:0)
Utkání bylo předčasně ukončeno v šesté minutě po zranění jednoho z hráčů Úderky. Hosté už pak neměli dostatek hráčů do hry. Plucar
Kuřátka FC Úderka Žižkov
Martin Houdek – Pavel Caizl, Martin Ivančík, Tomáš Manhart, Jan Moudřík, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Miroslav Václavík – Pavel Fligl, Tomáš Panýrek, Václav Teller, Michal Träger
4. Mikuláš Šveda
26. 4. 16 19:30 MIKU1 Úderka Žižkov Klokan club Perón V 5. 3:10 (0:5)
Krásné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Hosté byli přesnější v koncovce a zaslouženě vyhráli.
Úderka Žižkov Klokan club Perón V
Pavel Fligl – Tomáš Panýrek, Jaroslav Šebák, Václav Teller, Michal Träger, Martin Vopat, Jaromír Vydra vs Petr Voženílek – Aleš Deré, Karel Kristen, Lukáš Kučera, Martin Lafek, Petr Štáf ml.
57., 60. Tomáš Panýrek
58. Martin Vopat
7., 19., 29., 50., 50. Karel Kristen
13. Petr Štáf ml.
18., 52. Martin Lafek
46., 55. Aleš Deré
19. 4. 16 19:00 METE1 Damned CF Úderka Žižkov 4. 6:1 (2:0)
Domácí byli po celé utkání aktivnější což i vyjádřili góly. Kohout
Damned CF Úderka Žižkov
Luděk Michalík – Ladislav Kurucz, Miloslav Mahdík, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Pavel Stejskal, Martin Suchý, Radek Zlatník vs Pavel Fligl – Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Václav Teller, Michal Träger, Miroslav Václavík, Martin Vopat, Jaromír Vydra
19., 57. Miroslav Plessl
28., 42. Pavel Stejskal
43. OG
55. Ladislav Kurucz
35. Martin Vopat
13. 4. 16 20:45 CESMI Úderka Žižkov Vojenské lesy VET 3. 1:8 (0:2)
Utkání bylo od začátku jasně v režii hostí. V prvním poločas ještě spoustu šancí neproměnili, ale po poločase se jasný průběh přeměnil i v jasné skóre. Čisté utkání. Hynek Petřík, Vojtěch Hejda
Úderka Žižkov Vojenské lesy VET
Miroslav Václavík – Pavel Fligl, Tomáš Hartig, David Kopec, Tomáš Panýrek, Jaroslav Šebák, Josef Skopal, Václav Teller, Michal Träger, Martin Vopat, Jaromír Vydra vs Miloš Krátký – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Viktor Dolista, Filip Dort, Petr Jeníček, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda
44. Tomáš Panýrek 3. Filip Dort
19., 36., 39., 46., 53. Viktor Dolista
32., 54. Petr Bartejs
6. 4. 16 17:30 ARIT Traktor humus VET A Úderka Žižkov 2. 4:3 (3:1)
Domácí byli dlouho jasně lepším týmem a vedli už o 3 branky. Hosté však v závěru dokázali rychle snížit na rozdíl jednoho gólu a moc nechybělo, aby se jim podařilo vyrovnat. Mlynařík,Hošek
Traktor humus VET A Úderka Žižkov
Mykola Frydrak – Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Václav Meisner, Petr Šebor, David Šefrna, Jan Švelbl, Roman Zvolský vs Pavel Fligl – Tomáš Hartig, Tomáš Panýrek, Jaroslav Šebák, Josef Skopal, Václav Teller, Michal Träger, Martin Vopat, Jaromír Vydra
12., 19. David Kudrnáč
22. David Šefrna
43. Karel Kubec
19., 56. Tomáš Panýrek
57. Martin Vopat
31. 3. 16 19:30 MIKU4 Úderka Žižkov Tyran Saens 1.FC VET A 1. 3:5 (1:3)
Parádní fotbal od obou mužstev. Hosté byli o něco fotbalovější a zaslouženě vyhráli.